Vůně na cvičení - do tělocvičny

yunnan 13.10.10 21:59

Vůně na cvičení - do tělocvičny

Voníte se, když jdete cvičit (do tělocvičny)? Mně vyhovuje Guerlain AA Mentafolia, ale mám pouze odstřik a brzy bude pryč. Doporučíte něco?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

WildOrchid 13.10.10 22:55

nevim jestli to budes moct vzit jako radu, ale ja mam na vzpirani rada silnejsi vune ktery mi dodaj silu :) takze treba Chamade cisty parfem, Magii Noir, nebo Coromandel :)) na zavodech jsem jednou mela Basalu, ale z miniaturky se tim neda poradne navonet, coz je skoda.

caciare 14.10.10 09:04

Jasně, že se na cvičení voním. Chodím do tělocvičny na takové to kolektivní a používám třeba Covet, AA Mandarine Basillic, Cristalle eau Verte, ale někdy i moje gurmánské miláčky :D

melisaa 14.10.10 10:20

Na pohybové aktivity používám jen deodorant, říkám si, že kdyby mi nebylo úplně dobře, mohla by se mi vůně zhnusit..

RainyWeather 14.10.10 10:43

Cvičím doma a proto se kvůli tomu zvlášť nevoním a asi bych se ani nevoněla - protože jak se zahřeju, parfém, kterým jsem se ráno navoněla se ještě i večer začne nějak víc uvolňovat a kolikrát to cítím ažaž… Nevadí mi to, ale při vyšší koncentraci by mohlo. Takže když bych - tak určitě nějakou neškodonou svěženku typu Sea & Sun.

RoSa 14.10.10 11:39

Já na cvičení nejraději používám DKNY - Women … je svěží a má obrovskou výdrž :P

Leisha 14.10.10 19:45

Používám lehké osvěžující vůně, kterými nikoho nezabiju (AA Gentiana nebo Pamplelune, florascentí svěženky Thé Vert nebo Regia, Absolument Absinthe, nebo Cologne du Parfumeur)

1Miru 14.10.10 20:36

…voním se podle nálady, ať jsem, kde jsem…
Na spin klíďo(a často) Addict…

macska 15.10.10 09:04

já jen deodorant. Poté, co jsem zažila sál zamořený Escadou a Today, jsem si řekla, že taková svině nebudu.

Lalaith 15.10.10 09:29

Na cvičení dovnitř buď nic nebo třeba 4711, Thé Vert, ale jen maličko… A pokud jdu ven, tak se moc neomezuju, ale taky spíš něco svěžího… Ale na beach volejbal jsem se voněla jinčími věcmi, úplně nejlepší bylo vylít na sebe vzorek Shalimaru (bohužel, nic jiného stále nevlastním a u toho vzorku jsem nevěděla, jestli je to edt nebo edp :( )

Širín 15.10.10 10:47

Já necvičím 8) .

meduza123 15.10.10 11:56

Já používám na cvičení Cabotine. Je dost silná, vydrží a působí čistým a svěžím dojmem, což se hodí :-)

Garfield 15.10.10 16:04

Nevím na jekou vůni by mě museli lákat, abych se vydala dobrovolně cvičit :lol:

yunnan 15.10.10 18:05

Já jsem právě asi před měsícem poprvé v životě začala chodit organizovaně cvičit, (pouze tedy 1× týdně :whistle:) . Po letech s dětma doma jsem se vybičovala a když začalo cvičení u nás ve škole asi 5 min. od domova, ve večerních hodinách a navíc za 45,– /hod., tak jsem si řekla, že to je šance začít se aspoň trochu hýbat. Na sport v přírodě moc nejsem, ve volném čase si nejradši čtu, (když je hezky, tak venku a nejlépe u moře), nebo spím 8).

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist