Vůně Japonské zahrady?

Benetton 19.09.14 15:16

Vůně Japonské zahrady?

Mám spíš takový neurčitý dotaz :) Mám šílenou a naivní představu o své ideální vůni. Procházím se japonskou zahradou, kterou mě provází drobné paprsky sluníčka po ránu a vůně jemné čisté přírody, pod nohama měkká zelená tráva plná drobných fialek, kde opodál stojí pod sladce vonící rozkvetlou třešní jemná pudrová geisha :srdce: Myslíte, že něco podobného existuje? :think:

Reklama

Martula 20.09.14 16:24

Co třeba tohle?
http://www.arome.cz/…rry-blossom/
Zkoušela jsem ji jen jednou a je to už docela dlouho, ale vybavuji si nepříliš sladký třešňový květ s magnolií, v kombinaci s bílým muskem a dřevitým tónem v základu. Docela tam tu geishu vidím :-)

Lucinela 20.09.14 19:18

Pouze si dovoluji citovat ze zdejších recenzí, ale přiznám se, že na mě tak nepůsobila :nevim: .

" Lys Soleia budu mít navždycky spojenou s jarním Kjótem, s pouličními svatyňkami a miniaturními oltáříčky, kam lidi dávají obětovat ovoce a květiny, touhle dobou hlavně lilie. Vždycky když jsme kolem nějaký šli, musela jsem zanořit do květu celej nos, až se mi chtělo pčíknout, a porochnit se v něm, aby na mě pak můj muž vrhal soucitný pohledy a utíral mi půlku obličeje zababranou od pylu kapesníkem. Otřít to stejně pořádně nešlo a zbytek dne jsem hrdě nosila na nose žlutohnědý fleky, ale bylo mi to jedno. Tohle jaro tam na severozápadě Kjóta poblíž Tenrjúdži jsem měla všechno."

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist