Vůně Capillanu původní verze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

brigitte
Učednice 45 příspěvků 16.11.14 22:36
Vůně Capillanu původní verze

Poradil by někdo parfém s vůní původního Capillanu? :)

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 5 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

ijáček  17.11.14 02:27

@brigitte Myslíš Capillan Q10, šampon?

brigitte
Učednice 45 příspěvků 17.11.14 10:07
capillan vlasový aktivátor

Myslím vlasový aktivátor, ale původní verzi (který jsem používala jen kvůli té vůni , tak před 15 lety :)). Pak se změnou obalu změnili i vůni a přestala jsem ho kupovat. :)

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 5 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů

VeniH
Nevyléčitelná závislačka 1250 příspěvků 19.11.14 09:56

@brigitte Parfém ti neporadím, ale taky jsem ten aktivátor používala a pamatuju si, že na něm bylo uvedeno: parfém Quebracho. Vygooglovala jsem, že je to tinktura ze dřeva jehličnatého stromu Aspidosperma quebracho http://www.avicenna.cz/…enka-kebraco

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Poéma
sv. Parfema z Kecálburgu 2198 příspěvků 20.11.14 09:51

Našla jsem složení, mimo jiné v něm byly tyto extrakty, tak bych se zaměřila na vůně, které je obsahují.
Hazel Extract, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Myrrh Extract, Camomile Extract.
V době svého mládí jsem ho také používala, ale je to tak dávno, že moje čichová paměť selhává a vůni si už nedokáže vybavit. ;)

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist