Vůně Japonské zahrady?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Benetton
Učednice 41 příspěvků 19.09.14 15:16
Vůně Japonské zahrady?

Mám spíš takový neurčitý dotaz :) Mám šílenou a naivní představu o své ideální vůni. Procházím se japonskou zahradou, kterou mě provází drobné paprsky sluníčka po ránu a vůně jemné čisté přírody, pod nohama měkká zelená tráva plná drobných fialek, kde opodál stojí pod sladce vonící rozkvetlou třešní jemná pudrová geisha :srdce: Myslíte, že něco podobného existuje? :think:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

Martula
Nevyléčitelná závislačka 1972 příspěvků 20.09.14 16:24

Co třeba tohle?
http://www.arome.cz/…rry-blossom/
Zkoušela jsem ji jen jednou a je to už docela dlouho, ale vybavuji si nepříliš sladký třešňový květ s magnolií, v kombinaci s bílým muskem a dřevitým tónem v základu. Docela tam tu geishu vidím :-)

Na poličce 37 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 20.09.14 19:18

Pouze si dovoluji citovat ze zdejších recenzí, ale přiznám se, že na mě tak nepůsobila :nevim: .

" Lys Soleia budu mít navždycky spojenou s jarním Kjótem, s pouličními svatyňkami a miniaturními oltáříčky, kam lidi dávají obětovat ovoce a květiny, touhle dobou hlavně lilie. Vždycky když jsme kolem nějaký šli, musela jsem zanořit do květu celej nos, až se mi chtělo pčíknout, a porochnit se v něm, aby na mě pak můj muž vrhal soucitný pohledy a utíral mi půlku obličeje zababranou od pylu kapesníkem. Otřít to stejně pořádně nešlo a zbytek dne jsem hrdě nosila na nose žlutohnědý fleky, ale bylo mi to jedno. Tohle jaro tam na severozápadě Kjóta poblíž Tenrjúdži jsem měla všechno."

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist