vůně čerstvých oplatků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

coccinelle
Učednice 194 příspěvků 18.11.08 16:10
vůně čerstvých oplatků

Jezdím někdy kolem Opavie a miluju vůni, která se line do okolí, když pečou. Je to jako horká wafle s mlékem a troškou vanilky a mandlí, možná i kousek čokolády by se našel. Nenapadá mě žádná vůně, která by tomu mohla být podobná, gurmánské vůně většinou mají nějakou těžkou složku, třeba pačuli a tohle je takový jemný nasládlý obláček. Co vy, neznáte?

Na poličce 2 parfémy 1 miniatura 12 odstřiků 82 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 18.11.08 16:14

Jej, tak to by mě taky zajímalo…

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8046 příspěvků 18.11.08 16:23

Já teda nevím, ale dcera mi říká, že voním jak oplatky, když na sebe stříknu Love in Paris :conf: :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Aja
Učednice 153 příspěvků 18.11.08 16:37
oplatky

oplatky hlavně lázeňské mi jednoznačně evokují: Annick Goutal - Ambré Fétiche +Guerlain - L'Heure Bleue :D

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 4 parfémy

coccinelle
Učednice 194 příspěvků 18.11.08 17:01

Ambré Fétiche by mohla být zajímavá, jen ten santal - vonné tyčinky, které popisuje Ada, ten teda vůbec nemusím. Ta vůně z Opavie je bez jakéhokoli kouřového závanu, jenom jemná vůně horkých oplatek.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.11.08 17:10

Možná Iris Ganache, ale to zas nejsou čisté oplatky, nýbrž oplatky s kosatcem :)

Možná Le Feu, která už se vtipně nevyrábí… nebo Eau Thé Rouge, ta je taková teplá a mléčná. Ještě mě napadá Bois Farine.
Není Opavia někde u Brna, že bych zajela nasát? Já znám akorát vůni pekárny a pivovaru, ty taky nejsou marné, ale na nošení by to nebylo :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

coccinelle
Učednice 194 příspěvků 18.11.08 17:18
Není Opavia někde u Brna, že bych zajela nasát? Já znám akorát vůni pekárny a pivovaru, ty taky nejsou marné, ale na nošení by to nebylo :) Tak vonět jako pivovar bych teda asi nechtěla, to stačí si čichnout k některým klientům :lol: Opavia je u Opavy…Severní Morava, to by ses trochu projela :wink:

jaro
Učednice 174 příspěvků 18.11.08 17:22

Chinatown, mně voní sladce, mléčně. Jinak taky slastně a smyslně

Na poličce 48 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 12 vzorků V tužebníku 5 parfémů

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 18.11.08 17:30

Možná Acqua di Parma- Mandorlo di Sicilia. Voní mi jako čerstvé, ještě teplé mandle v cukru. ale je to docela bolehlav.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

coccinelle
Učednice 194 příspěvků 18.11.08 17:50

Na Aqua di Parma si myslím už nějakou dobu, jenže není kde očichat.

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 18.11.08 17:58

V parfumkách není, vzorek nabízí Nela: http://ada.konicky.net/forum/viewtopic. … +++sicilia

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 18.11.08 18:22
coccinelle píše:
Není Opavia někde u Brna, že bych zajela nasát? Já znám akorát vůni pekárny a pivovaru, ty taky nejsou marné, ale na nošení by to nebylo :)
Tak vonět jako pivovar bych teda asi nechtěla, to stačí si čichnout k některým klientům :lol: Opavia je u Opavy…Severní Morava, to by ses trochu projela :wink:

Náhodou, pivovar voní krásně ! (obzvláště když se suší slad, tu vůni miluju).Proto jezdím s žáčkama pravidelně na exkurzi do Černé Hory. Lázeňské oplatky mi připomíná Inside Dona.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Iris
Učednice 239 příspěvků 18.11.08 18:27

A mě dnes dorazil Molinard - Fleur de Chocolat a to jsou horké mléčné čokoládové oplatky! A docela slaďárna :D …

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 18.11.08 18:38
Iris píše:
A mě dnes dorazil Molinard - Fleur de Chocolat a to jsou horké mléčné čokoládové oplatky! A docela slaďárna :D …

Jůůů, ta mě moc zajímá!

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 18.11.08 18:48

Bois d´Arménie. Přečtěte si Domeničinu recenzi, je velmi přiléhavá. Jinak kdo nemíní tolik proinvestovat, může své touhy ukojit i výše zmiňovanou Trussardi Inside, i když ta je spíš dortová - chybí jí ta oplatková suchost. Ale že chce někdo vonět jako oplatka, to opravdu nechápu :lol: . Samozřejmě se vší úctou. :D

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist