Vůně podobná LPRN2

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

elisa
Parfémová maniačka 585 příspěvků 19.09.11 18:56
Vůně podobná LPRN2

Ahoj, ráda bych se zeptala, jestli náhodou někdo nenarazil na vůni podobnou La Petit Robe Noir 2. Neskutečně mi voní její začátek - prvních 15min, po rozležení ale propukne moc kůže a celé to příliš rychle mizí. Ráda bych našla něco jí podobného, co by na mně lépe drželo. Fragrantika uvádí, že ten začátek tvoří kombinace galbana i citrusů. Předem děkuji za tipy!

Na poličce 15 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Reakce:

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4760 příspěvků 19.09.11 22:00

Podobné až tak ne, ale v podobném stylu je L'Artisan: Fleur d'Oranger 2007
jenže se nevyrábí :?

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 19.09.11 22:06

MPN je dost podobna, ale to ti asi moc nepomuze, co? :D

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

elisa
Parfémová maniačka 585 příspěvků 19.09.11 22:14

Díky za tipy, MPN jsem zkoušela zrovna díky Tobě, ano, také mě velmi oslovil, ale naopak spíše po rozvonění, řekla bych, že ten je extrémně proměnlivý v závislosti na nositelce - na mě byl krémově meruňkový :shock: , na kamarádce ostře elegantní květinový. Fleur d'Oranger mě mrzí, pravidelně přicházím na nějakou krásnou starší nedostupnou vůni od LArtisan.

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26541 příspěvků 21.09.11 10:13
elisa píše:
Ahoj, ráda bych se zeptala, jestli náhodou někdo nenarazil na vůni podobnou La Petit Robe Noir 2. Neskutečně mi voní její začátek - prvních 15min, po rozležení ale propukne moc kůže a celé to příliš rychle mizí. Ráda bych našla něco jí podobného, co by na mně lépe drželo. Fragrantika uvádí, že ten začátek tvoří kombinace galbana i citrusů. Předem děkuji za tipy!

Já jsem si hned při prvním zkoušení La Petite Robe Noire 2 vzpomněla na Dolce & Gabbana od Dolce & Gabbana (to je ta s červeným víčkem)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

elisa
Parfémová maniačka 585 příspěvků 21.09.11 10:30

Díky mocza tip, neznám, zkusím.

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9233 příspěvků 25.09.11 20:03

Zo začiatku sa mi LPRN 2 podobá na Iris Nobile.

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 111 vzorků V tužebníku 5 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4177 příspěvků 25.09.11 23:32

Zvláštne, ja kožu v LPRN2 vôbec necítim. Mne prevláda taký ten umelohmotný tón :-(

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist