Vůně na léto s dobrou výdrží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nicole111
Učednice 93 příspěvků 30.06.13 18:46
Vůně na léto s dobrou výdrží

Ahojky všem! Chci si koupit nějakou super letní vůni :think: ,zaujala mne právě Gucci flora mandarin,ale miluji Miss Dior chérie :srdce: a prodávají ji i jako Miss Dior Chérie Blooming Bouquet,což si myslím,že by byla vhodná na léto ! Máte s ní někdo zkušenost? Popřípadě s výše uvedeným Guccim? Nevíte jakou maji výdrž? Děkuji

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

danaada
Parfémová maniačka 861 příspěvků 30.06.13 20:14

Miss Dior Chérie Blooming Bouquete je velice jemná vůně s ne moc dobrou výdrží, na léto bych ji nedoporučovala, protože v létě obecně vůně drží mnohem hůř. Navíc pokud miluješ Miss Dior Chérie (teď tedy už jen Miss Dior), tak se jedná o dost odlišnou vůni i když velice hezkou. Já na léto nosím normálně Miss Dior Chérie EdP (a dávám ji na oblečení, což s jinými vůněmi běžně nedělám, ale je tak jednak hezčí, jednak nehrozí skvrny od sluníčka), v létě mi přijde nejhezčí, do chladných dní ji ani nepoužívám. Pokud Ti na léto přijde příliš silná, tak lze zvolit i EdT je odlehčenější a můžeš používat i přímo na kůži.

Na poličce 14 parfémů 11 miniatur 51 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Nicole111
Učednice 93 příspěvků 30.06.13 20:57

@danaada Aha tak s ten blooming mě docela mrzí,ale tušila jsem to,navíc ta cena zrovna není nejmenší,za takový vánek že. díky za info :mavam:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Vendula D.
Znalkyně 298 příspěvků 30.06.13 23:01

Ahojky, taky mám Miss Dior Chérie Blooming Bouquet, teda jen vzorek, a je fakt že je to vůně moc hezká, nebo teda alespoń mi se moc líbí, ale výdrž ani ne hoďku !!!! což za ty peníze… v podstatě vyhozené peníze, takže i když mi moc voní, neinvestovala bych do celého balení…kdybys měla zájem, pisni mi ve zprávě adresku a pošlu ti ten vzoreček… ať máš představu…
:mavam:

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 18 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Marggalít
Znalkyně 420 příspěvků 08.08.13 00:50

Musím dát za pravdu všem, kteří tvrdí, že horoucí léto je stvořené pro arabky. U mě zatím vyhrála Noora, nesáhnu po ní každý den, ale je kouzelná. V horku se rozvoní krásně, výdrž má skvělou a ten olej v podstatě neubývá. Mažu minimální množství na několik míst na kůži (krčí tepna, zápěstí, pod loket, eventuelně pod koleno), za moment se olej vstřebá a kolem člověka zůstane závoj krásné vůně.

Dobrou výdrž a parádní osvěžující efekt má Absolument Absinthe.
Střídmě aplikovaný Eden také není na léto k zahození. Výdrž skvělá.
Noa Perlé - subjektivně si myslím, že drží jako přibitá, je originální, zeleně krémová, svěží a zároveň něžná.
Chanel No.5 - to možná zní jako omyl, ale pokud dobře odezní aldehydy a srdce se rozvine, je i v hodně teplém počasí překrásná. Decentní, po chvíli ji přestanu vnímat, ale vím, že drží hodiny, na oblečení ji vyčenichám i po několika dnech. Tuhle jsem seděla na školení poblíž větráku, co chvíli ke mně doplul takový krásný závan - a pak mi došlo, že se mi vzduchem vrací „pětka“. Překvapilo mě, jak voní „dál od těla“ - fakt pěkně!

Na poličce 56 parfémů 3 miniatury 34 odstřiků 212 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist