Vune na statnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bestie
Učednice 62 příspěvků 27.08.08 21:18
Vune na statnice

Jakou vuni byste doporucili studentce na zkousky, treba na statnice? Co nosite vy, kdyz nejste dobre naucene? :lol: Jestli chce nekdo poradit primo mne - co byste vybrali z moji policky? Ja ted nosim jenom a jenom Eden, ale to se myslim moc nehodi.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 27.08.08 21:41

Já jsem měla na všechny státnice CHANCE (štěstí :) )… a vždycky jsem uspěla. :)

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 27.08.08 21:49

Z toho, co máš na poličce, si vezmi C.H.212, ale jsem zaujatá, mám ji ráda :wink:

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Iris
Učednice 239 příspěvků 27.08.08 21:59

Já jsem taky zaujatá, takže bych si taktéž vzala 212 :D . Jinak nekonfliktní mi připadá ještě Hugo Woman, „kdysi“ jsem se s ní vdávala 8)

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fleur  27.08.08 22:02

Kdybych byla tou examinátorkou u státnic já, ocenila bych na studentce asi nejvíc ten zelený čaj od L´Occitane (ovšem v rámci objektivity podotýkám, že mám pro čajové vůně slabost). Podobný problém jsem řešila v létě z opačné strany - čím se navonět, abych studenty u státnic neporazila krom otázek také obtěžující vůní. Mrkni na tipy ostatních, bylo to v diskusním vláknu nazvaném tuším „Nekonfliktní vůně“ nebo „Neutrální vůně“, tak nějak.

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 27.08.08 22:09
Barbarra píše:
Já jsem měla na všechny státnice CHANCE (štěstí :) )… a vždycky jsem uspěla. :)

V zimě jsem měla na statnicích také Chance od Chanel a cítila jsem se dobře, je hezká, nenáročná a také líbivá, nezklame i při velké trémě, také je dost luxusní pro slavnostní příležitost, což si myslím statnice jsou.
Myslím si také že se hodí do jakéhokoliv ročního období, jen opatrně s aplikovaným množstvím.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 27.08.08 22:21

Uvažuju, že bych si pro tyto příležitosti opatřila Chance Eau Fraiche (na původní Chance mi něco vadí). Ale jestli si ji nestihnu opatřit do státnic (taky mě ta katastrofa na podzim čeká), tak asi půjdu jen s deodorantem nebo svým oblíbeným zeleným čajem s mátou (L'Occitane)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 27.08.08 22:38

Také bych se Chance nebránila. Přestože mi nic moc neříká, tak musím uznat, že je fakt pěkná, rozpoznatelná, přitom jemná, a okolí nebude obtěžovat. Příjemná vůnička.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Uživatel je onlinedomenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25897 příspěvků 27.08.08 23:41

Až to přijde :-), tak budu mít vůni, která mi v té době bude nejmilejší. Ať to bude jakákoli, budu jí navoněná velmi, velmi jemně.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Bestie *  29.08.08 09:34

Zacinam mit pocit, ze nutne potrebuju CHANCI :lol:

(Ale kupovat nic nechci, takze mi zustava ve hre 212 a Hugo a čaj)

anmat
Znalkyně 388 příspěvků 29.08.08 09:58

Toto téma už se tady jednou řešilo - každopádně by to měla být vůně neobtěžující okolí a samozřejmě příjemná nositelce. Já u státnic sedávám na „druhé straně“ a také se snažím volit takovou vůní, abych s ní neporazila kolegy a zkoušené. Z toho, co máš na poličce a co znám, bych asi sáhla po HB Pure Purple. I uvažovaná Chance by připadala v úvahu (také jsem ji u minulých státnic měla). Rozhodně ne žádnou těžkou sladkou vůni, spíše něco svěžejšího, lehčího. Je třeba si uvedomit, že u státnic také hrají nervy, člověk se potí a některé vůně se pak mění v obtěžující zápach. Záleží i na počasí …

Na poličce 48 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 05.09.08 21:10

Holky, koncem září jdu obhajovat po letech další diplomku, co byste mi vybraly z poličky :?: Za názory a tipy děkuji, zamyslím se nad nimi :roll: :)

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 05.09.08 21:13

Co ten Allure? Ten je podle mě decentní! A budeš obhajovat u ženský, nebo u chlapa?

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 05.09.08 21:16

Já bych brala Champs-Elyseés, Tendre Poison - ten ale jemně stříknout :lol:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Uživatel je onlinedomenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25897 příspěvků 05.09.08 21:20

Koukla jsem ti na poličku. Pokud budeš obhajovat u ženy, volila bych Iris, pokud u muže, volila bych Organzu. Jemňoulilince :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist