Marks and Spencer

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mety  19.11.07 11:17

Tak se chci s Vámi podělit o nové vůně, které jsem objevila. Byla jsem minulý týden u Marx and Spencera, s tím, že si koupím kalhoty a ejhle kalhoty šly stranou, protože jsem zjistila, že i tady mají jednak, dekorativní kosmetiku tak i vůně, pravda ve velmi omezeném množství. pouze asi tak 5 druhů, tím spíš jsem je musela očuchat. Byla jsem teda fakt hodně překvapená, jednak tím, že velikost měli v 25 ml za cenu myslím 245,– / dobré na vyzkoušení /Kč a pak totéž ve velkém balení 100ml kolem 700,– a 50,–ml 445,– Kč. Všechno jsou to toaletky.Podle mě jsou ty vůně velmi vydařené ze dvou jsem byla fakt nadšená. Jednu jsem si samozřejmě hned koupila / kalhoty musí počkat/. Byla tam vůně kořeněná, ovocná, svěží mořská, jedna jemná květinová ze začátku a pak s mírným nádechem dřeva, tu jsem si koupila a výdrž fakt bezvadna, celý půl den jsem jí cítila, což někdy u vůní podstatně dražších je horší. Dívala jsem se že tyto vůně dělají pro firmu v Polsku a jestli jsou tu milovnice vůní dříve narozené jako já, určitě si vzpomenou, že za hluboké totality, byla polská kosmetika a parfémy velmi žádané a oblíbené. Už jsem se rozepsala dost, takže doporučuji, zkuste milé dámy, příležitostně k těmto vůním přivonět a uvidíte. Já jsem byla velmi mile překvapena a za tu cenu se určitě vyplatí. Budu ráda, když sem napíšete svoje postřehy. Jedině co je tam blbé, že nemají testovací papírky, a ruce máme jenom dvě, takže doporučuji, nejdříve pro ně zaskočit do parfumky.

Ukázat značku Marks & Spencer

Reakce:

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 19.11.07 15:20

Ano, jsou moc hezké. Mám od nich čistou vůni hyacintu, ten se jen tak nepotká. Ale už nedělá se, protože včera, když jsem se byla v M a S podívat, tak sem i neviděla. Báječná je také " čínská modrá řada".

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Gatti
Nováček 25 příspěvků 25.12.07 15:15

Nevíte náhodou o nějaké vůni, která by připomínala Autograph od M&S? Líbí se mi, ale je to toaletka a po hodině ji bohužel už necítím…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist