vůně do hospody

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 01.05.08 23:03
vůně do hospody

Mezi moje denní oblíbenkyně patří DKNY a Nil, občas trochu květinek - Eclat nebo tak něco. Vyhovujou mi naprosto, ale na večer v hospodě se vážně nehodí. Smíseny s hospodským cigaretovým kouřem se z nich stává prostě hnus. Ještě ten Nil jakž takž jde. Chtěla bych poradit nějakou ne příliš finančně náročnou vůni, se kterou máte dobrou zkušenost při večerních tazích vašimi oblíbenými bary. Perfektně takovou noc snáší bulgari the rouge, ale už jsem ji vypotřebovala a ráda bych něco v tomto stylu ale méně ostrého. Možná nějaký (spíš lehčí) orient? Líbila se mi pro orientaci moc boucheron jaipur saphir, ale ta je taková moc „spořádaná“.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 01.05.08 23:48

Moje kamarádka používá do hospody (= hodně zakouřeného lokálu) Armani Code, podle ní přerazí cokoli.
Já mám nejlepší zkušenosti s Chance edp, ta je dost výrazná na to, aby ji cítilo mé okolí i v hospodě plné dýmu, aniž by ztratila na své kráse. Ikdyž si občas říkám, že brát tuhle vůni do hospody není zrovna to pravé ořechové. Jenže co nadělám :wink: , když začnu s kamarádkou v nekuřácké restauraci a na konci večera se octnu v zakouřené hospodě, protože se tam schází „všichni“ moji známí, já je chci aspoň pozdravit a chtě-nechtě tam skončím taky… ? :)

Co jsem vypozorovala, tak moc k sobě nejde cigaretový kouř a MaxMara, Mania, Prada Infusion d´Iris, zprotivil se mi i Kenzoamour, ten do hospody už nikdy více.

Finančně nenáročná vůně do hospody mě zrovna nenapadá, … snad jen třeba oranžové Moschino, anebo červeno-černé? Nebo třeba nějaká vůně od Avonu? Já často v hospodě potkávám Be Kissable, ale není to můj šálek čaje, tak nevím, jak moc ji cigaretový kouř „deformuje“.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 01.05.08 23:53

Něco s rumem. :D

Což je myslím jedna verze EdP Classique od JP Gaultiera.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 01.05.08 23:58
Ronna píše:
Něco s rumem. :DCož je myslím jedna verze EdP Classique od JP Gaultiera.

A co takhle Blvgari Blv Notte? Ve složení je vodka, tahle vůně by mohla do hospody báječně zapadnout;).

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 02.05.08 00:12

navrhujem Rumbu od Balenciagy, ta je aj financne menej narocna, silna a tiez splynie s cigaretovym dy­mom.

Na poličce 51 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 02.05.08 00:16

Myslím, že kupříkladu Eden přebije vše. Včera jsme jej testovaly s holkama v práci / pracuji v restauraci/ a fakt síla!! 8)

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 02.05.08 07:54

Do hospody jedině Tabac Blond :lol: . Nebo mám dobré zkušenosti s Narcisse Noir, Parfum Sacré, osvědčil se i JPG2 a kupodivu taky Cinema - výborně drží a nepříjemné pachy nemají šanci.

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 02.05.08 09:15

No mně ani tak nejde o to přebít vše, ale spíš aby ten hospodskej cigaretovej smrádek vůni pekně doplnil a nedlalo se mi ráno špatně z vlastního trička. Třeba ten thé rouge voní snad pak ještě líp. Eden si v hospode teda nedovedu představit - považuju ho za svěží zelenou vůni - v kombinaci s cigaretama bych se z nej určitě poblinkala. bvl notte - hmmm…měla bych ji znovu očichat.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 02.05.08 09:23

Souhlasím s Chance Edp,tu jsem nosila,když jsem vyrážela na páteční „dýchánky“ do hospody :P Dlouho držela,ale do obyčejné hospody ji je trochu škoda :? Ten cigaretový puch překryje nakonec stejně všechno :x

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 02.05.08 18:56

Chanel No. 5 se skvěle doplňuje s cigaretovým kouřem. A podle mě i většina starších elegantních vůní a zejména aldehydovek Ivoire, Rive Gauche, Dioressence, Parfum Sacré, Aromatics Elixir …

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kačaba  02.05.08 20:40

Určitě máš pravdu v tom,že většina citrusovo-květinových,ze­lených nebo svěžích vůní je v kombinaci s cigaretovým kouřem hnus.Vede Light Blue…
Taky jsem tenhle problém řešila.Samozřejmě jsou ideální všechny vůně s tabákem nebo kadidlem,ale také vanilkové orienty.
Cabochard,Parfum Sacre,zmińovaný Tabac Blond,skvělý je Shalimar,Hypno­tic,skvěle se s hospodou doplní Angel,ale i Safari mi nevadila.
Femme di Mont Blanc, Bvlgari Black…
Hlavně nesmí parfém obsahovat citrusy,to je v kombinaci s tabákem dost hnus..

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 03.05.08 10:20

Tak já mám na večerní zakouřené prostory většinou po ruce Angel, Gaultier 2, Silver Rain - bohužel to nejsou žádné přiliš levné vůně.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 03.05.08 21:20

Do zakouřených prostor jedině Muglera-Angle,Innocent a podobné typy vůní,kouř se sladkým základem vytvoří celkem obstojně snesitelnou směsku,ovšem,jak tu už zaznělo-citrusovky jsou njehoší věc,LB spolehlivě v tomto vede.Nejčerstvější tip mám Sensations,dříve jsme ho nesnášela,ale nedávno s ním voněla v začouzeném prostředí kamarádka a bylo to velmi dýchatelné :lol:

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Kačaba  03.05.08 22:27

Ještěš jsem zapomněla-kupodivu jsem kdysi byla v hospodě navoněná Chanelem 5 a bylo to velmi,velmi příjemné a dýchatelné bych,dokonce svůdné-ten jemně mýdlovokvětinový parfém,přeražený pořádnou dávkou tabáku…:-)

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 04.05.08 02:29

no do baaru jedine orient alebo nejaky aldehyd :D citronky, kyticky a ovocicko urcite nie

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist