vůně podobná Aspasii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 04.10.08 16:40
vůně podobná Aspasii

Kamarádka milovala Aspasii od Oriflamu a od té doby, co se přestala vyrábět, hledá náhradu. „Čichově“ si ji nepamatuji, jen vím, že mi nevoněla, ráda bych ji poradila, ale nenašla jsem ani složení, jen povšechně, růže, ylang, heřmánek, konvalinky a svěží ovoce. Kamarádka, bohužel, není takový nadšenec na zkoušení a hledání, tak bych ji ráda dala nějaké tipy.
Děkuji za každou radu :D

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 05.10.08 15:25
Vera píše:
Kamarádka milovala Aspasii od Oriflamu a od té doby, co se přestala vyrábět, hledá náhradu. „Čichově“ si ji nepamatuji, jen vím, že mi nevoněla, ráda bych ji poradila, ale nenašla jsem ani složení, jen povšechně, růže, ylang, heřmánek, konvalinky a svěží ovoce. Kamarádka, bohužel, není takový nadšenec na zkoušení a hledání, tak bych ji ráda dala nějaké tipy.
Děkuji za každou radu :D

Aspasiu som mala aj ja kedysi dávno, bola podarená :) a ešte mám telový sprej, podľa mňa je jej podobná Laura od Laury Biagiotti

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 12.10.08 20:07

Věru, já ji nosila, dokonce jsem ji měla, myslím, 2×, a sklízela jsem na ni spoustu pochval. Ale náhrada? Byla to taková zasněná příjemná kytkovka, mírně natrpklá … kdyby v Yvrese nebyly ty hořké aldehydy… zkusila známá Champs Elyseé? Třeba by se jí mohla líbit.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 13.10.08 10:26

Po přemýšlení a testování bych sázela na 5th Avenue. Buď je to tím, jak na tu Aspasii myslím a snažím se ji vybavit, nebo ji u Oriflamů opravdu okopírovali:-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 19.05.09 21:01

Pořád mi tohle téma vrtalo hlavou, protože jsem jí svého času moc ráda a opakovaně nosila a už vím, která to je, je to Voile de Jasmin od Bvlgari :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 20.05.09 01:23

Děkuji za nápad, poradím kamarádce, aby ji vyzkoušela. Jasmin jsem měla a dala švagrové, protože na mé kůži se zdržel chvilku pouhou, ale líbil se mi…

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist