Vůně na jaro

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucie  25.02.08 11:21

Ahoj holky, chtěla bych prosím Vás poradit nějakou super vůni na jaro. Jsem tmavovlasá, snědší typ, je mi 27 let. Přes zimu jsem nosila Diesel Plus Plus a Versace Bright Crystal. Líbí se mi spíš svěží, čisté vůně. Určitě ne sladké. Mám teď favority Hermes - Un Jardin Sur Le Nil, Bvlgari - The Blanc, Jesus del Pozo - Esencie de Duende a Estee Lauder - Pure White Linen Breeze. Ale jestli máte ještě nějaký tip, budu moc ráda. Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »
Reakce:

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1012 příspěvků 25.02.08 15:48

vidim, ze vsetko jemne svieze vone.. take aj ja mozem… pure white linen light breeze som skusala, ale ta sa ani na papieriku, ani na ruke nerozvonala tak ako som ocakavala :o(

Mam teraz zalusk na Jil Sander Pure, ale stale vaham, pekne sa rozvonala, zda sa mi dost svieza… este budem skusat…

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 25.02.08 16:15

Pure je moc hezká , svěží vůnička, bohužel vůbec nedrží, za chvilku ji nikdo necítí.Musíš se jí každou chvilku přestříkávat. Proto jsem si ji znovu nekoupila.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 25.02.08 16:52

Pure white linen breeze jsem zkoušela, ale cítila jsem tam kovový nádech. PWL se mi líbí víc.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 25.02.08 17:01

Mě se na jaro líbí Paris Jardins Romantiques

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 25.02.08 17:38

Sensi WN, Premier Jour, Love in Paris, Femme od Bvlgari, Volupte, Presence od MB, všechny aldehydovky - Chanel No. 5 Na jaře se dá nosit skoro všechno, jen na ty slaďáky po zimě někdy není chuť.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 25.02.08 23:31

Eau des Merveilles, Un Jardin en Mediterranee
Masaki Tasushita MAT (to bol taky sviezi zeleny bambus, bez toho zvlastneho tonu co je v Eau Torride)

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 26.02.08 09:25

Masaki Matsushima Mat som mala, ale prišiel mi príliš obyčajný, čakala som viac, skoro sa mi zunoval, hoci bol príjemný, ale pripomínal mi Gucci Envy Me a ten ja teda nemusím

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 26.02.08 09:33

Grés Cabaret - nositelný podle mě celoročně, pak se mi hodně líbí Reglisse a Miss Rocaille od Caron, od Hermés Un jardin en Mediterranee (ten i v parném létě), možná i Kenzo - Le monde est beau.

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 26.02.08 11:24

na jar si schovávam Eau d Eden od Chacharel a Fleur D Eau od Rochas, taktiež budem používať Weekend od Burberry a klasiku CK One Summer edition, jar bude aj tak možno iba dva týždne, čo je škoda, lebo toto ročné obdobie milujem, vôňa zeme a kvitnúce magnólie, čerstvá tráva…neviem sa dočkať

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1012 příspěvků 26.02.08 11:52

petra ty mas Fleur d Eau??? Ten som nevidela uz roky… a dnes by som ho s chutou ovoniavala…
A este na jednu jarnu som zabudla… Gucci rush 2.. vydrz slaba, ale moja oblubena…

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 26.02.08 13:22
mimi píše:
petra ty mas Fleur d Eau??? Ten som nevidela uz roky… a dnes by som ho s chutou ovoniavala…
A este na jednu jarnu som zabudla… Gucci rush 2.. vydrz slaba, ale moja oblubena…

Fleur d'eau od Rochas je stále k mání na ebay.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 26.02.08 13:26

mimi : áno, ešte ju nemám, ale som v ,,očakávaní,, dievčatá tu mi dali link na jednu českú e-perfumériu, kde ma však 50 ml vyšlo cez 2000 Sk, tak ale za spomienky a tú vôňu som to dala :) + jedna zlatá pani tu z Ada net mala dobrú vôľu mi ju aj kúpiť osobne…

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 26.02.08 15:18

Já myslím, že ten vzduch je svěží sám o sobě, takže můžeš prakticky cokoliv. Já bych byla pro Miss Dior. Navíc jsem dnes zažila v parfumérce, jak prodavačky doporučovaly jedné dámě něco svěžího - vybraly Nil, tak abychom všechny nakonec nevoněly podobně. :-)

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Arome Bobina
Nováček 16 příspěvků 24.03.08 14:31

Holky-milovnice orientálních parfémů, napadá vás nějaký orient na jaro? Já používám v zimě Hypnotic, Shalimar a na jaro bych ráda něco mírně svěžejšího. Taky jsem dřív používala Samsaru a líbila se mi, neznáte některá Samsaru Shine?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist