Vůně podobná Naomi Campbell Mystery

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanik
Nováček 14 příspěvků 13.11.10 21:50
Vůně podobná Naomi Campbell Mystery

Zdravím všechny,
potřebuji poradit. Hledám vůni podobnou vůni od Naomi Campbell - Mystery.
Tady je složení, které jsem našla:
 Hlava

• bergamot, hořký pomeranč
    Srdce
  • švestky, benzoin, ibišek
    Základ
  • ambregris, santalové dřevo, cedrové dřevo, plody tonky

Děkuji za tipy,
H.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Reakce:

albereta  16.11.10 00:41

hmm… prepáč, že som zvedavá: keď sa ti páči Mystery, prečo si rovno ju nekúpiš? Alebo že by v ČR nebola k dispozícii? :conf: Tu som našla ešte trošku iné zloženie, ako ty píšeš http://www.fragrantica.com/perfume/Naom … y-881.html

Ja mám od nej dve iné vône, jedna z nich sa mi veľmi páči, som veľmi spokojná… veď obyčajne tvoria pre ňu kvalitní a skúsení ľudia… lenže keďže sú to „iba celebrity parfumy“, tak bývajú dosť podceňované hneď od začiatku…
Ale zaujalo ma jej meno v názve tejto témy :wink: tak som prišla pozrieť, aj ked podobnú vôňu ti neviem poradiť

hanik
Nováček 14 příspěvků 16.11.10 09:53

Taky jsem si říkala, že bych mohla dopsat, proč si nekoupím rovnou Mystery a sháním jinou jí podobnou… :-D Dříve totiž Mystery hrozně voněla mojí mamince a já bych jí teď chtěla koupit nějaký „lepší“ parfém (rozuměj ne celebrití z drogerky) a vůbec nemůžu narazit na žádný, který by voněl podobně… :-(

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist