Vůně a "vůně" z cigaret

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ParfémováLady
Nováček 9 příspěvků 14.12.14 20:28
Vůně a "vůně" z cigaret

Ahojte,
mám velice ráda parfémy, mezi mé oblíbené patří Lolita Lempicka, nebo Coco od Chanelu. Ale jsem také kuřačka. Často se mi stává, že když jsem navoněná a zapálím si, vůni ze sebe přestanu cítit. Já vím, že ji po nějaké době přestanu na sobě vnímat, ale necítím ze sebe cigarety. Chtěla jsem se zeptat, jestli zápach z cigaret může přebít vůni, která pak nejde cítit, nebo to tak vnímám jenom já. Stává se to někomu? Děkuji za radu :kytka:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

ijáček  14.12.14 21:51

No, tak já jsem vášnivá kuřačka, hlavně večer, a hulím si doma, ale žádný nekuřák by to do mě neřekl, protože tyčinky Nag Champa to vyřeší .)

Jo, a proti Shalimaru, Songes nebo Femme nemají cigára šanci :)

Arua
Nováček 20 příspěvků 15.12.14 18:53

Přidávám se taky ke kuřákům…Tak já ze sebe cigarety necítím,max.tak z rukou.Nepoz­nám,jestli mám např.načichlý oblečení kouřem,ale předpokládám,že když je al.trochu výraznější vůně,tak to kouř z cigaret určitě nemůže přebít/tu vůni.Tuším,že nekouřící okolí ten cigaretovej odér asi zaznamená,ale myslím,že je to pořád lepší s parfémem než bez :roll: :lol:

Na poličce 18 parfémů 14 miniatur 0 odstřiků 84 vzorků V tužebníku 19 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist