Vůně do kavárenských ventilátorů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4760 příspěvků 19.01.08 16:53

Jakou máte zkušenost - aby svetr druhý den nepáchl mutacemi parfémů, ale alespoň vzdáleně původní vůní?

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

dias
Učednice 168 příspěvků 19.01.08 18:56

Jedině vyprat … :-)

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 19.01.08 19:03

a ještě lepší si vyprat spolu se svetrem :),

po kavárně si vždycky oblečení hodím do pračky a myji vlasy, protože ty vlasy všechny ty kavárenské vůně nejvíc vstřebavají :(, už nemluvím o kouři

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4760 příspěvků 19.01.08 19:23

No, ale pach jídla a kouře je nepříjemný už v samotném podniku, a pokud nemám chodit na schůzky i s kufrem čistého prádla? Čím se cákáte á la malá večerní? Do pračky vše pak až doma.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 19.01.08 19:32

Jediný parfém, který dokáže s převahou porazit hospodské puchy je Addict - nic lepšího jsem zatím neobjevila…Ale holky, dobrá zpráva je, že vlna zákazů kouření ve veřejných prostorách je nezadržitelná a spolehlivě se blíží k nám…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4760 příspěvků 19.01.08 19:51

Pachy z jídel jsou snad ještě horší, i když zdravější :)

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 19.01.08 20:08
zdensy píše:
Pachy z jídel jsou snad ještě horší, i když zdravější :)
…to nemůžeš chodit do čtvrtých cenovek bez klimatizace, kde páchne 100× přepálený tuk…ten fakt z ničeho nedostaneš…:P
Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 19.01.08 20:14

Jinak prostě neřeším otázky parfému do kavárny, co v ten moment mám na sobě tak kvůli kavárně menit asi nebudu, protože v kavárnách dlouho nevydržím :), akorat tak na šálek kafe se zákuskem.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 19.01.08 20:28
Kerze píše:
Jediný parfém, který dokáže s převahou porazit hospodské puchy je Addict - nic lepšího jsem zatím neobjevila…Ale holky, dobrá zpráva je, že vlna zákazů kouření ve veřejných prostorách je nezadržitelná a spolehlivě se blíží k nám…:)

Už aby to bylo… Zjistila jsem, že to, co jsem dřív mylně považovala za kocovinu, na mě přijde až ve chvíli, kdy čuchnu k oblečení ze včerejška. Teda pokud nespím doma, to pak jde všechno nemilosrdně do pračky.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

dias
Učednice 168 příspěvků 19.01.08 21:59

Asi platí, že čím silnější vůně (a možná orientálnější?), tím má větší tendenci vydržet i v „klimatizačně nepříznivých podmínkách“. Řekla bych, že takovou Jill Sander No. 4, Addict, YSL Nu nebo AG Songes nepřerazí ani kouř, ani připálené hranolky … :-)

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 19.01.08 22:27

Tak jsem podstoupila test na vlastní kůži:-)) Právě jsem se vrátila z naší místní hospůdky, a kombinace cigaretového kouře a Chanelu No. 5 je dost dobrá. U nás nikdo nekouší a musím říct, že fakt dobrá vůně + cigareta … přinejmenším mi to nevadí.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kača  21.01.08 13:38

Do zakouřených prostor je taky celkem vhodné všechno s kadidlem,ovšem nesmí tam být citrusy.Například LB s tabákovým kouřem je na blití..Ale měla jsem v hospodě na sobě Shalimar a Cacharel Loulou-a dopadly ok.

BáraK  21.01.08 19:49

Nejsem typ na ryze orientální vůně, které jsou v zakouřeném prostředí asi vážně nejsuverénnější. Ale z těch „lehčích“ vůní, co používám se mi jednoznačně nejvíc osvědčil Diesel Plus plus. U toho mi dokonce přijde, že mu spojení s tabákem i sluší.

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist