Vůně bonbonů z dětství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jana Augustinová
Nováček 21 příspěvků 08.07.13 13:17
Vůně bonbonů z dětství

Hledám pro sestru k narozeninám parfém,který by voněl jak ovocné bonbony ze 60. až 70. let. Poradťe,prosím­. Jana.

Na poličce 15 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Nicole111
Učednice 93 příspěvků 08.07.13 14:09

No nevím jak voní bonbony ze 60.let,ale vůní s přichutí bon pari je dost pro mě je to třeba Beyonce Heat

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 08.07.13 17:30

Jediná vůně, která mi připomíná bonbony z dětství, je Kylie Minogue Showtime. Jsou to přesně takové tvrdé malinové bonbony, které se prodávaly v ruličce. Byly sladké, ale byl v nich nějaký chladivý tón snad mentol. Kylie Minogue Showtime je přesně stejná,hodně sladká, ovocná do malinova, ale s chladivým tónem. Před lety jsem ji chodila zkoušet do drogérie a stále si říkala, že tohle se mi přece nemůže líbit, ale líbilo :mrgreen: Nakonec jsem neodolala a EdT koupila, nosím ji jen v prvních prázdninových dnech jako takovou vzpomínku na dětství. Stačí jeden střik, dobře drží a i výdrž je hodně dobrá. Jen se asi na málokom hezky rozkládá viz. recenze a dnes bude nejspíš nesehnatelná.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3047 příspěvků 08.07.13 19:37

Escady jsou takové bonbonkové vůně :) sladké a ulepené :lol:

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Fleur  09.07.13 13:59

@Jana Augustinová , těch ovocných druhů bylo tehdy více - zkus nejdříve vyhledávat podle „příchutí“ ve vláknech typu „malina“, „jahoda“.

Uživatel je onlineKjitka
sv. Parfema z Kecálburgu 9586 příspěvků 09.07.13 23:40

od Avonu Pretty Fabulous…cukroá vata atp

Na poličce 91 parfémů 1725 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

AnnaBella
Nevyléčitelná závislačka 1750 příspěvků 10.07.13 15:04

Jako malinové bonbony voní Lanvin Jeanne Couture a má i dobrou výdrž. Bonbonová je i Lacoste Love of Pink, i když to už je možná žvýkačka Pedro. Oranžové bonpary je Masaki Matsushhima Fluo, ovocně bonbónová je Guerlain Pampelune. Hodně sladce ovocná jsou i jablíčka Nina Ricci.

Na poličce 20 parfémů 1 miniatura 12 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 7 parfémů

AnnaBella
Nevyléčitelná závislačka 1750 příspěvků 10.07.13 19:38

Ještě přidávám vůni La Violette od A. Goutal, to jsou sladké fialkové bonbony. :) A ještě stojí za vyzkoušení vůně Ralph Lauren Ralph, ta modrá.

Uživatel je onlineKjitka
sv. Parfema z Kecálburgu 9586 příspěvků 11.07.13 20:40

@Jana Augustinová
tak jsem dnes testovala takovou levnou vůni z avonu Be Romantic…ta voní jako ty tvrdé bonbony maliny, co se kdysi prodávaly…docela i drží…je to toaletka, 30 ml
nevím, jak starou sestru máš a zda nechceš „něco“ tohle je hravé, tak na léto, asi ten jeden flakonek a jít k něčemu jinému

Na poličce 91 parfémů 1725 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 11.07.13 21:33

Neviem, aké boli cukríky vtedy, ale tieto sú veľmi cukríkové:

Juste Un Baiser (Fragonard) - černicové
Forbidden Euphoria (Calvin Klein) - lesná zmes
Fleurs d'Ombre Violette-Menthe (Jean-Charles Brosseau) - ani neviem, proste tvrdé cukríky
Eau des Jardins (Clarins) - ovocné
Outspoken by Fergie (Avon) - červené ovocie
Candy (Prada) - proste tvrdé cukríky, niekto cíti karamelky, ale ja tam veľmi karamel nemám
Sunrise (Franck Olivier) - malinové
Time for Love (M. Micallef) - také tie tvrdé bonbóny v plechovke, obalené v cukre

no a väčšina vôní od Escady

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

AnnaBella
Nevyléčitelná závislačka 1750 příspěvků 11.07.13 21:52

@slniecko Souhlasím s Candy, to jsou mléčné karamely. :)

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist