Vůně na důležitý pohovor....

chaantal 12.11.08 20:45

Vůně na důležitý pohovor....

Prosím prosím o radu :wink: Zítra mám důležitý pohovor ohledně stipendia do Číny. Hlásí se přes třicet lidí a stipedium dostane jen tak 7. Jakou vůní podpořit svoje šance? Vybírají 2 pánové, jeden přes 30, druhý přes 40…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 30 Další »

Reklama

Fleur 12.11.08 20:52

A jaké jsou ti páni národnosti? Protože o vonných preferencích Číňanů tedy netuším zhola nic!

Oleka 12.11.08 20:55

Z tvé poličky bych si sáhla na Hiris nebo Allure, ale jen malínko použit, aby to nebylo přehnáno, nebo ještě Bois Farine by se mohla hodit.

chaantal 12.11.08 20:55

Jeden - tajemník katedry je Čech a druhý - to je můj vedoucí katedry z nizozemštiny a zárověň proděkan - je Nizozemec. Opravdu netuším co zvolit, aby to zaujalo a uvedlo mě to do toho správného světla… :? :cry:

janas 12.11.08 20:57

Já bych z tvé poličky vybrala Pure Poison, nebo Allure.

ippolita 12.11.08 20:59

l'Instant mozno?

chaantal 12.11.08 21:06

Allure asi neni spatny napad… L´instant taky… V Hiris se necitim tak dobre… Napadla me i Hypnose a Coco Mademoiselle, co myslite?
Nad Bois Farine jsem taky premyslela… je to takova zvlastni „jina“ vune… mozna by se to prave na Cinu hodilo…

domenica 12.11.08 21:29

Z poličky bych volila Bois Farine. Nebo L´Instant, možná i Eau de Shalimar. Definitivně bych se rozhodla příslušné ráno - podle momentálního rozpoložení … 8)

PetraSK doma 12.11.08 21:54

ježiš chantaal, ja som čítala, že ten druký, prodekan, je mimozemšťan /to by som volila jednoznačne Alien/ :lol: :lol: a on je nizozemšťan

ja by som z tvojej poličky volila asi Benghal, je tak mierne exotická, a teda by sa im to možno s tvojou vôňou, že India, blízko Čína a tak…alebo potom samozrejme klasiku Allure, verzia EDT. Inak mám asociácie aj pri The One, Couture! śkoda že nemáš bozk draka :)) alebo si vezmi svoju lásku, Diamonds, alebo tá je až príliš free?

chaantal 12.11.08 22:00

PetraSKdoma - :D :D Nekdy se muze opravdu zdat ze je mimozemstan, ale ne, je opravdu Nizozemec :D

Nj, Benghal…ta je takova exoticka… to by mozna slo… asi zitra uvidim na co se budu citi a vyberu bud Allure, Bois Farine, Coco M. nebo Benghal… Kez by to vyslo, kdo si vzpomenete, drzte prosim pesticky! :wink:

Fleur 12.11.08 22:15

Jak tvého vedoucího katedry znám, tak tam se můžeš polít opravdu čímkoli a bude to stejně jedno :lol: ! Soustřeď se na Číňana a vezmi si Bois Farine nebo Allure.

Vera 12.11.08 22:59

Chantaal, vůni si ti netroufnu poradit, ale palce ti držím

Amy 13.11.08 07:15
chaantal píše:
PetraSKdoma - :D :D Nekdy se muze opravdu zdat ze je mimozemstan, ale ne, je opravdu Nizozemec :DNj, Benghal…ta je takova exoticka… to by mozna slo… asi zitra uvidim na co se budu citi a vyberu bud Allure, Bois Farine, Coco M. nebo Benghal… Kez by to vyslo, kdo si vzpomenete, drzte prosim pesticky! :wink:

Já Ti taky držím obě, už teĎ :wink: Už jen pro to, že proděkan je mimozemšťan :lol: :lol: :lol: :lol:

Popelka 13.11.08 07:54

Myslím, že Allure je dobrá volba, tu bych určitě zvolila já.Jinak taky držím palce, ať ti to vyjde :lol:

chaantal 13.11.08 09:27

Moc moc vam dekuju! :lol: Ve 3 odpoledne jdu na to :idea: Ach jo, kez by to vyslo… Porad netusim po jakem parfemku sahnu, ale asi to necham na nejake vnitrni pohnutce a vyberu neco z toho co jste mi poradily :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 30 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist