Vůně na roční období....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jarka  25.06.07 21:40

Hezký večer,tak já začala nádhernou letní vůní od Hermes Un Jardin Sur Le Nil a chci pokračovat nějakou vůni na podzim,zimu,ja­ro…Poradíte a dáte tipy???Jak to máte vy?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 26.06.07 11:24

Ku kazdemu rocnemu obdobiu by sa dali vymenovat zastupy voni… Musis trochu specifikovat…

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Jarka  26.06.07 14:28

Myslím,že každé roční období zastupuje určitá vůně…Eclat by v zimě určitě nevynikl tak,jak v létě.Tak mězajímá jaké vůně máte třeba na podzim.Mně se zdá hezká Premier Jour.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 26.06.07 19:34

Tak já to vezmu podle momentálního pocitu :) Z vůní, které mám:
jaro - Lys nebo L'Air du Temps
léto - DKNY Women
podzim - Blv Notte, Bvlgari pour Homme Soir
zima - Alchimie, Gaultier2

A z těch co nemám:
jaro - 24 Faubourg Eau Delicate
léto - Clear Day Light
podzim - Hiris
zima - na zahřátí možná Jicky, na podtrhnutí sychravé nálady Lalique pour Homme a na Vánoce Aqua Allegoria Winter Delice :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Jarka  26.06.07 19:47

Adi Ty nikdy nezklameš,moc děkuji!!!!

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 26.06.07 21:43

Zkusím taky přidat vůně,které pro mne představují roční období-
jaro:Halloween,to je opravdu svěží pro mne trávová vůně
léto:I love Dior-zářivá letnička,rozkvetlá zahrada,YSL In Love Again Fleur de La Passion-jásvé kytky a maliny
podzim:Cinéma-vanilka,ale ne příliš hřejivá,Ardenbeauty-nevím proč,ale tuhle vůni mám spojenou s podzimem
zima:tam u mne jednoznačně vede asi už nesehnatelný Versus od Versaceho,jinak Innocent a Wish od Chopardu
To jsou momentální nápady.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

eva  27.06.07 12:25

tak se přidám:-) Namátkově…

Jaro: Pleasures Exotic, Purplelight, Lanvin Eclat, Cabotine, XS Pour Elle, Jardins de Bagatelle ( ta i na léto)

Léto: Eau Des Merveilles, DKNY Woman, Sea and Sun, L'Eau Par Kenzo, Image Cerutti, Miami Glow, ovocné Aqua Allegorie

Podzim: Miami Glow (hlavně na babí léto, chladnější večery), L'Heure Bleue, Cabaret ( i na léto), Burberry London 2006,
Trussardi Inside a Budoir (přelom podzim/zima)

Zima: Ultraviolet, Hypnose, JPG 2, Budoir, London 2006, Nina (2006), Cacharel Liberté

Některá roční období se mi vůněmi zkrátka chtě nechtě překrývají:-)

Jarka  27.06.07 12:50

Evčo prosím můžeš mi přiblížit Inside od Trussardi?

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 27.06.07 12:51

Jestli znáš Kenzo Amour, Cinemu od YSL nebo In Black od Poza, tak Inside je z té samé rodiny.

eva  27.06.07 13:14

pro Jarka: z rodiny, jak píše Ada, sice je, ale podle mého vzdáleně/typově - z vůní uvedených Adou se mi jediný Inside líbí - není tolik vanilkový jako Cinema ani tak sladký nebo tuctový jako Kenzo Amour, In Black se mi zdá nejmíň příbuzný /je to všechno zkrátka subjektivní/ Inside mi voní jemně kávou a oříšky - do chladných dnů si Inside určitě kupuju - ale chce to zkusit na kůži: na papírku se mi absolutně nelíbil, vůně se mi zdála nudná a s malou výdrží, ale na kůži se mi rozvinul do velice pěkné podoby, do podzimně-zimní, konejšivé a příjemné vůně s dobrou výdrží. Konkrétně Trussardi jako značka se mi zdá hodně proměnlivý v závislosti na kůži, podle papírku bych ho moc neposuzovala.
Například Trussardi Bianco se mi na papírku líbila, ale na kůži je to kombinace umělé hmoty a plastelíny :o) Tak raději vyzkoušet;-) Trussardi patří mezi nevypočitatelné zlobivce :-)

Jarka  27.06.07 13:21

Moc děkuji,hledám právě nyní vůni na podzim.Slyšela jsem na ní chválu,že není tak sladce vanilková,ale zároven umí zahřát.Určitě ji vyzkouším a moc děkuji

Jitule  27.06.07 14:55

Tak Inside se chystám koupit švagrové,ta se líbí i mně!!!Ale ještě se rozhoduji o Belle En Rykiel,je taky taková podzimo-zimní??

Bára1  27.06.07 15:22

Když padla řeč na belle,kde se dá koupit?Na netu jsem ji neviděla a ve Fannu ji nemají:(

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 27.06.07 17:45

K vyzkoušení určitě v Marionnaudu.

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 27.06.07 18:20

Inside Trussardi mám a taky se mi líbí In Black Pozo, ale Kenzo Amour a YSL Cinema se mi nelíbí a ani bych je na sobě nesnesla. Jsou na mě moc sladké. Inside je podle mě absolutně geniální a originální. ;-)

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist