Vůně jako sprchový gel Lux

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

me
Nováček 3 příspěvky 28.05.16 18:08
Vůně jako sprchový gel Lux

Holky doufám,že mi tu někdo pomůže najít parfém.Byla to svěží,květinová vůně.Naprosto stejně voněl bílý,sprchový gel Lux.Bylo to v roce cca 2003.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

me
Nováček 3 příspěvky 29.05.16 07:47

Opravdu si nikdo nevzpomene na ten lux?Používala jsem dřív od Lanvinu Eclat d Arpege.Před deseti lety byl úžasný/výdrž/.Co je ale k mání za cca 750,– Kč v drogerii,nestojí za nic.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 7805 příspěvků 29.05.16 10:13

@me bohužel :nevim:

Na poličce 62 parfémů 1 miniatura 25 odstřiků 306 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Theaa
Parfémová maniačka 523 příspěvků 31.05.16 11:34
@me píše:
Opravdu si nikdo nevzpomene na ten lux?Používala jsem dřív od Lanvinu Eclat d Arpege.Před deseti lety byl úžasný/výdrž/.Co je ale k mání za cca 750,– Kč v drogerii,nestojí za nic.

Tak si ho objednej v některém eshopu. Kupovala jsem ho tam 3× a voní pořád stejně. Pokud vím, tak výdrž nikdy neměl bůhvíjakou a to hned od začátku, protože jsem si ho poprvé kupovala ještě jako horkou novinku.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist