Vůně na noc(pro krásné usínání)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jitule  09.07.07 13:57

Tak milé dámy,některé z Vás se voní i na noc než jdou spát???Tak se koukejte pochlubit!!!!Pro­sím?:))

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:

Gazelka
Učednice 105 příspěvků 09.07.07 14:50

No jistě, že jo......když je zimenka cK Eternity......nebo Nina Ricci Premie Jour.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 09.07.07 16:10

Ne.Pokud jdu spát, tak jsem osprchovaná a natřená tělovým mlíčkem.Parfém by mě při usínání rušil.
Kdysi, když byl přítel dlouho pryč, tak jsem chodila spát s jeho tričkem, které vonělo jeho parfémem.Ale to už je zase něco trošku jiného ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 09.07.07 18:16

Normálně se na noc nevoním,snad pouze při zvláštních příležitostech;),a­le na testování vůní je pro mne noc ideální nebo na sžití s novou vůní.Při decentním použití mne to neruší,spíš to působí aromaterapeuticky a ráno pak vyhodnotím,jestli je vůně ještě cítit,jak se rozložila,jakou má výdrž a jak se v ní po spánku cítím.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

eva  09.07.07 18:49

London kabát, Mania Summer - poslední dobou největší noční stálice… Obecně zkouším v noci vzorečk,y odstřiky /kvůli teplotě a zklidnění smyslů, i z důvodu že je nablízku hodně mýdla a odstraňovadel nechtěných/smrdu­tých vůní:))/ .. skoro pokaždé voním jinak :o)

Kača  10.07.07 20:40

Voním se každou noc,působí to na mě krásně,je to moje oblíbená činnost před spaním..Ano,taková aromaterapie.
i když je fakt,že některé parfémy působí rušivě (Dior Dune),naopak hezky se mi usíná s Light Blue,vlastně se jím voním už jen na spaní,na ven ho nenosím,protože je ho plné metro..
Taky se mooc krásně usíná s Estee Lauder- Pure White Linen,to je opravdu jako když máte čisté povlečení,usušené v červenci na sluníčku někde na venkově,mňam..

Zdenali  11.07.07 07:22

Já jsem donedávna nemohla usnout bez Jardins de Bagatelle od Guerlain, ale bohužel už mi došel a na českých netech není nikde k mání.

eva  11.07.07 10:11

Zdenali: v jednom e-obchodě přece jen je, sice většinou doba dodání 14 dní, někdy i déle a ceny nejsou nejnižší, ale pořád je to levnější než výlet do Německa:-) Je to tady: http://www.avy.cz/index.php?…

Jardins se dá najít ve vyhledavači obchodu podle názvu, nebo pod značkou Guerlain ve vůních ;)

Zdenali  11.07.07 13:59

Eva: Díky moc, Avy jsem si nechávala jako poslední eventualitu, jesti nebude jinde. V ostatních ji nemají, i když ji uvádějí v nabídce. Mám ověřeno dotazem.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 11.07.07 14:22

Proč si ji nekoupíš na Jahodě? 60 ml EdT za 876 Kč, to je krásná cena…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Zdenali  11.07.07 15:19
Ada píše:
Proč si ji nekoupíš na Jahodě? 60 ml EdT za 876 Kč, to je krásná cena…

No jo, tak to je. Jenže já na Jahodě ještě nenakupovala a ani to prozatím nemám v úmyslu. Momentálně mě to ale netrápí, nemaje peněz na parfémy. Zdravím.

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 22.01.10 19:19

„Zvrácenost“ vonět se na noc jsem pochytila tady na Arome. A i když jsem schopna si vzít v létě na sebe třeba Slona , tak na spaní bych ho nevzala asi nikdy…
Ráda spím v:
Jovan White Musk
Rose Paul Smith
Bvlgari Pour Femme
Island Lavender

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 22.01.10 20:04

Taky do postele používám Jovan White Musk , potom AA Lavande Velous ,někdy Safari ,ale hlavně Balmain Ambre Gris to je moje hlavní spací vůně :P

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 22.01.10 20:06

Počítám, že AA Lavande Velous se už nedá sehnat, že?
Já nevím, co to je, ale teď třeba vůně s mošusem a vůně s levandulí prostě skoro nejsou ( :smack: ).

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 22.01.10 20:09
Širín píše:
Počítám, že AA Lavande Velous se už nedá sehnat, že?
Já nevím, co to je, ale teď třeba vůně s mošusem a vůně s levandulí prostě skoro nejsou ( :smack: ).

Dá se sehnat na ebay, já ji mám od jedné dobré duše, která mi ji tam sehnala :)

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist