Vůně na svatbu v prosinci

patricia.84 06.11.12 21:56

Vune na svatbu v prosinci

Smetanove hedvabne saty az na zem, bohata labutenka v bile barve na ramenou, rude rty…ale jaky parfem? Luxusni, vyjimecny a nezapomenutelny?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

sarinenka 07.11.12 06:16

@patricia.84 Jed­noznačně No.5 ;) .

patricia.84 07.11.12 11:42

No na ten jsem uplne zapomnela…Ten mam, tak to je dobre! Ale problem je, ze memu nastavajicimu muzi neni uplne nejprijemnejsi :think: …?

patricia.84 07.11.12 11:52

Mozna snesitelnejsi by pro nej byla coco edt…ta je takova romanticka k satum se hodici? Co myslite?

Camellia 07.11.12 11:55

Na svatební den rozhodně něco nového! To už je přece sakra důvod pro výběr nové vůně.
Mně by se líbila nějaká čistá květinová, jasmín, tuberoza, gardenie… Jestli je sneseš.

Mandarinka 07.11.12 11:56

A co se líbí muži? Třeba No.5 Eau Premiere je mnohem jemnější, ta by se mi k těm šatům líbila. Taky zkus Chanel Coco, Bottega Veneta - semiš a fialky, Prada: Infusion d'Iris Absolue - pudrový kosatec, Parfums d'Empire: Equistrius - kosatec a čokoláda, Penhaligons: Amaranthine - ylang a santal. Nebo nějakou Annick Goutal. Svatba v prosinci je krásná představa. Úplně jsem se zasnila :)

naja1 07.11.12 12:34

Já jsem také chtěla navrhnout No.5. Myslela jsem, že chceš vybrat něco z tvé poličky. Mému muži zase pětka hrozně voní. Takže pokud chceš něco nového, radím pořádně vyzkoušet. Přece jenom je to zatěžový a výjimečný den, takže bys ho měla mít spojený jen se samými hezkými zažitky a vůní :) Když jsem poprvé vyzkoušela BVL Voile de Jasmin, tak má první reakce byla - tohle je vůně pro nevěstu.

Plíšek 07.11.12 13:05

Jak se řekne svatba, tak cítím okamžitě Chloé :D něco romantického a něžného a jemného a přitom i sexy ;)
At se svatba vydaří a vybereš nakonec tu nej nej vůni :kytka: bude pro Tebe i ta vůně krásnou vzpomínkou :)

ippolita 07.11.12 13:51

Amaranthine, Miss Dior Eau Fraiche, alebo ktorakolvek Miss Dior, L'Instant,
ale osobne by som vyskusala a zvazila a Anais Anais, Nu, nieco s kadidlom.

patricia.84 07.11.12 16:43

Mandarinka: 5 prei ere jsem mela take, siplene me z ni stipe nos, nevim, proc…no mu se libi prvoplanove vune, takze nic moc. Snesl Valentinu, Sun, Saharienne, ale vubec chlapi jsou divni, jednou me rekne, ze je to pekne s jindy na tu samou vuni, ze fuj! :roll:
Santal muzu, jen nevim jestli sezenu Amaranthine…Annick jsou krasne a take me napadly, napr.mi hezky sedi ta vanilkova a ruzova…

patricia.84 07.11.12 16:47

Camellia: Noveho chci urcite neco poridit, je to novy den a zacatek a neco by to chtelo :) treba elie saab je naaadherna, jiskriva bilokvetinka, nebo? Private collection tuberose…baiser vole je taky krasny, no bude to na beh po parfumerkach s muzem za vlasy, ten uz stejne po druhem papirku nebude nic citit :lol:

patricia.84 07.11.12 16:49

Urcite, pozkousim poradne, to delam ostatne vzdy az moc peclive, nemam rada lezaky na policce… :) predstavovala bych si neco klasickejo, uhlazeneho a snoveho …na te labutence bude drzet jak blazen :lol:

melany 07.11.12 18:02

Zkus vyzkoušet Dior Miss Dior Cherie L´Eau.

Camellia 07.11.12 18:26
@patricia.84 pí­še:
Camellia: Noveho chci urcite neco poridit, je to novy den a zacatek a neco by to chtelo :) treba elie saab je naaadherna, jiskriva bilokvetinka, nebo? Private collection tuberose…baiser vole je taky krasny, no bude to na beh po parfumerkach s muzem za vlasy, ten uz stejne po druhem papirku nebude nic citit :lol:

Elie Saab i Baise Vole jsou skvělá volba, Private Collection TG určitě taky, ale tu neznám.
Hledání vůně je určitě ta nejpříjemnější předsvatební povinnost. :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist