Marks and Spencer

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mety  19.11.07 11:17

Tak se chci s Vámi podělit o nové vůně, které jsem objevila. Byla jsem minulý týden u Marx and Spencera, s tím, že si koupím kalhoty a ejhle kalhoty šly stranou, protože jsem zjistila, že i tady mají jednak, dekorativní kosmetiku tak i vůně, pravda ve velmi omezeném množství. pouze asi tak 5 druhů, tím spíš jsem je musela očuchat. Byla jsem teda fakt hodně překvapená, jednak tím, že velikost měli v 25 ml za cenu myslím 245,– / dobré na vyzkoušení /Kč a pak totéž ve velkém balení 100ml kolem 700,– a 50,–ml 445,– Kč. Všechno jsou to toaletky.Podle mě jsou ty vůně velmi vydařené ze dvou jsem byla fakt nadšená. Jednu jsem si samozřejmě hned koupila / kalhoty musí počkat/. Byla tam vůně kořeněná, ovocná, svěží mořská, jedna jemná květinová ze začátku a pak s mírným nádechem dřeva, tu jsem si koupila a výdrž fakt bezvadna, celý půl den jsem jí cítila, což někdy u vůní podstatně dražších je horší. Dívala jsem se že tyto vůně dělají pro firmu v Polsku a jestli jsou tu milovnice vůní dříve narozené jako já, určitě si vzpomenou, že za hluboké totality, byla polská kosmetika a parfémy velmi žádané a oblíbené. Už jsem se rozepsala dost, takže doporučuji, zkuste milé dámy, příležitostně k těmto vůním přivonět a uvidíte. Já jsem byla velmi mile překvapena a za tu cenu se určitě vyplatí. Budu ráda, když sem napíšete svoje postřehy. Jedině co je tam blbé, že nemají testovací papírky, a ruce máme jenom dvě, takže doporučuji, nejdříve pro ně zaskočit do parfumky.

Ukázat značku Marks & Spencer

Reakce:

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 19.11.07 15:20

Ano, jsou moc hezké. Mám od nich čistou vůni hyacintu, ten se jen tak nepotká. Ale už nedělá se, protože včera, když jsem se byla v M a S podívat, tak sem i neviděla. Báječná je také " čínská modrá řada".

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Gatti
Nováček 25 příspěvků 25.12.07 15:15

Nevíte náhodou o nějaké vůni, která by připomínala Autograph od M&S? Líbí se mi, ale je to toaletka a po hodině ji bohužel už necítím…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist