Vůně, které zanechají stopu v místnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aisha
Učednice 40 příspěvků 22.02.08 09:38

Víme, že některé parfémy se drží „více u těla“ a některé se „rozlétávají“. Mám pocit, že snad vlastním samé parfémy, které drží u těla, protože málokdy mi ho někdo pochválí, v kanceláři se ke mě do „mé intimní zóny“ nikdo příliš nepřibližuje:-) Mezi teĎ oblíbené patří Sensi Armani nebo BVL Pour femme, Trussardi Skin, spíš slyším chválu večer kdy je atmosféra uvolněnější a lidi jsou si blíž, protože např. v baru, restauraci řve hudba a chcete si něco říct atd. Snad jediná, kterou byli schopni v práci zagregistrovat, byla Guerlain Champs Elysée.
Víte ještě o nějakém parfému, který by byl příjemný, letnější, rozlétavající a přitom hlavně neobtěžující?

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 22.02.08 11:01

v práci mi kolegovia chvália letné limitky CK One Summer, hlavne neónovo zelenú a žlto-oranžovú, tiež Eternity a Kenzo Jungle Elephant, ostatné buď necítia alebo taktne mlčia :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 22.02.08 11:10

Z mojí sbírky bezkonkurenčně Love in Paris - stačí stříknout a hned je cítit vedle v pokoji, přitom je to docela příjemná vůně.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

aisha
Učednice 40 příspěvků 22.02.08 12:16

Tak jsem si přečetla Adinu recenzi na Love in Paris + spousty hodnocení a doslova mi učarovala. Na Cosmu jsem i našla za dobrou cenu, budu hledat dál, ale byla by to vůně doslova na teď, když začíná jaro:-)

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Kate
Parfémová maniačka 907 příspěvků 28.07.12 12:23

Určite väčšina Chanelov. Šéfka nosila Coco madem., a vždy som vedela, že bola predo mnou v miestnosti, hoci to, myslím, príliš s aplikáciou nepreháňala. Takisto Allure sensuelle.

Na poličce 12 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 45 parfémů

Tassia
sv. Parfema z Kecálburgu 3507 příspěvků 28.07.12 15:21

Podľa mojej poličky Angel, Trésor a Insolence. Tieto je nutné aplikovať na deň striedmo. :D

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Kamejka
Učednice 115 příspěvků 28.07.12 16:19

Nejvýraznější stopu zanechává i u mě Angel (a to mám jen EDT :) ), pak ještě Alien, ale letošní léto jsem nejčastější reakce typu „voní po tobě celá chodba“ zaznamenala na SOFT (Al Rehab) ;)

Na poličce 76 parfémů 46 miniatur 40 odstřiků 559 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3045 příspěvků 28.07.12 19:43

Z mých parfémů:
Poison
Angel
Eden
Insolence Eau de Parfum
Jungle L'Élephant
Opium
Poême
No. 5 EdP - ta ale jen 1.hodinu

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

ijáček  28.07.12 20:18

Aromatics Elixir.

fox
Parfémová maniačka 590 příspěvků 28.07.12 20:39

Z mých:
Angel
Eternity (používám i jako bytový parfém, stačí 2 - 3 střiky a vydrží tak 3 dny) :mrgreen:
 Chloe

částečně Truth
Diorella

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Kate
Parfémová maniačka 907 příspěvků 29.07.12 01:00
@Kamejka píše:
SOFT (Al Rehab) ;)

Súhlasím! Dneska sa doma sťažovali :)

Na poličce 12 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 45 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 29.07.12 08:42

Souhlasím s Chloe.. Nedávno ji měla ve vlasech jedna paní na bazéně.. a cítila jsem ji, i když byla několik metrů ode mě.. A v práci ji nosí jedna kolegyně. Stačí když projde chodbou a všichni ví, že dorazila (a kde všude byla). Táhne se za ní vzdušná voňavá cesta.
To samé zmiňovaná Eternity.

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 30.07.12 17:25

Určitě Chloe (používá ji dcera a je jí „všude plno“) i přes mírnou aplikaci. Z mých parfémů to byla zmiňovaná Coco Madmoiselle (proto ji nemusím, je v ní něco, co mi nesedí do řady Chanelů). Nejkrásnější stopu zanechává Allure, ať už EdP (elegance), tak EdT (svěžest) a samozřejmě z Guerlainů z těch mých nejoblíbenějších zanechává nejkrásnější obláček MPN (ale znám jen původní) a QVLP - tak to je ztělesněná stopa erotiky schovaná za něžným závojem nevinnosti. :kytka:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Angel-A
Nováček 7 příspěvků 17.08.12 13:23

Nejdelší voňavou stopu za mnou zanechaly Montalky Chocolate Greedy a Vanille Absolu. Kolegové z práce mě po ní sledovali a větřili, kdože to tu mlsá Tofifee v případě první vůně a buchtičky s vanilkovým krémem u té druhé.

S Vanille Absolu to byl docela vtipný zážitek. Dělala jsem na úřadě a pořebovala jsem odnést do 3. patra nějaké spisy, tak jsem vybíhala schody a najednou jsem uslyšela rozhovor dvou kolegyň o patro a půl níž: „Hmmm, cítíš to? Buchtičky s krémem. Nebo nějaké vanilkové oplatky. Ježiš, to voní, co to může být?“ Tak jsem se vyklonila zpoza zábradlí a volám: „To jsem já dámy.“ :-D

Ne každý si přeje vonět jedle, já mám ale jen ty nejlepší zkušenosti. Vůně mi chválí muži i ženy. Obecně se dá říct, že parfémy od Montale mají výraznou siláž, takže kdo chce, aby o něm okolí vědělo ještě dlouho potom, co odejde z místnosti, určitě by měl něco z jejich produkce vyzkoušet ;)

Na poličce 9 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 18.08.12 18:54
@Kate píše:
Určite väčšina Chanelov. Šéfka nosila Coco madem., a vždy som vedela, že bola predo mnou v miestnosti, hoci to, myslím, príliš s aplikáciou nepreháňala. Takisto Allure sensuelle.

Souhlasím.
Všichni Chanelci, které mám na polici, kolem mě nechávají výraznou stopu. A dvě zmiňované výše, také bez diskuze. :P

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist