Vůně do školy, 15 let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

no_nekecej
Nováček 6 příspěvků 07.05.11 20:39
Vůně do školy, 15 let

Dobrý den, po pročtení různých diskuzí se obracím na ty nejpovolanější :D Ráda bych nalezla ,,svoji vůni". A nechci tu číst komentáře typu ,,někdo hledá celý život" - nechci být jednou z nich :lol: O vůních nemám moc představu - toto odvětví jde totálně mimo mě… :oops: Ale potřebu lepšího parfému jsem jaksi už pocítila. :) Mojí vizí je, že si přestavíte patnáctiletou holku, já nevím - třeba čekající na autobus, která projde kolem, vy ,,zavětříte" a řeknete si ,,páni k tý ta vůně vážně sedí„. Chtěla bych vůni, co se hodí do školy - po chodbách gymplu totiž ,,bloudí“ jeden.. :oops: … úúžasnej kluk(18), určitě to znáte 8) Tak aby proběhlo ono ,,jéé ta holka tak krásně voní" Ale aby to nebyla prvoplánová vůně na balení… Snad chápete :wink: Tedy nedostáváte ,,bojovku" - ,,chci sexy svěženku" ale ,,krásně vonící patnácka= parfém xy" 8) Ptejte se případně na co chcete (za účelem hledání vůně samozřejmě :lol: ) Jsem ukecaná, vysmátá, snad na 15 vypadající holka… A s tím si poraďte :lol: Od vašich příspěvků si slibuji to, že na jejich základě mi vznikne jakýsi seznam - co já vím? řekněme 8 vůní? - se kterým budu pracovat dál, tj. vyrazím do parfumérie :) Snad se zadaří, nezklamte mě! :wink: Omlouvám se za ,,citovací" náladu a delší příspěvek :smack:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 07.05.11 20:43
no_nekecej píše:
Od vašich příspěvků si slibuji to, že na jejich základě my vznikne jakýsi seznam - co já vím? řekněme 8 vůní?

… do maturity to určitě ještě zvládneš… :wink: 8)

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Evženie
Znalkyně 359 příspěvků 07.05.11 20:48

No, takhle je to těžké - krásně vonící patnáctka může vonět klidně mýdlem, že. :-) Co takhle nějaká nápověda - zájmy, koníčky, co ti plus minus voní a co ne, jestli se oblíkáš spíš sportovně nebo elegantně (nebo nějak úplně jinak…), protože jinak ti můžeme doporučit leda tak „hledej, šmudlo“ :-). Jo, a taky jakou cenovou relaci si asi tak představuješ (pro někoho je tisícovka spousta peněz, někdo si ji snadno vydělá a další takovou sumu považuje za kapesné na den). Kvalitní vůně nemusí být drahá, ale kdybys měla limit pět set korun, tak ti moc nepomůže, když ti doporučíme nádherné vůně za tisíce, že.

Na poličce 27 parfémů 25 miniatur 0 odstřiků 141 vzorků V tužebníku 7 parfémů

no_nekecej
Nováček 6 příspěvků 07.05.11 20:50
RoSa píše: … do maturity to určitě ještě zvládneš… :wink: 8)

Opraveno, stydím se :oops: Hlavně že na ,,mě" jsem si pozor dávala :speechless: :smack:

no_nekecej
Nováček 6 příspěvků 07.05.11 21:05
Evženie píše:
Co takhle nějaká nápověda - zájmy, koníčky, co ti plus minus voní a co ne, jestli se oblíkáš spíš sportovně nebo elegantně (nebo nějak úplně jinak…), protože jinak ti můžeme doporučit leda tak „hledej, šmudlo“ :-). Jo, a taky jakou cenovou relaci si asi tak představuješ

Myslela jsem na to, ale zapomněla napsat :bang: Takže koníčky - mám poměrně široký záběr. Všemožně (i nemožně) sportuji (od fotbalu přes brusle až třeba k softballu, nedělá mi problém zapojit se vlastně do čehokoli). Hodně sleduju hokej, a vlastně i fotbal. Miluju společnost, lidi a hlavně zábavu. Co se oblékání týče → ,,klasika" = džíny (slim) + tričko a svetřík nebo mikina. Cenově - jsem otevřena téměř všemu (tj. ani Dior by mi nevadil - pokud by stál za to). Chtěla bych něco tzv. ,,lepšího" a jsem ochotná za to zaplatit… Drogérku jsem si prošla (a né jednou) a max. mě zaujala modrá adidaska nebo růžová esprit. Pořád cítím, že to není ono… Včera jsem byla jen tak narychlo ve Fannu - očuchala si Be Delicious, Miss Cherie a Bright Crystal. Pěkné vůně, všechny tři (měla jsem je jen na papírku) :wink: Ale nevím, jestli se na mě hodí a jestli i do té školy… Čekám, jestli někdo příjde s něčím dalším :)

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 07.05.11 21:28

no tak zrovna tyto vune jsou takovy davovky ze tim asi jen tak nekdo neoslni.
Spis bych doporucila neco typu Aqua allegorii od Guerlainu (Mandarine, Flora Nymphea..), nebo Lalique Amethyst, uplne jina je treba Bvlgari The Rouge (caj s mlikem a korenim)

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 07.05.11 21:34

Když už chceš oslnit kluka na dálku, měla by být tak trochu výrazná.....třeba nějaká Insolence? Nebo L'Instant Magic :wink:

(ale sportovní voňavky to teda nejsou…každopádně kdyby ti sedly, pozornost upoutaj zaručeně :lol: )

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 07.05.11 21:38

Be Delicious, Miss Cherie a Bright Crystal - do školy klidně - a jestli to jsou nebo nejsou davovky, to neřeš, vůně jsou to pěkné, k tvému věku se hodí a pozornost upoutat taky můžou :wink:

vyzkoušej:
Lacoste pour Femme
Aqua Allegoria Pamplelune
Aqua Allegoria Mandarine Basilic Éclat d'Arpège
Addict 2
Masaki ART
Eternity Summer 2011
Euphoria Blossom

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

no_nekecej
Nováček 6 příspěvků 07.05.11 21:46
Leisha píše:
Když už chceš oslnit kluka na dálku, měla by být tak trochu výrazná.....třeba nějaká Insolence? Nebo L'Instant Magic :wink:(ale sportovní voňavky to teda nejsou…každopádně kdyby ti sedly, pozornost upoutaj zaručeně :lol: )

Na dálku to vyloženě být nemusí :D Spíš na takovéto náhodné vstoupení do ,,intimní zóny" - tedy fronta na oběd, schody apod. :wink: Hlavní požadavek ale přesto vidím v tom, aby to bylo úměrné věku, hodilo se to do školy a třeba ke stylu oblékání - tedy abych nepořídila nějakou babičkovskou vůni (nic proti nim, ale 15 a 60 rozdíl je) a poté to nepůsobilo nějak nevkusně… :wink:

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 07.05.11 21:50

kdyby se ti chtělo dát fotku, tak ta taky něco o nositelce napoví. Je tu vlákno, kde se doporučují vůně podle stylu. A můžeš to (myslím) dát i sem. A pak to případně smáznout :wink: :mrgreen:

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 336 vzorků V tužebníku 36 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 07.05.11 21:53
no_nekecej píše:
Ale nevím, jestli se na mě hodí a jestli i do té školy…

jestli se na tebe hodí záleží čistě jenom jak se ti líbí a do školy se hodí cokoli, však oni to přežijou :wink:

zkus třeba Sensuous od Estee Lauder..? ty Aqua Allegorie se mi taky zdají dobrej nápad.. nebo Diesel Fuel For Life Unlimited.. nebo Givenchy Ange ou Demon..? nebo YSL Elle..?
(to je fakt docela střílení do tmy, asi to chce další nápovědu :D )

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

no_nekecej
Nováček 6 příspěvků 07.05.11 22:14
andry píše:
to je fakt docela střílení do tmy, asi to chce další nápovědu
:lol: Copak by se vám hodilo? :conf: Sem s tím… Krom té fotky mě nic nenapadá :x A nějak vystavovat se mi tu zrovna nechce… :D Fotka zezadu by nestačila? 8) :D

drobececek  07.05.11 22:23

Co takhle nějaký Kenzo? :wink:

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 07.05.11 22:31

Když já na to dělení vůní podle věku nevěřím; a do školy je asi jediná podmínka, že by to mělo bejt pěkný a ne moc vlezlý (což beztak obojí chceš). Nakonec záleží jen na tom, jestli ti vůně sedne (protože stejná vůně může být na někom zatuchlej odér starý dámy, na někom příjemná jiskřivá vůně, a na někom strašněj puch) a jestli se ti bude líbit a odpovídat tomu, jak se chceš prezentovat.
Takže bys třeba mohla vědět, jestli chceš něco svěžího ovocnýho, něco sladkýho, nějaký kytky, něco strohýho, něco úplně jinýho.......ale stejně si to musíš vyzkoušet na svý kůži :wink:

(a nemusíš dávat svojí fotku…můžeš dát nějakej obrázek, kterej tě vystihuje :wink: )

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 07.05.11 22:34

Na mladom dievčati všetko vonia nádherne, ja by som sa možno pozrela po niečom, čo každý nemá, aby si bola trochu výnimočná, pekné vône sú napríklad rôzne odnože Cabotiniek od Gres, aj tá klasická je pekná, a nepozná to takmer nik, cenovo sú tiež fajn, ani Salvádor Dalí nie je až taký prefláknutý, a má pekné vône hodiace sa pre mladých, Kenzo je jednoznačne super, ale ten je už dosť populárny…

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist