vůně kostela pro pány

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 28.12.08 19:10
vůně kostela pro pány

Moc Vás prosím, hledám něco, o čem se můj manžel zmiňuje jako o „duchovní vůni“ předpokládám, že tam může být kadidlo, případně aldehydy. Existuje taková? Narozeniny má až v dubnu, ale hledání bude asi náročnější.
Všem předem děkuji za vodítka :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Reakce:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 28.12.08 19:23

Vyzkoušela bych Incense Extreme od Tauera a potom všechny z Comme des Garcons Series 3, třeba Zagorsk by mohl být to pravé. Možná i Passage d'Enfer od L'Artisan, ale nevím, jak by se tvářil na lilie.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 28.12.08 22:01

Výrazné kadidlo je i v Gucci Pour homme I a v Christian Lacroix Tumulte pour homme.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

kampa
Učednice 70 příspěvků 29.12.08 09:11

Tak, tak, výrazné kadidlo je v Gucci pour Homme (hnědá kostka), dále pak v Azzaro Visit for Men a také je cítit v Jil Sander Man (2007, černý).

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 29.12.08 09:44

Především děkuji za vodítka, musím říct, že některé jsou pro mě nejspíš nevyzkoušitelné, ale rozhodně zajdu vyzkoušet Artisana, už jsem u nich zkoušela Navigátora, který byl hodně blízko - nejspíš právě káva v něm dávala dojem ohořelého dřeva, škoda že je pro mě nemožné vyzkoušet Zagorsk, nebo jestli víte o možnosti tuhle vůni vyzkoušet? Měla by to být spíš vůně nesladká - spíš vzdušně kadidlová - vím, asi jsou zde příliš specifické požadavky :oops: :wink: Mimochodem, nevíte někdo jak voní Nemo od Cacharelu? Ale Cacharel má vůně takové „vydatné“ - přesto krásné***
Děkuji a přeji příjemné prožívání svátků :)

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 29.12.08 09:48

Spirit, když půjdeš do ČR, tak očichej Timbuktu od L'Artisan - kouřově kadidlová.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 29.12.08 10:10
janas píše:
Spirit, když půjdeš do ČR, tak očichej Timbuktu od L'Artisan - kouřově kadidlová.

:D No Artisány mám „za rohem“ jsem pražanda, takže určitě vyzkouším, už jsem u nich zkoušela čaj pro dva (krááása) a právě navigátora (taky krása) plus šafrán (u toho jsem cítila lehkou zatuchlinu či co), ale víc jsem si netroufla, aby se mi nepopletl čenich :lol: Bohužel z jistých důvodů asi nebudu moct vyzkoušet ty zbývající značky, ale to se prostě nedá nic dělat, beru to jak to je :oops: :D

kampa
Učednice 70 příspěvků 08.01.09 10:38

Nedávno jsem zkoušel dvě „kadidlové“ vůně od L'Artisanů, a to Dzongkhu a Passage d'Enfer a obě jsou nádherný :P Rozhodně nevynechat :!:

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 11.01.09 16:48
kampa píše:
Nedávno jsem zkoušel dvě „kadidlové“ vůně od L'Artisanů, a to Dzongkhu a Passage d'Enfer a obě jsou nádherný :P Rozhodně nevynechat :!:

Tak jo :wink: Zřejmě užší výběr padne na L´Artisany, mají krásné vůně, děkuju*** 8)

kampa
Učednice 70 příspěvků 13.01.09 22:31

Závidím manželovi :P

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 16.01.09 17:59
kampa píše:
Závidím manželovi :P

On si to zaslouží***

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist