Guerlain Les Voyages Olfactifs: Paris-Tokyo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marly
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 27.01.12 20:21
Voyages olfactifs: Paris-Tokyo

Prosím, kto poznáte, ako vonia guerlainovská Les voyages olfactifs: Paris-Tokyo, skúsite mi ju trochu opísať?
Práve mi prišla vzorka a vonia na mne identicky ako Pomelos od Martine Micallef. Myslím, že odosielateľka sa pomýlila, ale nie som si istá, nakoľko som Paris-Tokyo nikdy nevoňala.

Ďakujem!!

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

Fleur  27.01.12 21:06

Paris-Tokyo, to jsou fialky s cedrem, rozhodně žádné citrusy. Na někom tato kombinace dokonce vytváří nasládlý efekt „pudr v gumových rukavicích“. Mně se Paris-Tokyo líbí, je to neotřelé propojení zeleného čaje, fialkové sladkosti a cedrového dřeva.

marly
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 31.01.12 22:51

vzorka chybná nebola, skutočne to na mne vonia ako pomelos. zrejme ten zapudrovaný jazmín a vanilka…

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist