vůně a zvířátka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
foxy
Nevyléčitelná závislačka 1837 příspěvků 13.08.11 13:24
vůně a zvířátka

K založení tohohle tématu mě inspirovala Miru a její příhoda s kočkou a synem…Jak vnímají vaše vůně vaši domácí mazlíčci? Náš kocourek nad tím vždycky doslova ohrnoval čumák, mizera jeden :lol: Pokaždé, když něco zacítil, nakrčil čumáček a odtáhl se… a tak to bylo u každé vůně, tak nevím, bud moc zmlsaný nebo ignorant :lol: jak je to u vás?

ps: doufám, že podobné téma tady není…

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:
 
mimosa
Znalkyně 313 příspěvků 16.08.11 13:32

Ráno potkávám kamarádku s jorkšírkou, ta se ke mně hrne, jenže jak jsem hezky čerstvě navoněná, tak se potvora jedna, odtáhne a prská! :D

Zato mojí fenečce vůně nevadí, když se v nich hrabu tak si samozřejmě musí přičuchnout, něco jí nic neřekne, něco se jí vyloženě líbí, zvláště ty „jedlé“ vůně. Ale úplně nejvíc jí voní ta nejsmradlavější sušená střeva a ucha :D :D

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 
manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 16.08.11 18:06

Dnes jsem si přelívala do refanu část Chergui a jako vždy, utkvělo něco na prstech, tak jsem dala z dáli přičichnout Mondíkovi :mrgreen: , zřejmě Lutens nebude jeho oblíbenec :lol: , vytřeštil oko…a pak ho radši přivřel :lol:

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist