vune od givenchy - gentleman a monsieur,,,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

4xxx4
Učednice 68 příspěvků 29.01.09 22:48
vune od givenchy - gentleman a monsieur,,,

mate s temito vunemi nekdo skusenosti??? na basenotes je celkem davaj do vysin :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 30.01.09 11:10

bohužel ne, pozitivní recenze jsem taky četla, a jsem nalomená je manželovi koupit, jen co mu trochu klesne hladina parfémů ve skříni :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 22.04.09 19:37

já mám gentleman…monsieur mi podle popisu přijde jako citrusovka a to mě nijak zvlášť neláká…gentleman je zajímavá vůně, je tam dost výrazně cítit to pačuli a opravdu může připadat prvních cca 20 minut dost nepříjemná, ale pak se (alespoň u mě na kůži) rozleží a je z ní taková příjemná, klasická vůně…ten název „gentleman“ je výstižný, líp bych to nejspíš ani nepopsal :) - určitě to není vůně, která by se hodila a byla cílená pro někoho s kohoutem na hlavě a teniskama na nohách, takže doporučuju před nákupem vyzkoušet

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 23.04.09 12:17
Gentleman

Monsiera neznám. O Gentlemanovi jsem tady psal, že se s ním nějak nemůžu skamarádit a už to tak asi zůstane. Jediné co mohu dodat (a to jsem tady už myslím taky psal), že se mi dostala do ruky miniatura, která zřejmě obsahovala původní vůni před reformulací a tento původní Gentleman mi připadl o hodně snesitelnější. Závěrem snad upozorním, že to není žádná „tichá“ decentní toaletní vodička, ale pořádně „hlučná“ záležitost, o které bude vědět každý v okruhu 20m i když se to nepřežene s aplikací. Prostě síla. Mnohdy to lze považovat za kladnou vlastnost, ale v případě Gentlemana mi to nepřijde.

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 23.05.09 13:24

tak dneska jsem si Monsieura objednal, nechám se překvapit… 8) dostal jsem chuť na něco s citrusama, zatím tu mám hlavně ten Rochas Moustache…původně jsem myslel na Chanel pour Monsieur, ale přijde mi zbytečně drahej a zase jsem narážel jen na testery…MdG je jen o 4 roky mladší a nemusel by být špatnej, navíc skoro za poloviční cenu…

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 24.05.09 13:10

FlirtBoy tak potom daj vediet,ako to vonia ja som tiez na Monsieura dost zvedavy :D

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 25.05.09 13:13
Luqas píše:
FlirtBoy tak potom daj vediet,ako to vonia ja som tiez na Monsieura dost zvedavy :D

dám, už je prý na cestě 8)

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 26.05.09 12:06

tak Monsieur už dorazil, je to celkem pohodová svěží vůně, která se hodí v podstatě na jakoukoliv (ať formální nebo formální) příležitost…spíš než klasickou toaletku mi něčím připomíná kolínské vody - libovolně malou/velkou aplikací se nedá nic zkazit, po prvním nastříknutí je tam výrazný hlavně citrón a pomeranč, lehoučce doplněné levandulí…po chvíli vyniknou ještě nějaké kořeněnější tóny, ale ne příliš silně a stále zůstávají „zakryté citrusovo-pomerančovým závojem“ - jediné co mi kazí dojem je krabička, která je bůhvíproč cítit jakoby po spálené gumě…říkám si, jestli neležela někde dlouho vedle něčeho takového na slunci - ale obsah je ok :)

radulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 23.05.12 09:39

koupila jsem pro přítele na slepo Givenchy Gentleman a jsem nadšená,krásná mužná vůně. žádná kila ambroxanu, ale pačuli a zemité tony,přitom stále nositelná i na den, samozřejmě s jemnějším rukou. docela mi připomíná dámského Angela bez té nálože medu, překvapilo mně,že ta výdrž není až tak dlouhá,alepřesto jsem milepřekvapená

Na poličce 33 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 47 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21283 příspěvků 23.05.12 10:24

Vlastním vůni Givenchy Gentleman a považuji ji za velmi klasickou, starou a staromódní. Nepoužívám ji, nevydýchám ji. ;)
Vzpomínám si, již mnoho let tomu nazad, že ji nosil soused pode mnou, kterému bylo přes 70 let, když se vyšňořil do světlého obleku a odcházel do společnosti.
Zůstávala po něm děsivá sillage v celém 5 podlažním cihlovém baráku (asi neměl tu jemnou ruku v příspěvku výše) a já si vždycky říkal, bože, co je to jen za smrad, není to zkažené? To jsem tu vůni vůbec neznal. Četl jsem, že byla zmodernizována, přeformulována, asi bude tedy umírněnější.
Ale stejně, Bůh s vámi… :mavam:

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 23.05.12 19:17

já Gentlemana nosím na jaře celkem často…díky pačuli je ve vyznění na mé kůži trochu podobný Krizii Moods

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist