Vůně bez které se neobejdete

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 20.10.08 14:00
Vůně bez které se neobejdete

Myslím to tak, že kdyby jste si měly vybrat jednu jedinou, která by to byla.Já třeba mám všechny více méně ráda, ale takovou tu jedničku stále nemám.Asi bych momentálně ze svých vybrala L´Instant na kterém jsem závislá skoro každý večer, protože je pro mne hodně optimistický a uklidňující.A jak to máte Vy? :D

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 20.10.08 14:06

Tak jsem ráda, že nejsem sama.Také mám ráda spoustu vůní, ale stále hledám.Zatím je mým favoritem asi nejvíce Allura od Chanel :lol: a Alien :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 20.10.08 14:10
popelka píše:
Tak jsem ráda, že nejsem sama.Také mám ráda spoustu vůní, ale stále hledám.Zatím je mým favoritem asi nejvíce Allura od Chanel :lol: a Alien :lol:

Máš to taky tak, že si myslíš že jsi už našla a pak zjistíš, že je sice pěkná, ale není to stála ta co hledám :cry: a možná ani nenajdu :evil:

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 20.10.08 14:15

Momentálně Chance,ale za čas to bude určitě zase jiná. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 20.10.08 14:16

Já mám ráda všechny vůně ze své poličky, těch, co se mi nelíbily jsem se už zbavila, ale tu jednu jedinou, kterou si budu kupovat až do důchodu jsem zatím taky nenašla. :oops: :cry:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 20.10.08 14:19

Zatím jsem si víckrát než jednou koupila pouze Hypnotic :) Ale jestli to tak bude do budoucna, to nevím :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 20.10.08 14:34
jitka006 píše:
popelka píše:
Máš to taky tak, že si myslíš že jsi už našla a pak zjistíš, že je sice pěkná, ale není to stála ta co hledám :cry: a možná ani nenajdu :evil:

přesně tak :cry: ještě se mi bohužel nestalo, že bych byla vůní tak posedlá, že bych jí musela na sobě mít každý den třeba 10let.Znám i takové, které fakt používají jednu vůni mnoho let a ničím jiným se nedají zvyklat, což si myslím, že je škoda. Změna je změna :P

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1065 příspěvků 20.10.08 15:36

ani ja som zatial taku nenasla, ale pred par rokmi som velmi tuzila po tom, aby som nasla tu jedinu vonu, ktora ma bude charakterizovat.. hm, umysel sice pekny, ale jednoducho sa to neda, bud sa mi vona zunuje, alebo potrebujem zmenu, v lete neznasam vo vonach vanilku, v zime ju mozem.. Takze tiez stale hladam tu, bez ktorej sa nezaobidem, a kym ju najdem urcite ich vyskusam este mnoho :lol:

Na poličce 4 parfémy 30 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 20.10.08 16:53

Taky jsem žádnou zatím nekoupila podruhé, ale teď snad poprvé mám pocit, že až mi dojde JPG Classique, dojde na druhý flakon. Ale jak to bude v reálu, toť otázka, zatím jsem před polovinou :-).

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 20.10.08 17:06

Já si opakovaně kupuji Anais Anais a 24, Faubourg :wink:

Ale lhala bych, kdybych je označila za své úplně nejoblíbenější a nejkrásnější :roll: Anais kupuji z nějaké nostalgie, občas se s ní navoním, ale už jenom tak pro sebe, doma :cry: Hermés, používám často a běžně, líbí se mi, ta vůně má své charisma. Samozřejmě, že nejsem upnuta jenom na ni, to bych asi nemohla sledovat toto fórum a určitě se najde ještě několik dalších vůní, které jsou mi možná ještě sympatičtější, ale k 24 se zkrátka vždycky vracím :D

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Oreion
Parfémová maniačka 700 příspěvků 20.10.08 17:07

Už mám několikrát Cinému, ještě mě nezklamala :D

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Jil
Učednice 144 příspěvků 20.10.08 17:13

U mě bodují pouze dvě vůně, které po vyplácání kupuji znovu. Jsou to Jil Sander Sport (už jsem na sebe vycákala skoro 400 ml :shock: ) a ještě Boss Woman (to už budou taky dobrý dvě deci :lol:). Všechny ostatní, co mám na poličce, se mi sice líbí, ale určitě je znovu nekoupím.

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5278 příspěvků 20.10.08 17:36

Věčné lásky : Byzance, Agua di Loewe, Paris, Fleur de Fleurs od N.Ricci, Le Jardin od Max Factor / Dana /.Do mé síně slávy má šanci ještě vstoupit DG červená a 5 Avenue after five.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 20.10.08 17:46

tak několikrát jsem si koupila kdysi dávno Opium a Angel, v poslední době Silver Rain páté balení - druhé balení - L´instant Magic, Eau de Shalimar, Prada klasická. Kdybych měla vybrat jednu bez které se neobejdu tak se prostě neobejdu asi bez dvaceti vůní a šmytec…

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 20.10.08 18:11

ja bych taky asi dokazala vytribit akorat tak tu dvacitku nej vuni :lol: snad tou jedinou by ale mohla byt Coco Mademoiselle…

Na poličce 92 parfémů 51 miniatur 6 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 36 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist