Vůně a "vůně" z cigaret

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ParfémováLady
Nováček 9 příspěvků 14.12.14 20:28
Vůně a "vůně" z cigaret

Ahojte,
mám velice ráda parfémy, mezi mé oblíbené patří Lolita Lempicka, nebo Coco od Chanelu. Ale jsem také kuřačka. Často se mi stává, že když jsem navoněná a zapálím si, vůni ze sebe přestanu cítit. Já vím, že ji po nějaké době přestanu na sobě vnímat, ale necítím ze sebe cigarety. Chtěla jsem se zeptat, jestli zápach z cigaret může přebít vůni, která pak nejde cítit, nebo to tak vnímám jenom já. Stává se to někomu? Děkuji za radu :kytka:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

ijáček  14.12.14 21:51

No, tak já jsem vášnivá kuřačka, hlavně večer, a hulím si doma, ale žádný nekuřák by to do mě neřekl, protože tyčinky Nag Champa to vyřeší .)

Jo, a proti Shalimaru, Songes nebo Femme nemají cigára šanci :)

Arua
Nováček 20 příspěvků 15.12.14 18:53

Přidávám se taky ke kuřákům…Tak já ze sebe cigarety necítím,max.tak z rukou.Nepoz­nám,jestli mám např.načichlý oblečení kouřem,ale předpokládám,že když je al.trochu výraznější vůně,tak to kouř z cigaret určitě nemůže přebít/tu vůni.Tuším,že nekouřící okolí ten cigaretovej odér asi zaznamená,ale myslím,že je to pořád lepší s parfémem než bez :roll: :lol:

Na poličce 18 parfémů 14 miniatur 0 odstřiků 84 vzorků V tužebníku 19 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist