Vůně na diskotéku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Marcela
Nováček 17 příspěvků 08.09.08 12:35
Vůně na diskotéku

Ahoj holky, tak po dlouhé době (už mi není náct:-)) se chystám na diskotéku a přemýšlím jaký parfém použít, aby byl sexy, byl cítit a aby se nebil s kouřem. Máte nějaký tip co se vám osvědčilo? Děkuji za každou radu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1012 příspěvků 08.09.08 12:55

skus pozriet sem :o))) http://ada.konicky.net/…iewtopic.php?…

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Oreion
Parfémová maniačka 700 příspěvků 08.09.08 12:57

Ja sice na diskošku nechodím, ale napadl mě Nu od YSL. :oops:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Marcela
Nováček 17 příspěvků 08.09.08 13:26

Moc díky za tipy. Já mám spíš samé lehčí vůně (DKNY, Brigh Crystal, In love again), ze sladších mám jen Euphorii, Diesel Plus Plus, odstřik Hypnose a Code a teď mám ještě objednaný odstřik Miss Dior Chérie. Myslíte, že se něco z těchto hodí? Ale budu ráda i za jiné tipy

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 08.09.08 13:55

Dle mého Code, Hypnose a Euphorie - svěženky a disko moc nejdou do hromady - mě osobně začnou čpít pod nosem.. Nevadí ani vůně typu Angel (nepřekonatelná sillage) a pak sladší třeba Flowerbomb,ta­jemnější Prada - prostě se sytějším základem, kterým kouř neublíží.Naposled jsem použila na takovou to akci L ´artisana L´eau Ambré - která už je kouřem cítit i bez toho a cítila jsem se v ní dobře

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 08.09.08 14:40
...

A co Provocatice Woman od El. Arden? Také sladší… Budeš provokovat;-) Ale pokud se Ti líbí Bright Crysta, takco třeba zkusit Envy me od CK?

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 08.09.08 15:44

Envy me je od Gucci.Ale je to taky svěží vůniě.Tu bych na disco moc nebrala.
Zkus tu Blv Notte,vodka+čo­koláda je dobrá kombinace :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 08.09.08 16:09
...
Mirka V. píše:
Envy me je od Gucci.Ale je to taky svěží vůniě.Tu bych na disco moc nebrala.
Zkus tu Blv Notte,vodka+čo­koláda je dobrá kombinace :D

No jo, Gucci, nevím proč, ale odjakživa s emi tyhle dvě značky pletou :D Ano, svěží je, ale myslím, že hodně přitažlivá, pokud chce někoho ulovit :wink:

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 08.09.08 20:03

Já jsem ji taky kdysi nos

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 08.09.08 20:14
...
Mirka V. píše:
Já jsem ji taky kdysi nos

08.09.08 21:07

já myslím, že vhodné by mohly být vůně s kadidlem nebo nějakými pryskyřičným složkami popř santal, ty obsahují látky, které těkají a voní při zahřátí, o což na diskotéce není nouze.
Já jsem teď nedávno zkoušela Ungaro- Ungaro(2007) a říkala jsem si , že je to vůně přesně na párty. Obsahuje pouze jasmín, bílé květiny, ambru a šafrán. Ze začátku voněla sladce ambra a do toho se postupně začal vonět šafrán, bylo to sexy, ale bohužel já šafrán někdy cítím jako jako krém na boty. Je to dost specifická vůně, myslím že opravdu jen jednou za čas na párty.

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 08.09.08 21:14

Na diskotéce se mi (kdysi) osvědčila Eternity.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 08.09.08 21:22

Na diskotéku? Na místa kde se kouří, pije, tančí… vydýchaný vzduch, zpocená těla.. ?? ROZHODNĚ bych nevolila vůni svěží (ani DKNY … ani ty ostatní…), v takovémto prostředí spíš čpí. Z Tvých zásob bych zvolila Euphorii nebo Hypnose … prostě spíše těžší kalibr, který se snese s kouřem i s tím ostatním :wink: .

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 08.09.08 21:35

Nevím, ale na mně Eternity nečpěla. A byla dost chválená, tak jsem asi nesmrděla, ani když jsem měla prošoupaný boty z tancování. :D :D

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 08.09.08 22:08

Lyonello, já odepisovala Marcele na její dotaz a vybírala z jejího seznamu vůní… Eternity je vůně zvláštní a často i velmi oblíbená. Mě sice nesedí, ale neřadím ji ani mezi svěží citrusové vůne typu DKNY, In Love Again…, které se podle mne s kouřem spíše tlučou. Není to sice typ vůně, který bych já na tuhle příležitost volila, ale v té své specifičnosti a pokud se v ní člověk cítí opravdu skvěle … proč ne? :)

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist