Vůně podobná C-Thru...

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nafnaf
Znalkyně 274 příspěvků 05.02.13 12:58
Vůně podobná C-Thru...

Omlouvám se, jsem fakt začátečník a už jsem tento (pro vás asi hloupý) dotaz dala na dvě diskuzní místa a tam žádná reakce… asi se vy odbornice takovými levnými věcmi nechcete zabývat. :cert:
Ale já právě hldám něco luxusního, jen podobně vonícího, to by snad neměl být takový problém, když znáte tisíce parfémů :roll:
Dávám sem kopii původního dotazu:

Prosím, nešla by některá znalkyně „očuchat“ do DM nebo jiné obyčejné drogerie vůni ze série C-Thru – Sparkling sapphire (tyrkysová)? Je to taková ta levná vůně, která nic nevydrží, ale moc mi voní. Ráda bych našla nějakou podobně vonící, ale luxusní a trošku jemnější…
Moc děkuji za případné typy. :potlesk:

Na poličce 37 parfémů 2 miniatury 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů
Reakce:

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 05.02.13 14:47

Znalkyně nejsem, do DM se delší čas zase nedostanu. Zkus mrknout na složení té tvé vůně http://www.arome.cz/…ng-sapphire/ a od toho pátrej dál.
Tady http://www.arome.cz/…my/atributy/ si zadej atributy, myslím, že nejdou dát všechny složky najednou, uvidíš, co ti to vyhodí. Třeba se Ti někdo ozve, kdo tu vůni opravdu zná a přirovná jí k nějakému jinému parfému. Jenže co nos, to názor…

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 05.02.13 15:01

Tak vůni neznám, ale podle složení zkus třeba Lacoste Touch of Pink nebo třeba i Lacoste Pour Femme, ta je dost oblíbená a i docela jemná.
Jinak ale nechápu tvůj komentář, že se odbornice nebudou zabývat takovými levnými vůněmi :nevim: na tom přece až tak nezáleží. C-Thru jsou myslím dobré, pokud se Ti líbí přímo tato vůně tak cenu neřeš (naopak je to výhoda) a nos ji. Ony „nic nevydrží“ i některé drahé vůně, je to otázka osobní chemie, značka není záruka, že na tobě bude vůně držet hodiny a hodiny.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

nafnaf
Znalkyně 274 příspěvků 05.02.13 20:09

Holky moc děkuji za reakci a snahu. Ve vyhledavači mi to opravdu něco našlo, mj. i Lacoste Touch pink kterou mi navrhla Danaada. Potom je tam na prvním místě Noa , Lanvin - Arpége , Moschino - Cheap and chic , jil Sander NO.4:potlesk:

Je tam i JOOP! Femme ale do toho jít nemůžu, měla jsem tělové mléko a tahle vůně mi vyloženě vadí. :,(

Jinak se omlouvám za předchozí mírně arogantní příspěvek, ale už mě to naštvalo, že na to nikdo nereaguje a taky jak to tady sleduju, tak opravdu vůně z drogérek hodně odsuzují 8o Mně rozhodně nevadí že je to levná vůně z DM a věřím že s výdrží na tom může být některá i líp, ale ráda prostě zkouším… :mavam:

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3275 příspěvků 05.02.13 21:10
@nafnaf píše:
ale už mě to naštvalo, že na to nikdo nereaguje

Sorry, ale přece není povinnost na všechno reagovat. Když k tomu nikdo nic nemá, tak nemá.

Na poličce 175 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

nafnaf
Znalkyně 274 příspěvků 05.02.13 21:23

To máš samozřejmě pravdu, už jsem se omluvila a nemíním to víc rozvádět :?:

nafnaf
Znalkyně 274 příspěvků 06.02.13 20:01

Tak nevím jestli je to náhoda nebo jsem už měla tušení, ale delší dobu jsem měla zálusk na Noa , půjčila jsem si ho od kamarádky a dneska jsem zjistila, že to je právě ONO - zdá se mi téměř totožná s touto C-Thru a opravdu ja malinko jemnější :potlesk:
Jen s tou výdrží si nejsem jistá, jestli to nevyjde nastejno… ale to už je tady mnohokrát zmiňováno a našla jsem i diskuzní vlákno o vůních podobných Noa.
Možná vyzkouším i tu Lacoste, třeba zjistím že je to ještě lepší…

nafnaf
Znalkyně 274 příspěvků 01.03.13 09:33

Tak jsem zjistila, že posledních pár měsíců je v DM zrovna tahle C-Thru nesehnatelná, je tam spousta nových, ale tuhle jsem dlouho neviděla, aspoň tady v Třebíči. Že by ji přestali vyrábět? :,(

sisiklokanek
Učednice 169 příspěvků 04.02.15 21:42

Ony tyhle vůně napodobují ty zvučnějších značek. Ruby byla jako Amor Amor (asi preferovali Cacharel). A zas ta bílá je jako Chloé.

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 1 odstřik 28 vzorků V tužebníku 7 parfémů

ijáček  04.02.15 23:39

@nafnaf Ahoj, skoro všechny složky, které má ta modrá C-Thru má i Cerruti 1881. I když to samozřejmě není zárukou, že budou vonět podobně. Ale i tak ji můžeš očichat v dm.

nafnaf
Znalkyně 274 příspěvků 05.02.15 13:09

@sisiklokanek To máš pravdu, už jsem jich očichala od té doby spoustu a každá je něčeho imitace. Jsou docela povedené :P

nafnaf
Znalkyně 274 příspěvků 05.02.15 13:13

@ijáček Díky, ono už je to nějaký čas, co jsem dávala tenhle příspěvek, takže jsem si už mnohé očichala :) Cerruti 1881 je trošku jiná, i když velmi příjemná a nekonfliktní vůně. Té „mé“ C-Thru se zatím nejvíc podobá Noa a Lacoste Pour Femme…takže asi ještě několik jim podobných :mrgreen:

sisiklokanek
Učednice 169 příspěvků 05.02.15 15:11

No já dostala tu Ruby někdy v roce 2008. :D

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 1 odstřik 28 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Bambi
Nováček 3 příspěvky 29.10.15 12:39

Ruby byla naprosto dokonalá! Můj parfém N.1. Lepší než Cacharel Amor Amor a Nina Ricci Nina :).

Na poličce 9 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist