Vůně do práce k džínám a tričku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lady A
Znalkyně 483 příspěvků 25.09.09 09:04
Vůně do práce k džínám a tričku

Ahoj,
máte někdo tip na vůni do práce? Pracuji v závodu v úseku zásobování. 60 % pracovní doby jsem v kanceláři a zpracovávám data (příjem, výdej zboží v el. podobě), další část dne jsem ve skladu a něco kontroluji nebo dohledávám a pak jedu třeba shánět některé zboží, součástky atd., no prostě, co si vzpomenou ve výrobě. Z toho tedy vyplývá, že nemůžu nosit halenčičky, sukýnky a kostýmy (ne že bych si na to nějak potrpěla), ale spíš džíny, triko, mikinu, sportovní bundu. Prstýnky rovněž nenosím, což mě mrzí, protože taky občas vyložím z auta nějakou tu krabici, či ve skladu šahám do zahumusenýho regálu, pak se meju Rutem a to jdou prstýnky do háje. Takže naušnice a řetízek to jistí.
Ale abych se vrátila k vůni. Nosím teď Extravaganci od Givenchi a taky se mi moc líbí Coco mademoiselle, Sensuous od EL a Samsara. Ty poslední 3 se asi vůbec k tý akční práci nehodí, že jo?
Poradíte někdo? Ještě chci říct, že nemám ráda vodní vůně.
Předem moc děkuji za radu.
Alča K.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 25.09.09 12:00

Alčo, nos co se Ti líbí. Já nosím k džínám i No. 5. :wink:

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 25.09.09 12:21

Alčo, nedělej si žádné násilí - pokud se dobře v práci cítíš třeba v té Samsaře, tak ji klidně nos. Sensous mi přijde zrovna jako dobrá vůně na denní nošení. Rozhodující je, v čem se dobře cítíš TY SAMA, ne to, co bys nosit MĚLA :D

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 25.09.09 12:31

Souhlasím s holkama, nos, co se ti líbí. :wink:

Jinak bych navrhovala vyzkoušet Gucci EDP nebo Prada - Infusion d'Iris.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5163 příspěvků 25.09.09 12:48
Lenna píše:
Souhlasím s holkama, nos, co se ti líbí. :wink:Jinak bych navrhovala vyzkoušet Gucci EDP nebo Prada - Infusion d'Iris.

Já zrovna dnes odstřik této Prady od Lenni dostala. Myslím, že je to supr vůnička právě do práce, ať už děláš cokoli. Krásně se rozvine a hlavně perfektně drží - teda aspoň na mně :-)

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 25.09.09 12:57

Myslím, že nosit můžeš to, co se Ti líbí a na co máš zrovna náladu. Hodí - nehodí k džínám bych neřešila. Protiklady jsou velice zajímavé. Když kolem mě projde dáma v kostýmku a místo Chanelu má nějakou rebelskou vůní, tak to má taky něco do sebe. Prostě zaujme…

Na poličce 20 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů

Lady A
Znalkyně 483 příspěvků 25.09.09 14:41

Jé, děkuji za rady a podporu.
Právě si teď objednávám Lacoste Pour Femme - jen podle recenze. A hned 90 ml balení - hihi :lol: Ale nekup to za 790,–… :D
Mám zkušenost, že při těch akčních výjezdech pro zboží (jelikož se ke mně informace dostane zásadně až když to hoří :roll: :lol: , tak fakt někdy dost hustě telefonuju a a jedu pro to), se zahřeju a vůně se dobře rozvine.
Tuhle jsem měla Coco Mademoiselle a hodně to chválili a nikdo neřekl - jé to se ale nehodí k džínám a tričku. Podotýkám, že teď už si můžu dovolit kvalitní trička co držej tvar a jsou příjemná a dobře vypadaj.
Ty vůničky, co radíte taky zkusím.
 Díky

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 29.09.09 10:27

Já bych to taky neřešila, spíš bych nosila to, na co mám náladu…Dneska jsem celkem sportovně oblečená a mám k tomu JOOP!FEMME. Pokud ti vyhovují třeba svěží vůně, tak pěkná je SKIN od Trussardi, nebo DKNY.

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 29.09.09 20:04

Já už toto taky vůbec neřeším, vezmu si oblečení,na jaké je počasí(když si vemu bílé kalhoty většinou prší :twisted: )a jaké se mi chce a vůni taky,leda na nějakou zvláštní akci, významnou pro mne bych asi více zvažovala,čím se ovonět..

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ambrožová Lenka  29.09.09 20:21

Alčo, myslím si také, že to nemá cenu řešit, spíš vůni podle nálady.
K džínám bych viděla klidně i Gucci by Gucci,Eternity, Euphorii.

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24002 příspěvků 29.09.09 20:38

Já bych si dovolila doporučit co mě tak narychlo napadlo například Tendre Jasmin nebo Max Maru - ta by teď na podzim šla. :wink: Ale jinak jsem téhož názoru, nosit v čem se cítíš dobře, třeba i tu Samsaru. :P

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Zavan smradu
Znalkyně 263 příspěvků 29.09.09 20:44

ta prd ze hocico… k jeansom jednoznacne… Trussardi - Jeans
alebo Versace- Red jeans, White jeans alebo Metal jeans

.. a mas to vybavene :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5163 příspěvků 29.09.09 21:04

…lebo blue jeans :-)

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 02.10.09 17:29

K džínám nosím přesně to, na co mám chuť… Bez problémů 31 Rue Cambon… No. 5… Prostě všechno. :wink:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24002 příspěvků 02.10.09 17:36

Já přemýšlím na zítra k džínám o Samsaře. :conf:

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist