Vůně na jaro

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucie  25.02.08 11:21

Ahoj holky, chtěla bych prosím Vás poradit nějakou super vůni na jaro. Jsem tmavovlasá, snědší typ, je mi 27 let. Přes zimu jsem nosila Diesel Plus Plus a Versace Bright Crystal. Líbí se mi spíš svěží, čisté vůně. Určitě ne sladké. Mám teď favority Hermes - Un Jardin Sur Le Nil, Bvlgari - The Blanc, Jesus del Pozo - Esencie de Duende a Estee Lauder - Pure White Linen Breeze. Ale jestli máte ještě nějaký tip, budu moc ráda. Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 30 Další »
Reakce:

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1065 příspěvků 25.02.08 15:48

vidim, ze vsetko jemne svieze vone.. take aj ja mozem… pure white linen light breeze som skusala, ale ta sa ani na papieriku, ani na ruke nerozvonala tak ako som ocakavala :o(

Mam teraz zalusk na Jil Sander Pure, ale stale vaham, pekne sa rozvonala, zda sa mi dost svieza… este budem skusat…

Na poličce 4 parfémy 30 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 25.02.08 16:15

Pure je moc hezká , svěží vůnička, bohužel vůbec nedrží, za chvilku ji nikdo necítí.Musíš se jí každou chvilku přestříkávat. Proto jsem si ji znovu nekoupila.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 25.02.08 16:52

Pure white linen breeze jsem zkoušela, ale cítila jsem tam kovový nádech. PWL se mi líbí víc.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 25.02.08 17:01

Mě se na jaro líbí Paris Jardins Romantiques

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 25.02.08 17:38

Sensi WN, Premier Jour, Love in Paris, Femme od Bvlgari, Volupte, Presence od MB, všechny aldehydovky - Chanel No. 5 Na jaře se dá nosit skoro všechno, jen na ty slaďáky po zimě někdy není chuť.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 25.02.08 23:31

Eau des Merveilles, Un Jardin en Mediterranee
Masaki Tasushita MAT (to bol taky sviezi zeleny bambus, bez toho zvlastneho tonu co je v Eau Torride)

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 26.02.08 09:25

Masaki Matsushima Mat som mala, ale prišiel mi príliš obyčajný, čakala som viac, skoro sa mi zunoval, hoci bol príjemný, ale pripomínal mi Gucci Envy Me a ten ja teda nemusím

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2404 příspěvků 26.02.08 09:33

Grés Cabaret - nositelný podle mě celoročně, pak se mi hodně líbí Reglisse a Miss Rocaille od Caron, od Hermés Un jardin en Mediterranee (ten i v parném létě), možná i Kenzo - Le monde est beau.

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 10 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 0 parfémů

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 26.02.08 11:24

na jar si schovávam Eau d Eden od Chacharel a Fleur D Eau od Rochas, taktiež budem používať Weekend od Burberry a klasiku CK One Summer edition, jar bude aj tak možno iba dva týždne, čo je škoda, lebo toto ročné obdobie milujem, vôňa zeme a kvitnúce magnólie, čerstvá tráva…neviem sa dočkať

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1065 příspěvků 26.02.08 11:52

petra ty mas Fleur d Eau??? Ten som nevidela uz roky… a dnes by som ho s chutou ovoniavala…
A este na jednu jarnu som zabudla… Gucci rush 2.. vydrz slaba, ale moja oblubena…

Na poličce 4 parfémy 30 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 26.02.08 13:22
mimi píše:
petra ty mas Fleur d Eau??? Ten som nevidela uz roky… a dnes by som ho s chutou ovoniavala…
A este na jednu jarnu som zabudla… Gucci rush 2.. vydrz slaba, ale moja oblubena…

Fleur d'eau od Rochas je stále k mání na ebay.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 26.02.08 13:26

mimi : áno, ešte ju nemám, ale som v ,,očakávaní,, dievčatá tu mi dali link na jednu českú e-perfumériu, kde ma však 50 ml vyšlo cez 2000 Sk, tak ale za spomienky a tú vôňu som to dala :) + jedna zlatá pani tu z Ada net mala dobrú vôľu mi ju aj kúpiť osobne…

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 26.02.08 15:18

Já myslím, že ten vzduch je svěží sám o sobě, takže můžeš prakticky cokoliv. Já bych byla pro Miss Dior. Navíc jsem dnes zažila v parfumérce, jak prodavačky doporučovaly jedné dámě něco svěžího - vybraly Nil, tak abychom všechny nakonec nevoněly podobně. :-)

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Arome Bobina
Nováček 16 příspěvků 24.03.08 14:31

Holky-milovnice orientálních parfémů, napadá vás nějaký orient na jaro? Já používám v zimě Hypnotic, Shalimar a na jaro bych ráda něco mírně svěžejšího. Taky jsem dřív používala Samsaru a líbila se mi, neznáte některá Samsaru Shine?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 30 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist