Vůně na diskotéku

Arome Marcela 08.09.08 12:35

Vůně na diskotéku

Ahoj holky, tak po dlouhé době (už mi není náct:-)) se chystám na diskotéku a přemýšlím jaký parfém použít, aby byl sexy, byl cítit a aby se nebil s kouřem. Máte nějaký tip co se vám osvědčilo? Děkuji za každou radu.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Oreion 08.09.08 12:57

Ja sice na diskošku nechodím, ale napadl mě Nu od YSL. :oops:

Arome Marcela 08.09.08 13:26

Moc díky za tipy. Já mám spíš samé lehčí vůně (DKNY, Brigh Crystal, In love again), ze sladších mám jen Euphorii, Diesel Plus Plus, odstřik Hypnose a Code a teď mám ještě objednaný odstřik Miss Dior Chérie. Myslíte, že se něco z těchto hodí? Ale budu ráda i za jiné tipy

Sára 08.09.08 13:55

Dle mého Code, Hypnose a Euphorie - svěženky a disko moc nejdou do hromady - mě osobně začnou čpít pod nosem.. Nevadí ani vůně typu Angel (nepřekonatelná sillage) a pak sladší třeba Flowerbomb,ta­jemnější Prada - prostě se sytějším základem, kterým kouř neublíží.Naposled jsem použila na takovou to akci L ´artisana L´eau Ambré - která už je kouřem cítit i bez toho a cítila jsem se v ní dobře

maricka 08.09.08 14:40

...

A co Provocatice Woman od El. Arden? Také sladší… Budeš provokovat;-) Ale pokud se Ti líbí Bright Crysta, takco třeba zkusit Envy me od CK?

Mirka V. 08.09.08 15:44

Envy me je od Gucci.Ale je to taky svěží vůniě.Tu bych na disco moc nebrala.
Zkus tu Blv Notte,vodka+čo­koláda je dobrá kombinace :D

maricka 08.09.08 16:09

...

Mirka V. píše:
Envy me je od Gucci.Ale je to taky svěží vůniě.Tu bych na disco moc nebrala.
Zkus tu Blv Notte,vodka+čo­koláda je dobrá kombinace :D

No jo, Gucci, nevím proč, ale odjakživa s emi tyhle dvě značky pletou :D Ano, svěží je, ale myslím, že hodně přitažlivá, pokud chce někoho ulovit :wink:

Mirka V. 08.09.08 20:03

Já jsem ji taky kdysi nos

maricka 08.09.08 20:14

...

Mirka V. píše:
Já jsem ji taky kdysi nos
08.09.08 21:07

já myslím, že vhodné by mohly být vůně s kadidlem nebo nějakými pryskyřičným složkami popř santal, ty obsahují látky, které těkají a voní při zahřátí, o což na diskotéce není nouze.
Já jsem teď nedávno zkoušela Ungaro- Ungaro(2007) a říkala jsem si , že je to vůně přesně na párty. Obsahuje pouze jasmín, bílé květiny, ambru a šafrán. Ze začátku voněla sladce ambra a do toho se postupně začal vonět šafrán, bylo to sexy, ale bohužel já šafrán někdy cítím jako jako krém na boty. Je to dost specifická vůně, myslím že opravdu jen jednou za čas na párty.

Lyonella 08.09.08 21:14

Na diskotéce se mi (kdysi) osvědčila Eternity.

llenni 08.09.08 21:22

Na diskotéku? Na místa kde se kouří, pije, tančí… vydýchaný vzduch, zpocená těla.. ?? ROZHODNĚ bych nevolila vůni svěží (ani DKNY … ani ty ostatní…), v takovémto prostředí spíš čpí. Z Tvých zásob bych zvolila Euphorii nebo Hypnose … prostě spíše těžší kalibr, který se snese s kouřem i s tím ostatním :wink: .

Lyonella 08.09.08 21:35

Nevím, ale na mně Eternity nečpěla. A byla dost chválená, tak jsem asi nesmrděla, ani když jsem měla prošoupaný boty z tancování. :D :D

llenni 08.09.08 22:08

Lyonello, já odepisovala Marcele na její dotaz a vybírala z jejího seznamu vůní… Eternity je vůně zvláštní a často i velmi oblíbená. Mě sice nesedí, ale neřadím ji ani mezi svěží citrusové vůne typu DKNY, In Love Again…, které se podle mne s kouřem spíše tlučou. Není to sice typ vůně, který bych já na tuhle příležitost volila, ale v té své specifičnosti a pokud se v ní člověk cítí opravdu skvěle … proč ne? :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist