Vůně podobná Puma woman (šedobílá toal.voda)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Triolka
Nováček 3 příspěvky 14.07.13 21:28
vůně podobná Puma woman (šedobílá toal.voda)

již se nevyrábí..:( nemáte někdo v zásobě? příp.neznáte někdo její kvalitní náhradu, která by se jí podobala (nebo ji snad předčila)??? díky díky moc za radu!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:
 
filatelistka
Nováček 18 příspěvků 01.08.13 15:50

@Triolka no toto by som aj ja rada vedela, kamoska to zhana :)

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5733 příspěvků 01.08.13 17:35

Zkusila bych Jennifer Lopez Still, Guerlain Aqua Allegoria Cherry Blossom nebo Elizabeth Arden Green Tea Exotic.
Ty se mi zdají typově celkem podobné.
Jo a na elninu jsem četla jeden komentář o podobnosti s šedou Pumou u vůně Paris Hilton Passport Paris. Ale tu neznám, tak nemůžu posoudit. :think:

Na poličce 49 parfémů 19 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů
 
Triolka
Nováček 3 příspěvky 15.08.13 14:54

díky moc za tipy! určitě oňuchám!:)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist