Vůně do kavárenských ventilátorů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 19.01.08 16:53

Jakou máte zkušenost - aby svetr druhý den nepáchl mutacemi parfémů, ale alespoň vzdáleně původní vůní?

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

dias
Učednice 168 příspěvků 19.01.08 18:56

Jedině vyprat … :-)

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 19.01.08 19:03

a ještě lepší si vyprat spolu se svetrem :),

po kavárně si vždycky oblečení hodím do pračky a myji vlasy, protože ty vlasy všechny ty kavárenské vůně nejvíc vstřebavají :(, už nemluvím o kouři

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 19.01.08 19:23

No, ale pach jídla a kouře je nepříjemný už v samotném podniku, a pokud nemám chodit na schůzky i s kufrem čistého prádla? Čím se cákáte á la malá večerní? Do pračky vše pak až doma.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 19.01.08 19:32

Jediný parfém, který dokáže s převahou porazit hospodské puchy je Addict - nic lepšího jsem zatím neobjevila…Ale holky, dobrá zpráva je, že vlna zákazů kouření ve veřejných prostorách je nezadržitelná a spolehlivě se blíží k nám…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 19.01.08 19:51

Pachy z jídel jsou snad ještě horší, i když zdravější :)

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 19.01.08 20:08
zdensy píše:
Pachy z jídel jsou snad ještě horší, i když zdravější :)
…to nemůžeš chodit do čtvrtých cenovek bez klimatizace, kde páchne 100× přepálený tuk…ten fakt z ničeho nedostaneš…:P
Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 19.01.08 20:14

Jinak prostě neřeším otázky parfému do kavárny, co v ten moment mám na sobě tak kvůli kavárně menit asi nebudu, protože v kavárnách dlouho nevydržím :), akorat tak na šálek kafe se zákuskem.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 19.01.08 20:28
Kerze píše:
Jediný parfém, který dokáže s převahou porazit hospodské puchy je Addict - nic lepšího jsem zatím neobjevila…Ale holky, dobrá zpráva je, že vlna zákazů kouření ve veřejných prostorách je nezadržitelná a spolehlivě se blíží k nám…:)

Už aby to bylo… Zjistila jsem, že to, co jsem dřív mylně považovala za kocovinu, na mě přijde až ve chvíli, kdy čuchnu k oblečení ze včerejška. Teda pokud nespím doma, to pak jde všechno nemilosrdně do pračky.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

dias
Učednice 168 příspěvků 19.01.08 21:59

Asi platí, že čím silnější vůně (a možná orientálnější?), tím má větší tendenci vydržet i v „klimatizačně nepříznivých podmínkách“. Řekla bych, že takovou Jill Sander No. 4, Addict, YSL Nu nebo AG Songes nepřerazí ani kouř, ani připálené hranolky … :-)

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 19.01.08 22:27

Tak jsem podstoupila test na vlastní kůži:-)) Právě jsem se vrátila z naší místní hospůdky, a kombinace cigaretového kouře a Chanelu No. 5 je dost dobrá. U nás nikdo nekouší a musím říct, že fakt dobrá vůně + cigareta … přinejmenším mi to nevadí.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kača  21.01.08 13:38

Do zakouřených prostor je taky celkem vhodné všechno s kadidlem,ovšem nesmí tam být citrusy.Například LB s tabákovým kouřem je na blití..Ale měla jsem v hospodě na sobě Shalimar a Cacharel Loulou-a dopadly ok.

BáraK  21.01.08 19:49

Nejsem typ na ryze orientální vůně, které jsou v zakouřeném prostředí asi vážně nejsuverénnější. Ale z těch „lehčích“ vůní, co používám se mi jednoznačně nejvíc osvědčil Diesel Plus plus. U toho mi dokonce přijde, že mu spojení s tabákem i sluší.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist