Vůně držící se u těla X vůně rozptylující se do okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 21.08.10 10:38
Vůně držící se u těla X vůně rozptylující se do okolí

Ahoj všem, možná už zde podobné téma někdy bylo, nevím, ale nikde jsem na něj nenarazila…

Tedy… je známo, že některé vůně se drží u těla a jiné se zase rozptylují do okolí. Jakou máte s tímto zkušenost? Já mám problém, že se všechny vůně drží nějak podivně u mně, takže ze mne nikdo nikdy žádnou vůní necítí, aniž by se ke mne vyloženě naklonil. Což mi docela vadí, protože kromě manžela a dětí se ke mně nikdo zase tak často nenaklání :mrgreen: Už jsem i zvýšila množství aplikované vůně ze svých tří střiků - jak se zde doporučovalo - na 7-8, ale vůni stejně nikdo necítí a nikdo mi ještě ani žádnou vůni nepochválil :evil: Když se zeptám například manžela nebo mamky, jestli ze mně něco cítí, tak ne, jen když přivoní vyloženě z bezprostřední blízkosti.

Máte někdo také takový problém?

Na poličce 18 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 21.08.10 11:24

Takový problém naštěstí nemám, naopak, nejen že vůni cítí okolí, ale po většinu času i já. Takže si jí užijeme všichni :lol: .

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

tarra
Parfémová maniačka 589 příspěvků 21.08.10 12:33

Já kdybych se navoněla třemi střiky, tak mám pocit, že jsem se vůbec nevoněla :roll: .

Střiků používám tak 6-10 (u polévaček i víc).
A navíc ani nevím, jestli to okolí cítí nebo ne, když nijak nereaguje.
Reakce byly jen na Le Parfum Max Mara, Jovan White musk - pozitivní
a na Pamplelune - negativní.

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 114 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 21.08.10 12:58

viděla jsem na tvé poličce Eternity,tak u té snad není možné,aby ji někdo necítil. :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 21.08.10 14:13

…yes, myskamausko
ETERNITY a LOLITA L = ty jsou cítit.
A jestli máš kůži, že i tyhle vůně vcucně jak piják mastnej flek - když je dáš na oblečení A
ne 3 - 6 šplichů :roll: :twisted: ,

ALE
cca 15 a víc

• nevěřím, že si někdo nevšimne… :whistle: :D
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23746 příspěvků 21.08.10 14:46

U mě záleží na konkrétní vůni, ale obecně bych řekla, že většina je ze mě cítit. Zrovna včera jsem večer byla pochválena, že voním ( Tocade ), bylo to řadu hodin po navonění a já sama už vůni necítila vůběc.
Standartně používam v létě 7 - 10 střiků, na podzim, v zimě, na jaře 5 - 6 střiků.

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 21.08.10 14:49

Teď jsem někde četla, že parfém nedrží na dehydrované pokožce, něco by na tom být mohlo - pitný režim ! :wink: :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 21.08.10 14:53

:) Nebo se musíme hýbat a rozhazovat rukama, abychom ty molekuly od těla rozehnaly 8)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4062 příspěvků 21.08.10 19:47

Hodně u těla se mi drží Samsara a Blue Amber. Nedávno jsem se navoněla Samsarou a šla mámě dát pusu na rozloučenou. Když jsem se od ní odklonila, šokována jejím mlčením, jsem se zeptala, jaktože jí Samsara nevadí (guerlainy obzvlášť nenávidí). Pořádně si ke mně znova čichla a řekla, že je fakt cítit až na krku. :conf: Chm, nemlich to samé s Blue Amber. Ony na mně drží a já je krásně cítím, ale… okolí překvapené, že nejsem navoněná…

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 21.08.10 19:53

BLUE AMBER …taky mi tohle dělala = někdo ji ze mě cítil na 5 metrů a někdo vůbec, i když byl u mě…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 21.08.10 20:59
1Miru píše: …yes, myskamausko
ETERNITY a LOLITA L = ty jsou cítit.
A jestli máš kůži, že i tyhle vůně vcucně jak piják mastnej flek - když je dáš na oblečení A
ne 3 - 6 šplichů :roll: :twisted: ,

ALE
cca 15 a víc

• nevěřím, že si někdo nevšimne… :whistle: :D

To jsou zrovna moji oblíbenci - Eternity a Lolitka :P ale - dneska jsem se teda POŘÁDNĚ sestříkala Eternity, jestli už teda konečně přijde nějaká ta pochvala… a jediný výsledek ten, že se mnou to málem šlehlo a pochvala zase žádná :evil: Lolitu snesu v jakémkoli množství, i takhle v teple, vyloženě si lebedím a nemůžu se jí nabažit! Tak zkusím zítra dát víc na oblečení a uvidíme… ach jo!!!

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 21.08.10 21:03
Kerze píše:
Teď jsem někde četla, že parfém nedrží na dehydrované pokožce, něco by na tom být mohlo - pitný režim ! :wink: :D

Kerze, no je fakt, že mám sušší kůži… ale piju hodně, běžně 3 litry denně, ve vedru i 4. Spíš musím hodně promazávat, což mně ale fakt nebaví, nesnáším ten ulepený pocit, když se po sprše nakrémuju :evil: Ale možná že na tom něco bude… :?: :!:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 21.08.10 23:13

Nedokážu si představit,že bych měla vypít 3-4 litry tekutiny denně. :speechless:

Vím že se má hodně pít,ale to bych asi strávila půl dne na WC. …navíc jsem nedávno četla,že nějaký doktor říkal,že se nic nemá přehánět a že dva litry stačí až do sytosti a že 3 a více litrů naopak ledviny zatěžuje.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23746 příspěvků 22.08.10 08:04

Takové kvantum vody bych taky nezvládla. :roll: Mám problém vypít 1,5 l ( pokud nejsou vedra ).

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 22.08.10 10:01

S tou suchou kůží - to by mohla být pravda! Přestože pleť na obličeji mám smíšenou a někdy i dost mastnou, tak tělo (ruce, nohy zvlášť) samá šupinka. :idea: A pořád si stěžuju, že na mě nedrží ani největší dryáky. Holt se budu snažit častěji mazat. S pitným režimem problém nemám, ty tři litry denně dám určitě a přemáhat se k tomu nemusím. Chlastám jak duha už od dětství a teď vidím to samé u dcery.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist