Vůně květinářství

protea 19.04.08 19:41

Vůně květinářství

Těžko se to charakterizuje, ale zajímalo by mne, jestli vám nějaká vůně náhodou nepřipoměla vůni, jako když vejdete do květinářství… Zatím jediná vůně, která mi něco takového evokovala je L´Air du Temps, kde po odeznění prvotní mýdlovitosti začíná vystupovat vůně karafiátu a zvláštní „vlhkosti“…moc to neumím popsat, neporadí náhodou někdo?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

estelle 19.04.08 19:58

Uz to tu ktosi spominal: Fidji.

janas 19.04.08 20:01
estelle píše:
Uz to tu ktosi spominal: Fidji.

Jo, estelle - je to Fidji! já jsem se spletla! Mažu ten Ysatis.

19.04.08 20:22

Díky za tip…při nejbližší příležitosti Fidji určitě vyzkouším, podle složení vypadá zajímavě :)

protea 19.04.08 20:23

…tak teď už ne anonymně, ještě jednou díky :D

Kerze 20.04.08 07:05

Nejživější je dle mého názoru Carnal Flower od FM  :)

chaantal 20.04.08 08:11

Me prijde presne takova Forever and Ever od Diora :wink:

Mirka 20.04.08 08:45

Aromatics Elixir - ale ne květinářství, ale jako když vejdu do zahradnictví, do skleníku.

Lela 20.04.08 09:21

Antonia´s Flowers je fréziová vůně, která je prý jako květinářství- v podstatě to bylo i zadání pro tuto vůni. U nás bohužel nejde sehnat a já nezkoušela, ale kdo ji očichal tak to tvrdí a je prý nádherná.
A ještě jsem někde četla, že vůni květinářství nejvíc evokují vůně s karafiátem a frézií ve složení.

Samantha 20.04.08 11:10
Lela píše:
Antonia´s Flowers je fréziová vůně, která je prý jako květinářství- v podstatě to bylo i zadání pro tuto vůni. U nás bohužel nejde sehnat a já nezkoušela, ale kdo ji očichal tak to tvrdí a je prý nádherná.
A ještě jsem někde četla, že vůni květinářství nejvíc evokují vůně s karafiátem a frézií ve složení.

Taky jsem chtěla tuhle vůni vyzkoušet po přečtení popisu v Groomovi, ale nepodařilo se mi to, opravdu se špatně shání.

zdensy 15.06.08 16:35

Holky, která nosíte Fidji, jaké jsou ohlasy okolí? Mně se Fidji líbí, přemýšlím o ní, má něco do sebe :roll: a hlavně - těžko někdo pozná, že voníte právě Fidji :wink:

zdensy 16.06.08 18:51

Holky, dožaduji se odpovědi, potřebuji si ji nutně objednat, ale je to láska jenom ze vzorku, nemohla jsem se jím potřebně zlít :D Ale i kapička má výdrž obrovskou, jen ten dekolt si nemůžu potřebně postříkat :wink:

Dalia 18.08.10 19:47

Vůně květinářství - pro mě například Chloe Narcisse.

1Miru 19.08.10 07:08

BOUDOIR SIN GARDEN V. Westwood

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist