Vůně kůže tam, kde kůže není uvedená

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 29.09.10 14:52
Vůně kůže tam, kde kůže není uvedená

Líbí se mi určitá kombinace vůně kůže/semiše, především v kombinaci se sladkou vůní, a může za to původně Cuir de Lancome a In Leather (Aigner) (má to i některé výjimky - líbí se mi i Miss Balmain, která ovšem sladká není). V poslední době mi ale přijde, že jsem tou kůží nějak posedlá a tenhle sladko-kožený tón začínám cítit i ve vůních, kde o kůži není ve složení řeč. Jsou to vůně jako My Queen, Skin, Nuits de Scherrer, některé sephorácké vanilky a určitě bych přišla ještě na řadu dalších.
Máte to někdo taky tak, nebo se mi zbláznily čichové buňky?

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů
Reakce:

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 29.09.10 20:24

Taky to tak mám: nádhernou elegantní suchou kůži cítím v Kelly Calèche … a ve Skin také (obě tyto vůně nosím moc ráda - jsem kožomilka :mrgreen: )

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

marly
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 29.11.10 00:52

nadherna koza je v aj v calèche eau délicate - ale tam sa mi paci hlavne preto, ze nie je obklopena sladkostou, ale starosvetskou mydlovostou.

semis napr. v rykiel woman (not for men) - ktory je tam ale aj v zlozeni - som kvoli kombinacii vanilka-kadidlo nerozdychala. hoci kozena zlozka vonala velmi podobne ako v calèche délicate, kde koza uvedena nie je.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 4 parfémy

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 29.11.10 20:04

já cítím semiš v Osmanthus Interdite

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 07.12.10 20:10

Trocha semiše v kombinaci se sladkým je i v The Iceberg Fragrance…někdy, ale málokdy ho tam cítím…

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

albereta  08.12.10 12:20

Skúšala si už Chloe Love? Priniesla som si z kamenky jeden papierik a náš byt sa premenil na predajňu semišovej galantérie. :lol: Ale neviem, ako sa rozkladá na pokožke, to som si netrúfla vyskúšať

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 08.12.10 23:12

Já cítím příjemnou luxusně hebkou kůži v Ralph Lauren Blue , Premier jour a trošku i v 212 a již zmiňovaných ** Kelly Caleche ** a ** Osmanthus Interdite ** . Mě tedy ten dojem asi dělá pižmo usazené ve svěžích květinách.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist