Vůně podobná Rose Nacrée du Désert od Guerlaina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

unicorns
Nováček 15 příspěvků 26.04.15 23:39
Vůně podobná Rose Nacrée du Désert od Guerlaina

Nedávno se ke mně dostal vzorek nádherné Rose Nacrée du Désert od Guerlaina, bohužel jsem zjistila, že se sotva před měsícem po dlouhé době naplnil 500 ml medvěd a nový se jistě jen tak objednávat nebude :) A i kdyby, tak je to přece jenom dost drahá vůně na každodenní nošení, alespoň pro mě pro studentku. A tak mě napadlo jestli někdo nezná jí podobnou vůni. Anebo prostě nějakou jinou temně červenou růži, suchou, plnou, klidně i s troškou koření :kytka:

Na poličce 34 parfémů 4 miniatury 7 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Reakce:

74SLena
Nevyléčitelná závislačka 1717 příspěvků 14.05.15 15:47

Podle fragranticy je jí podobná Midnight Oud
http://www.fragrantica.com/…ud-6413.html
a tahle
 http://www.fragrantica.com/…se-6423.html

ale spolehnout se na to nedá. Rose Nacree mám očuchanou, ale Midnight oud nemám. Stejně si myslím, že Rose Nacree je jen jedna.

Na poličce 85 parfémů 11 miniatur 28 odstřiků 39 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 14.05.15 17:30

@unicorns
Armani Prive Rose d´Arabie - sametově rudá růže se stopy šafránu a vanilky - úžasná výdrž, sálá z ní doslova život, arabská kráska od Armaniho. Cenově ale také dost náročná :think: .

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Martula
Nevyléčitelná závislačka 1963 příspěvků 14.05.15 20:03
@Lucinela píše:
@unicorns
Armani Prive Rose d´Arabie - sametově rudá růže se stopy šafránu a vanilky - úžasná výdrž, sálá z ní doslova život, arabská kráska od Armaniho. Cenově ale také dost náročná :think: .

Potvrzuji. Rose d´Arabie má s Rose Nacree dost společného. Rose d´Arabie je ale mírně sladší a méně šafránová. Obě jsou nádherné.

Na poličce 37 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist