Vůně do auta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 06.01.12 13:47
Vůně do auta

Dámy, voníme sebe a co takhle auta? Co používáte do aut za vůně? Máte nějaké speciální nebo používáte klasické voňavé stromečky? Já objevila voňavé sáčky od Eurony a nemůžu si je vynachválit.
Ale uvítala uvítala i nějaké voňavé pytlíčky známých vůní, to by se hned jezdilo lépe :-)

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 06.01.12 13:56

toto kedysi aj mna zaujimalo, takze tu je uz existujuce vlakno :)
 http://www.arome.cz/…vonou-31907/

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 06.01.12 14:16

Áhha super :-). Díky
Bohužel mám auto po kuřačce a nemůžu se zbavit toho nasládlého „smradu“ a nevím čím to přerazit.

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 20.01.12 00:07
cat_deveraux1 píše: Áhha super :-). Díky
Bohužel mám auto po kuřačce a nemůžu se zbavit toho nasládlého „smradu“ a nevím čím to přerazit.

Hmmm, to je těžký, bude to chvíli trvat než to vyvětráš, je to natažený úplně všude… :x

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 20.01.12 00:09

Auto když můžu nechávám neustále otevřené ať to větrá.. Dá se to, furt lepší než mrtvola.

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 20.01.12 00:12

Škoda, že to není kabriolet!!! :lol:

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 20.01.12 00:16
:mrgreen:

dusty  20.01.12 00:18

To chce poriadne namokro vytepovať a čo sa dá vytrieť okenou. Ten puch sa drží aj v klimatizačných filtroch.

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 20.01.12 00:19

Víš, co mi vadilo? Neměla jsem v autě gumový koberce, měla jsem textilní, a v zimě vždycky po rozpuštěném sněhu nasákly vodou a smrděly jako psí kšíry… Tak jsem je vyměnila za gumový a je to… :lol: A v létě tam zase prdnu ty textilní. A mám smrad vyřešený. :potlesk:

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 20.01.12 00:21
dusty píše:
To chce poriadne namokro vytepovať a čo sa dá vytrieť okenou. Ten puch sa drží aj v klimatizačných filtroch.

Přesně, cigaretovýho kouře se nelze zbavit napoprvé, bude to nějakou chvíli trvat. Je škoda, že je zima, v létě by to větralo líp!!! :lol:

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 20.01.12 00:25

Auto bylo profesionálně vyčištěno a furt tam je nasládlý smrad.. Ta bába tam musela vyhulovat neustále, no jo.. V centru města co se dá dělat v koloně, že…

dusty: zní to divně, ale ono to klimatizaci nemá :D. Mám nějaký „syndrom klimatizací“ a kdekoliv se mihnu, kde je klimatizace tak druhý den nemluvím, smrkám a nehýbu se jak mě bolí klouby. Takže já v létě trpím. :nevim:

gabra771: Sníh je potvora, opravdu to smrdí. To člověk chodí a čmuchá co to kde to.
Toto je spíš letní vozítko, nerada jezdím v zimě a vytahuji ho jen v teplém období a do města, takže tento s mokrou podlahou a smradem naštěstí neřeším. To si radši půjčím nějakého dobráka v rodině nebo na firmě a nebo se nechám odvézt, což mám nejradši :mrgreen:

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 20.01.12 00:30

Já musím bohužel jezdit pořád, takže jsem si konečně koupila ty gumový koberce… :palec: Kdybych jela autobusem, tak nevím, kam strčit desetikorunu za lístek - asi bych ji šoupla šoférovi do pusy… :lol: 8o

dusty  20.01.12 00:32

Cigaretový puch nie je najhorší. Keď sa ti v aute pogrcá opitý sused, to je olfaktorický zážitok. :poblion: :twisted: Dal mi ho síce vyčistiť v autoservise, ktorému robí účtovníka, ale kyslý smrad tam bol stále. Nakoniec som to dobojovalo savom :jazyk: a mala som tam zas chvíľu smrad ako v čakárni u veterinára.

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 20.01.12 00:34

takový živý automat :mrgreen:

Já jsem lenoch, hlavně v zimě… Mám milující rodiče, milující bratry… Také využívám služeb ČD, vychází to levněji a rychleji. Školu mám v centru Brna a bydlím v Břeclavi, cesta mi zabere až ke vchodu nějakých 37minut, po dálnici to trvá déle a nervovat se, kde v centru zapíchnu auto… Na to nemám nervy a zas tak milující otce na koupení parkovacího místa nemám.

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 20.01.12 00:37

dusty: to zní uh…Hrozně :poblion: .. Jednou mi tak zvracela neteř, naštěstí si s sebou bere do auta blinkací misku, takže jsme to zvládly v pohodě ale ten smrad… Okamžitě jsem musela zastavit a vyskočit z auta nebo se taky pozvracím.. A představa, že to tam mám čichat po každé když jedu, tak se mi zvedá žaludek.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist