Vůně kakaa ,nebo she butter s kávovým zrnem ?

brigitte 19.10.12 13:33

Vůně kakaa ,nebo shea butter s kávovým zrnem ?

Dobrý den , chtěla bych poradit vůni kakaového másla nebo bambuckého s trochou kávového zrna , vůně jako voní brazilský keratin na vlasy. Ta vůně mi byla velmi příjemná , ale nevím jaké parfémy by mohly takto zajímavě vonět.Děkuji předem za vaše tipy. :mavam:

Reklama

Mandarinka 19.10.12 20:44

Krásně kakaová je Yves Rocher: Neonatura Cocoon taky limitovaná edice Mugler: Angel Le Goût du Parfum. Někdo tu taky psal, že Yves Rocher Vanille Noir voní trochu kakaově. Ještě by se ti mohla líbit Dior Homme, kde je kakao s kosatcem. Toho, že Dior Homme je údajně pro pány, si nevšímej. Koukám podle tvé poličky, že do YR to nemáš daleko, tak přeju úspěšné očichávání.

brigitte 20.10.12 10:55

Děkuji moc za tipy Néonatura je pěkná akorát kakao je na mě cítit na začátku a pak už není tak zřetelné, Vanille noir voní také nádherně , ale kakao v ní necítím, ale určitě zkusím sehnat vzorek Dior homme vypadá opravdu zajímavě :) , toho Angela nevím , jestli seženu.

elisa 20.10.12 12:27

Masakï Matsushïma Mat Chocolat, Prada Prada, zmíněný Mugler Angel Le Goût du Parfum, Il Profumo Chocolat, Chocolat Frais a Chocolat Bambola (ale ty jsou koupitelné jen v zahraničí), Tom Ford Noir de Noir, Molinard Fleur de Chocolat (v Kotvě), Comptoir Sud Pacifique Amour de Cacao.

WildOrchid 22.10.12 13:13

na me je hooodne vyrazna cokolada v Amber of Yemen

wendulka29 27.10.12 11:42

Po rozvonění cítím kakaový krém i v Chocolate Greedy.

Lucinela 27.10.12 13:18

Myslím, že tu ještě není Musc Maori. Mám jenom vzoreček, ale ta siláž je taková, že mi stačí jenom se lehce ťupnout na doma, když mám chuť na čokoládu. Ale ven bych si ho nevzala.

Mandarinka 27.10.12 19:04

Dneska jsem zkoušela Jo Malone Blue Agava & Cacao a voní to jako kakaové tělové mléko. Taky The Body Shop má různé tělové spreje s čokoládou a ořechy, které by se ti mohly líbit.

vážný_zájem 28.10.12 17:26

Obsession od Calvin Klein, k ozkoušení v každé parfumerii

Sue80 05.12.12 18:32

Můj favorit je Masakï Matsushïma Mat Chocolat - voní čokoládově, ale ne moc sladce. Je to ledová vůně hořké čokolády smíchané s mátou (i když tu mátu tam myslím neuvádějí). A pak samozřejmě Neonatura Cocoon od Yves Rocher.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist