Vůně na svatbu v prosinci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

patricia.84
Nováček 29 příspěvků 06.11.12 21:56
Vune na svatbu v prosinci

Smetanove hedvabne saty az na zem, bohata labutenka v bile barve na ramenou, rude rty…ale jaky parfem? Luxusni, vyjimecny a nezapomenutelny?

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

sarinenka  07.11.12 06:16

@patricia.84 Jed­noznačně No.5 ;) .

patricia.84
Nováček 29 příspěvků 07.11.12 11:42

No na ten jsem uplne zapomnela…Ten mam, tak to je dobre! Ale problem je, ze memu nastavajicimu muzi neni uplne nejprijemnejsi :think: …?

patricia.84
Nováček 29 příspěvků 07.11.12 11:52

Mozna snesitelnejsi by pro nej byla coco edt…ta je takova romanticka k satum se hodici? Co myslite?

Camellia
Nevyléčitelná závislačka 1712 příspěvků 07.11.12 11:55

Na svatební den rozhodně něco nového! To už je přece sakra důvod pro výběr nové vůně.
Mně by se líbila nějaká čistá květinová, jasmín, tuberoza, gardenie… Jestli je sneseš.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 07.11.12 11:56

A co se líbí muži? Třeba No.5 Eau Premiere je mnohem jemnější, ta by se mi k těm šatům líbila. Taky zkus Chanel Coco, Bottega Veneta - semiš a fialky, Prada: Infusion d'Iris Absolue - pudrový kosatec, Parfums d'Empire: Equistrius - kosatec a čokoláda, Penhaligons: Amaranthine - ylang a santal. Nebo nějakou Annick Goutal. Svatba v prosinci je krásná představa. Úplně jsem se zasnila :)

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 2 parfémy

naja1
sv. Parfema z Kecálburgu 3792 příspěvků 07.11.12 12:34

Já jsem také chtěla navrhnout No.5. Myslela jsem, že chceš vybrat něco z tvé poličky. Mému muži zase pětka hrozně voní. Takže pokud chceš něco nového, radím pořádně vyzkoušet. Přece jenom je to zatěžový a výjimečný den, takže bys ho měla mít spojený jen se samými hezkými zažitky a vůní :) Když jsem poprvé vyzkoušela BVL Voile de Jasmin, tak má první reakce byla - tohle je vůně pro nevěstu.

Na poličce 23 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 41 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Plíšek
Nevyléčitelná závislačka 1423 příspěvků 07.11.12 13:05

Jak se řekne svatba, tak cítím okamžitě Chloé :D něco romantického a něžného a jemného a přitom i sexy ;)
At se svatba vydaří a vybereš nakonec tu nej nej vůni :kytka: bude pro Tebe i ta vůně krásnou vzpomínkou :)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 16 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 07.11.12 13:17

Baiser Volé

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 07.11.12 13:51

Amaranthine, Miss Dior Eau Fraiche, alebo ktorakolvek Miss Dior, L'Instant,
ale osobne by som vyskusala a zvazila a Anais Anais, Nu, nieco s kadidlom.

Na poličce 51 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

patricia.84
Nováček 29 příspěvků 07.11.12 16:43

Mandarinka: 5 prei ere jsem mela take, siplene me z ni stipe nos, nevim, proc…no mu se libi prvoplanove vune, takze nic moc. Snesl Valentinu, Sun, Saharienne, ale vubec chlapi jsou divni, jednou me rekne, ze je to pekne s jindy na tu samou vuni, ze fuj! :roll:
Santal muzu, jen nevim jestli sezenu Amaranthine…Annick jsou krasne a take me napadly, napr.mi hezky sedi ta vanilkova a ruzova…

patricia.84
Nováček 29 příspěvků 07.11.12 16:47

Camellia: Noveho chci urcite neco poridit, je to novy den a zacatek a neco by to chtelo :) treba elie saab je naaadherna, jiskriva bilokvetinka, nebo? Private collection tuberose…baiser vole je taky krasny, no bude to na beh po parfumerkach s muzem za vlasy, ten uz stejne po druhem papirku nebude nic citit :lol:

patricia.84
Nováček 29 příspěvků 07.11.12 16:49

Urcite, pozkousim poradne, to delam ostatne vzdy az moc peclive, nemam rada lezaky na policce… :) predstavovala bych si neco klasickejo, uhlazeneho a snoveho …na te labutence bude drzet jak blazen :lol:

melany
Nevyléčitelná závislačka 1043 příspěvků 07.11.12 18:02

Zkus vyzkoušet Dior Miss Dior Cherie L´Eau.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 17 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Camellia
Nevyléčitelná závislačka 1712 příspěvků 07.11.12 18:26
@patricia.84 pí­še:
Camellia: Noveho chci urcite neco poridit, je to novy den a zacatek a neco by to chtelo :) treba elie saab je naaadherna, jiskriva bilokvetinka, nebo? Private collection tuberose…baiser vole je taky krasny, no bude to na beh po parfumerkach s muzem za vlasy, ten uz stejne po druhem papirku nebude nic citit :lol:

Elie Saab i Baise Vole jsou skvělá volba, Private Collection TG určitě taky, ale tu neznám.
Hledání vůně je určitě ta nejpříjemnější předsvatební povinnost. :D

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist