Vůně, které zanechají stopu v místnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aisha
Učednice 40 příspěvků 22.02.08 09:38

Víme, že některé parfémy se drží „více u těla“ a některé se „rozlétávají“. Mám pocit, že snad vlastním samé parfémy, které drží u těla, protože málokdy mi ho někdo pochválí, v kanceláři se ke mě do „mé intimní zóny“ nikdo příliš nepřibližuje:-) Mezi teĎ oblíbené patří Sensi Armani nebo BVL Pour femme, Trussardi Skin, spíš slyším chválu večer kdy je atmosféra uvolněnější a lidi jsou si blíž, protože např. v baru, restauraci řve hudba a chcete si něco říct atd. Snad jediná, kterou byli schopni v práci zagregistrovat, byla Guerlain Champs Elysée.
Víte ještě o nějakém parfému, který by byl příjemný, letnější, rozlétavající a přitom hlavně neobtěžující?

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 22.02.08 11:01

v práci mi kolegovia chvália letné limitky CK One Summer, hlavne neónovo zelenú a žlto-oranžovú, tiež Eternity a Kenzo Jungle Elephant, ostatné buď necítia alebo taktne mlčia :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 22.02.08 11:10

Z mojí sbírky bezkonkurenčně Love in Paris - stačí stříknout a hned je cítit vedle v pokoji, přitom je to docela příjemná vůně.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

aisha
Učednice 40 příspěvků 22.02.08 12:16

Tak jsem si přečetla Adinu recenzi na Love in Paris + spousty hodnocení a doslova mi učarovala. Na Cosmu jsem i našla za dobrou cenu, budu hledat dál, ale byla by to vůně doslova na teď, když začíná jaro:-)

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Kate
Parfémová maniačka 909 příspěvků 28.07.12 12:23

Určite väčšina Chanelov. Šéfka nosila Coco madem., a vždy som vedela, že bola predo mnou v miestnosti, hoci to, myslím, príliš s aplikáciou nepreháňala. Takisto Allure sensuelle.

Na poličce 12 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Tassia
sv. Parfema z Kecálburgu 3507 příspěvků 28.07.12 15:21

Podľa mojej poličky Angel, Trésor a Insolence. Tieto je nutné aplikovať na deň striedmo. :D

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Kamejka
Učednice 115 příspěvků 28.07.12 16:19

Nejvýraznější stopu zanechává i u mě Angel (a to mám jen EDT :) ), pak ještě Alien, ale letošní léto jsem nejčastější reakce typu „voní po tobě celá chodba“ zaznamenala na SOFT (Al Rehab) ;)

Na poličce 75 parfémů 46 miniatur 42 odstřiků 566 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3160 příspěvků 28.07.12 19:43

Z mých parfémů:
Poison
Angel
Eden
Insolence Eau de Parfum
Jungle L'Élephant
Opium
Poême
No. 5 EdP - ta ale jen 1.hodinu

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

ijáček  28.07.12 20:18

Aromatics Elixir.

fox
Parfémová maniačka 594 příspěvků 28.07.12 20:39

Z mých:
Angel
Eternity (používám i jako bytový parfém, stačí 2 - 3 střiky a vydrží tak 3 dny) :mrgreen:
 Chloe

částečně Truth
Diorella

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 35 parfémů

Kate
Parfémová maniačka 909 příspěvků 29.07.12 01:00
@Kamejka píše:
SOFT (Al Rehab) ;)

Súhlasím! Dneska sa doma sťažovali :)

Na poličce 12 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 46 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5765 příspěvků 29.07.12 08:42

Souhlasím s Chloe.. Nedávno ji měla ve vlasech jedna paní na bazéně.. a cítila jsem ji, i když byla několik metrů ode mě.. A v práci ji nosí jedna kolegyně. Stačí když projde chodbou a všichni ví, že dorazila (a kde všude byla). Táhne se za ní vzdušná voňavá cesta.
To samé zmiňovaná Eternity.

Na poličce 57 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 30.07.12 17:25

Určitě Chloe (používá ji dcera a je jí „všude plno“) i přes mírnou aplikaci. Z mých parfémů to byla zmiňovaná Coco Madmoiselle (proto ji nemusím, je v ní něco, co mi nesedí do řady Chanelů). Nejkrásnější stopu zanechává Allure, ať už EdP (elegance), tak EdT (svěžest) a samozřejmě z Guerlainů z těch mých nejoblíbenějších zanechává nejkrásnější obláček MPN (ale znám jen původní) a QVLP - tak to je ztělesněná stopa erotiky schovaná za něžným závojem nevinnosti. :kytka:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Angel-A
Nováček 7 příspěvků 17.08.12 13:23

Nejdelší voňavou stopu za mnou zanechaly Montalky Chocolate Greedy a Vanille Absolu. Kolegové z práce mě po ní sledovali a větřili, kdože to tu mlsá Tofifee v případě první vůně a buchtičky s vanilkovým krémem u té druhé.

S Vanille Absolu to byl docela vtipný zážitek. Dělala jsem na úřadě a pořebovala jsem odnést do 3. patra nějaké spisy, tak jsem vybíhala schody a najednou jsem uslyšela rozhovor dvou kolegyň o patro a půl níž: „Hmmm, cítíš to? Buchtičky s krémem. Nebo nějaké vanilkové oplatky. Ježiš, to voní, co to může být?“ Tak jsem se vyklonila zpoza zábradlí a volám: „To jsem já dámy.“ :-D

Ne každý si přeje vonět jedle, já mám ale jen ty nejlepší zkušenosti. Vůně mi chválí muži i ženy. Obecně se dá říct, že parfémy od Montale mají výraznou siláž, takže kdo chce, aby o něm okolí vědělo ještě dlouho potom, co odejde z místnosti, určitě by měl něco z jejich produkce vyzkoušet ;)

Na poličce 9 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23999 příspěvků 18.08.12 18:54
@Kate píše:
Určite väčšina Chanelov. Šéfka nosila Coco madem., a vždy som vedela, že bola predo mnou v miestnosti, hoci to, myslím, príliš s aplikáciou nepreháňala. Takisto Allure sensuelle.

Souhlasím.
Všichni Chanelci, které mám na polici, kolem mě nechávají výraznou stopu. A dvě zmiňované výše, také bez diskuze. :P

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist