Vůně podobná Naomi Campbell Mystery

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanik
Nováček 14 příspěvků 13.11.10 21:50
Vůně podobná Naomi Campbell Mystery

Zdravím všechny,
potřebuji poradit. Hledám vůni podobnou vůni od Naomi Campbell - Mystery.
Tady je složení, které jsem našla:
 Hlava

• bergamot, hořký pomeranč
    Srdce
  • švestky, benzoin, ibišek
    Základ
  • ambregris, santalové dřevo, cedrové dřevo, plody tonky

Děkuji za tipy,
H.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 21 parfémů
Reakce:

albereta  16.11.10 00:41

hmm… prepáč, že som zvedavá: keď sa ti páči Mystery, prečo si rovno ju nekúpiš? Alebo že by v ČR nebola k dispozícii? :conf: Tu som našla ešte trošku iné zloženie, ako ty píšeš http://www.fragrantica.com/perfume/Naom … y-881.html

Ja mám od nej dve iné vône, jedna z nich sa mi veľmi páči, som veľmi spokojná… veď obyčajne tvoria pre ňu kvalitní a skúsení ľudia… lenže keďže sú to „iba celebrity parfumy“, tak bývajú dosť podceňované hneď od začiatku…
Ale zaujalo ma jej meno v názve tejto témy :wink: tak som prišla pozrieť, aj ked podobnú vôňu ti neviem poradiť

hanik
Nováček 14 příspěvků 16.11.10 09:53

Taky jsem si říkala, že bych mohla dopsat, proč si nekoupím rovnou Mystery a sháním jinou jí podobnou… :-D Dříve totiž Mystery hrozně voněla mojí mamince a já bych jí teď chtěla koupit nějaký „lepší“ parfém (rozuměj ne celebrití z drogerky) a vůbec nemůžu narazit na žádný, který by voněl podobně… :-(

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 21 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist