Vůně a cigarety

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 06.01.09 10:11
Vůně a cigarety

1)
Stalo se mi, že jsem zkoušela vzorečkek vůně, které neznám…aspoň jsem si myslela že neznám. Vůně to byla moc krásná, ale za pár dnů, když jsem ji testovala, se mi ze zápěstí začala současně linout i vůně cigarety.
Tak jsem si vydedukovala, že jsem už asi vůni na někom pravděpodobně cítila a podvědomě si ji spojuju s cigaretami, asi, že ten dotyčný byl kuřák.
A přitom bych přísahala, že tu vůni neznám. 2)
Myslíte, že kuřáci používají určitý typ vůní?
(nechci se tu nějak dotknout kuřáků…)

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů
Reakce:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 06.01.09 10:29

Jsem takový zajímavý kuřák, když jsem doma nekouřím třeba týden (doma nekouříme) a nemám potřebu běžet na balkón a dát si tam cigaretu - prostě na ni ani nemám chuť - když jsem ve společnosti nebo potřebuji něco řešit - ráda si cigaretu zapálím a vychutnám. Někde jsem slyšela, že kuřáci mají otupělý nos a používají silné vůně. Mám ráda orientálky a gurmánské vůně, vůně s kadidlem - ovšem čich nemám otupělý ani náhodou, protože jsem schopna rozlišit na jeden zátah fakt hodně vůní a nemám pocit, že už nic necítím a vše mi voní stejně. Ale taky si myslím, že když člověk kouří, tak se ten dehet pak vylučuje pokožkou a na parfémy to má stopro vliv, stejně jako antibiotika a jiné léky.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 06.01.09 10:36

já jsem taky kuřák a řekla bych, že nos mám vyvinutý až moc, cítím s předstihem kdejaký slabší zápach, ještě když to okolí vůbec nereaguje :cry:

z vůní mám ráda též silnější orientálky, ale neřekla bych, že je to díky kouření..

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 06.01.09 10:40

Přesně to mě napadá - citlivý čich mě občas velmi ruší - cítím kde jaký smrádek - v kině parfémy lidí okolo, když je někdo propocený :?, když někdo projde u nás po chodbě navoněn Str.8 nebo podobnou kvalitou - kde je důležité hlavně nanesené množství :lol:

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist