Vůně časného rána v horkých letních dnech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 23.02.12 14:01
Vůně časného rána v horkých letních dnech

Je brzké letní ráno, tráva je mokrá rosou, vyrážíte z domova jen v tílku, protože víte, že celý den bude pařák, ale zatím vás studí ramena. Sluníčko už se dere, je znát, že bude mít zase sílu, ale zatím je kolem vás chladno a jiskřivo a je cítít taková ta typická vůně léta. Jaký to ve vás evokuje parfém? Vloni jsem v tyhle dny používala Lanvin Rumeur Rose 2.

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 23.02.12 14:13

Les Saisons:Printemps (Van Cleef & Arpels) - zarosenej jetel, kterej slunko pomalu začíná vysoušet
Chant d'Aromes (Guerlain) - jiskřivej ranní vzduch v zahradě plný kvetoucích keřů, k tomu čerstvě pověšený prádlo
Chevrefeuille (Annick Goutal) - zahrada s kvetoucím zimolezem a dalšíma kytkama, začíná se z nich odpařovat rosa a svěžest rána pomaličku osychá

…teda, ony jsou všechny spíš jarní. Ale vidím je jako takovej ten přelom mezi jarem a létem, květen až červen, kdy jsou přesně tyhle rána…půlkou prázdnin už mi trochu začíná podzim :-)

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Pani Parzer
Učednice 178 příspěvků 23.02.12 15:15

Tak presne v tychto chvilach, pocas letnych dni by to bolo moja milovana So Givenchy od Givenchy…keby sa este vyrabala…nesmierna skoda. Neviem, co toto leto budem pouzivat…nieco zelene, svieze…To by sa mi ziadalo.
Lanvin Rumeur Rose 2 mam momentalne na sebe, ta sa mi vsak rozlozi do sladka.
Koniec je presne moje kafe. Nicmene, celkom dost muziky za malo penazi. Ale typ sviezenky na parne dni to nie je…pre mna.

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 23.02.12 15:19

Já když si toto představím, tak cítím CK Truth ;)

Na poličce 18 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 4 parfémy

dusty  23.02.12 16:41

Yves Rocher Comme Une Evidence- tam počuť aj štebot zobúdzajúcich sa záhradných vtákov.
Valentino Femme - ideš ráno z vidieka do mestskej kancelárie a vo vlasoch máš vôňu obilia, ktoré začalo zlatnúť a ťažknúť.

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3045 příspěvků 23.02.12 20:36

EDEN - a s postupujícím dnem, jak se zvyšuje teplota, je čím dál krásnější..

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 23.02.12 21:59
dusty píše:
Yves Rocher Comme Une Evidence- tam počuť aj štebot zobúdzajúcich sa záhradných vtákov.
Valentino Femme - ideš ráno z vidieka do mestskej kancelárie a vo vlasoch máš vôňu obilia, ktoré začalo zlatnúť a ťažknúť.

Jé, tak s Comme musím souhlasit. To je opravdu vůně navozující podobné asociace … ranní rozbřesk, probouzející se sluneční paprsky, přinášející ve svém ještě ospalém svitu příslib krásného dne, vzduch vonící čistotou, takřka vibrující a k tomu zpěv z nespočtu ptačích hrdélek … svěžest, lehkost, znovuzrození a navíc i elegance.
Až se mi po Comme zastesklo. :oops:

Příspěvek upraven 23.02.12 v 22:11

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 23.02.12 22:09

Za mě Covet a Nuit de cellophane

Na poličce 130 parfémů 23 miniatur 22 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Clarisse
Parfémová maniačka 617 příspěvků 23.02.12 22:15

Zelený čaj E.Arden

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 23.02.12 22:50
Dalia píše:
dusty píše:

Jé, tak s Comme musím souhlasit. To je opravdu vůně navozující podobné asociace … ranní rozbřesk, probouzející se sluneční paprsky, přinášející ve svém ještě ospalém svitu příslib krásného dne, vzduch vonící čistotou, takřka vibrující a k tomu zpěv z nespočtu ptačích hrdélek … svěžest, lehkost, znovuzrození a navíc i elegance.
Až se mi po Comme zastesklo. :oops:

Příspěvek upraven 23.02.12 v 22:11

Teda Dali, ty jsi to tak hezky napsala, že mám velkou chuť vůni vyzkoušet :D :* Poslední dobou mně to k takovým nějak táhne… ;)

Na poličce 18 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 4 parfémy

otakara
sv. Parfema z Kecálburgu 4161 příspěvků 23.02.12 23:52

Podľa mojej mienky - Truth.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 36 vzorků V tužebníku 10 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 24.02.12 08:16

Mám ji na sobě a úplně bych si ji dokázala v takovém ránu představit - Attar Alwan CPO od Swiss Arabian.
Taková nabuzující vůně…

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

barbucha  24.02.12 09:50

Vetiver pour Elle by se možná hodil…

Kamila01  24.02.12 10:06

Pro mě je to Balmain de Balmain.

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 24.02.12 10:10

…a spousta dalších lehkých chyprovek typu Ô de Lancôme…

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist