Vůně miminek

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gabriela.sr
Nováček 9 příspěvků 01.08.12 15:49
Vůně miminek

Která vůně je taková ta jemná a nevinná, prostě vůne miminek, né těch krému a olejíčku kterými jsou natřené, ale vůně kůže asi :think:
Děkuji :*

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

doktorová  01.08.12 16:41

Myslím že název tématu je i odpovědí na otázku.
A myslím že vyrobit nejde, do flakonku dát nejde…prostě příroda je v tomto případě nenahraditelná…

Na druhé straně, která žena by chtěla vonět jako mimino?

/ je to možná to nejhezčí vůně co znám, ale za bezdětna bych si klepala na čelo, kdyby mi to někdo tehdy řekl… :palec: /

ajrin
Znalkyně 307 příspěvků 01.08.12 17:28

No já jsem třeba bezdětná a ještě nějaký ten čas určitě bezdětná budu a mimina mi taky voněj…teda pokud nemají zrovna nějaký ten hnědý dáreček v plenkách :)
Ale jestli bych chtěla vonět jako mimino? No možná večer do postele bych si takovou vůni vzala - ale jen v případě, že bych vedle sebe neměla chlapa, ale plyšáka..
Jinak souhlasím, že je to krásná vůně a příroda je mocná čarodějka, když zařídila, aby mimina lidem voněly. Je to celkem i logické - co voní, to nezahodím, ale postarám se o to :)

Jinak mě evokuje miminkovskou vůni levandule, ale musí být jemná. To je ale asi jen můj subjektivní počich…

Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 25 vzorků V tužebníku 8 parfémů

dzona
sv. Parfema z Kecálburgu 2192 příspěvků 01.08.12 18:04

Před časem jsem koukala na dokument o paní, která se živila výrobou panenek Baby Born. Asi to znáte - mají přesně imitovat živé dítě v kočárku. Když pominu, že je to na hranici duševního zdraví a nemoci, tak ta výrobkyně plastový korpus natírala něčím, čemu říkala miminkovský olej. Mělo to dodat vůni skutečného dítěte. Takže něco takového existuje.

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ajrin
Znalkyně 307 příspěvků 01.08.12 18:12
:mrgreen:
Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 25 vzorků V tužebníku 8 parfémů

gabriela.sr
Nováček 9 příspěvků 01.08.12 20:58

:D
Nevím jestli by jsem se tím navoněla, ale spíš by jsem to měla takovou tu vůni co mi připomína dané období…asi budu čuchat k miminkám :mrgreen:
Děkuji :mavam: :mavam: :mavam:

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6186 příspěvků 02.08.12 00:31

Milovala som chodit na novorodenecke :srdce:, to bola koncentracia!

Podla mna je to nenapodobitelne, ale velmi blizko tej voni sa podla mna (a teda na mojej kozi) dostava XS od Paco Rabanne

jitlen
Učednice 110 příspěvků 06.08.12 12:22

Pro mě je vůně miminek Baby Touch od Burberry. Nemůžu ale říct, že bych ji měla nějak ráda. Jednak mi přijde divné, když dospělá žena voní jako mimino a za druhé ji používala manželka mého bývalého šéfa, kterou jsem nesnášela a já si tím pádem k této vůni vypěstovala silnou averzi.

Na poličce 29 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 3 parfémy

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5238 příspěvků 06.08.12 20:50

Demeter - Baby powder

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Tina T.
Učednice 41 příspěvků 09.11.12 20:02

AG Ma Petite Cherie

Na poličce 6 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jaccckie9
sv. Parfema z Kecálburgu 2019 příspěvků 09.11.12 20:07

Ja za „bábätkovskú“ vôňu považujem Chantal Thomas Osez-Moi!, ale aj Jovan White Musk…proste také pudrové pižmovky…vo mne evokujú túlenie, mazlenie, chumlanie…A možno aj novinku na mojej poličke : Lolitu Lempicku L eau en blanc…Nejde o to, voňať ako dieťa…ale o pocit takej akejsi nevinnosti, jemnosti…Mám tieto vône rada…hlavne, na doma, na také intímno :-)

Na poličce 13 parfémů 193 miniatur 44 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kirielka
Znalkyně 333 příspěvků 09.11.12 20:20

Pro me Tesori d Oriente White Musk, na obleceni voni presne jako vykoupane miminko, na kuzi uz tolik ne.

Na poličce 23 parfémů 2 miniatury 17 odstřiků 105 vzorků V tužebníku 2 parfémy

AnnaBella
Nevyléčitelná závislačka 1750 příspěvků 08.04.13 23:28

@Kirielka souhlasím. A Tesori je dost podobná Jovan white musk. Ještě bych přidala klasický Jovan musk. To je vůně dětského pudru a krému.

Na poličce 20 parfémů 1 miniatura 12 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 7 parfémů

pragma
Nováček 9 příspěvků 20.04.13 13:01

pre mna je najviac babatkovska prekvapivo Lolita Lempicka L´eau an Blanc

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 18 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Ivynka
Učednice 33 příspěvků 06.07.13 00:34

Mě připomíná miminkovskou nevinnou vůni YSL Baby Doll. Ale jen zlehka a moc se mi líbí :)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 18 vzorků V tužebníku 10 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist