Vůně na léto s dobrou výdrží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nicole111
Učednice 93 příspěvků 30.06.13 18:46
Vůně na léto s dobrou výdrží

Ahojky všem! Chci si koupit nějakou super letní vůni :think: ,zaujala mne právě Gucci flora mandarin,ale miluji Miss Dior chérie :srdce: a prodávají ji i jako Miss Dior Chérie Blooming Bouquet,což si myslím,že by byla vhodná na léto ! Máte s ní někdo zkušenost? Popřípadě s výše uvedeným Guccim? Nevíte jakou maji výdrž? Děkuji

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 30.06.13 20:14

Miss Dior Chérie Blooming Bouquete je velice jemná vůně s ne moc dobrou výdrží, na léto bych ji nedoporučovala, protože v létě obecně vůně drží mnohem hůř. Navíc pokud miluješ Miss Dior Chérie (teď tedy už jen Miss Dior), tak se jedná o dost odlišnou vůni i když velice hezkou. Já na léto nosím normálně Miss Dior Chérie EdP (a dávám ji na oblečení, což s jinými vůněmi běžně nedělám, ale je tak jednak hezčí, jednak nehrozí skvrny od sluníčka), v létě mi přijde nejhezčí, do chladných dní ji ani nepoužívám. Pokud Ti na léto přijde příliš silná, tak lze zvolit i EdT je odlehčenější a můžeš používat i přímo na kůži.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Nicole111
Učednice 93 příspěvků 30.06.13 20:57

@danaada Aha tak s ten blooming mě docela mrzí,ale tušila jsem to,navíc ta cena zrovna není nejmenší,za takový vánek že. díky za info :mavam:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Vendula D.
Znalkyně 298 příspěvků 30.06.13 23:01

Ahojky, taky mám Miss Dior Chérie Blooming Bouquet, teda jen vzorek, a je fakt že je to vůně moc hezká, nebo teda alespoń mi se moc líbí, ale výdrž ani ne hoďku !!!! což za ty peníze… v podstatě vyhozené peníze, takže i když mi moc voní, neinvestovala bych do celého balení…kdybys měla zájem, pisni mi ve zprávě adresku a pošlu ti ten vzoreček… ať máš představu…
:mavam:

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 18 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Marggalít
Znalkyně 408 příspěvků 08.08.13 00:50

Musím dát za pravdu všem, kteří tvrdí, že horoucí léto je stvořené pro arabky. U mě zatím vyhrála Noora, nesáhnu po ní každý den, ale je kouzelná. V horku se rozvoní krásně, výdrž má skvělou a ten olej v podstatě neubývá. Mažu minimální množství na několik míst na kůži (krčí tepna, zápěstí, pod loket, eventuelně pod koleno), za moment se olej vstřebá a kolem člověka zůstane závoj krásné vůně.

Dobrou výdrž a parádní osvěžující efekt má Absolument Absinthe.
Střídmě aplikovaný Eden také není na léto k zahození. Výdrž skvělá.
Noa Perlé - subjektivně si myslím, že drží jako přibitá, je originální, zeleně krémová, svěží a zároveň něžná.
Chanel No.5 - to možná zní jako omyl, ale pokud dobře odezní aldehydy a srdce se rozvine, je i v hodně teplém počasí překrásná. Decentní, po chvíli ji přestanu vnímat, ale vím, že drží hodiny, na oblečení ji vyčenichám i po několika dnech. Tuhle jsem seděla na školení poblíž větráku, co chvíli ke mně doplul takový krásný závan - a pak mi došlo, že se mi vzduchem vrací „pětka“. Překvapilo mě, jak voní „dál od těla“ - fakt pěkně!

Na poličce 56 parfémů 3 miniatury 34 odstřiků 212 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist