Vůně do posilovny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bredka
Nováček 21 příspěvků 14.05.07 16:12

Ahoj holky,

mám na vás prosbičku.Poradíte mi prosím nějaký parfémek do posilovny, aby byl svěží, nikoho neobtěžoval, ale přesto aby byl samozřejmě cítit:-) příjemně.
A ještě bych chtěla poprosit Adu o recenzi na parfém Tommy Girl. Děkujuuuu

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 14.05.07 17:00

Do posilovny bych snad nic jiného než deodorant radši nebrala :) Zkoušela jsem parfémy na cvičení a jako jediná prošla DKNY Women, zkrátka nesmí v tom být ani špetka ničeho sladkého. A aplikovat jemně…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Bredka
Nováček 21 příspěvků 14.05.07 17:13

Děkuju,

DKNY mě napadla,podle tvé recenze…zkoušela jsem i Nil a dost lidí mi říkalo, že krásně vonim, ale pak mi přišlo škoda používat tuhle vůni na cvičení…nicméně děkuju za názor a radu

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 15.05.07 01:30

Ja by som radila parfum az po posilovni.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ylang
Učednice 46 příspěvků 15.05.07 21:06

cvičím s Lalique - Eau de Lalique a taky už jsem sklidila několik pochval, přijde mi nenápadná, neobtěžující, ale pro mě povzbuzující

Na poličce 9 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 03.03.08 17:52

Cvičím aerobic už roky minimálne trikrát do týždňa a kedže cvičievam vždy poobede, alebo večer, mám na sebe vôňu, ktorou som sa navoňala ráno. Cez deň sa nevoniam a večer pri cvičení vôňa, ktorú som už skoro vôbec necítila opäť ožije. :)

Takže ja špeciálnu vôňu na cvičenie nemám, môže byť akákoľvek, ale nie čerstvo nanesená.

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů

B.  03.03.08 21:04

Já chodím cvičit s Miracle Summer anebo L´Eau par Kenzo.

Angelika
Učednice 72 příspěvků 04.03.08 15:59

Ja nosim do cviceni DKNY Woman summer = odlehcenou verzi a citim se v ni dobre…
Mozna by nebylo spatne vzit si nejakou z jemnych oblibenych vuni v letni verzi, to by mohlo klapnout…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kesha
Nováček 15 příspěvků 08.04.08 12:13

já do fitka používám vůni Sun od Jila Sandera…myslím že díky vůni připomínající opalovací mléko je příjemně nenápadná a pochvaly mi to jen potvrzují:)

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janamarie
Znalkyně 316 příspěvků 19.11.08 13:34

Poraďte něco do posilovny nebo na sport obecně. Chci se něčím aspoň trošku šplíchnout. Vyžívám se v Opiu, Shalimaru a Fleur Oriental a to se tam fakt nehodí :lol: Hlavně ne Adidas a něco vyloženě pánskýho.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ppjmh
Znalkyně 336 příspěvků 19.11.08 13:49
B. píše:
Já chodím cvičit s Miracle Summer anebo L´Eau par Kenzo.

Já tedy do posilovny nechodím, ale na cvičení doma, na kolo nebo jen tak na dlouhý výšlap, si beru L´Eau par Kenzo. Vlastně jsem ho jednou měla na hodině tance a nikoho neobtěžoval. Takže já bych brala Kenzo :) .

Na poličce 15 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 19.11.08 18:55

Tedaaa… nic proti gustu, ale jako vůni do tělocvičny jedině ten deodorant, maximálně ještě nějaké jednoduché tělové spreje, viz Avon, Oriflame apod. Není totiž výjimkou, že na sebe něco stříknete, pak se jdete spotit a vaše krásná a oblíbená vůně se naředí s „vůní“ nejen vašeho potu a vy ji musíte odložit - protože se vám prostě děsně zprotiví.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist