Vůně podobná Tresor in love

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Knihomolka90
Nováček 2 příspěvky 16.02.16 19:15
Vůně podobná Tresor in love

Dobrý večer,
už strašně dlouho hledám vůni, která by mi sedla. Vždy, když jdu do parfumerie a i když řeknu citrusy ne, nalejou na mě vůně, které mi nesedí, hlavně s citronem, a ze všech mám pocit, že nejdříve jde vůně, pak dlouho nic a pak terpve já (viz dnes Dior Addict Eau Fraiche). Jedinou vůni, kterou mám ráda, je Tresor in love, ale vždy se mi za chvíli omrzí a potřebuji ji třeba na tři týdny vyměnit. Neměli byste tip na podobnou vůni?
Děkuji za odpověď.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Michele
sv. Parfema z Kecálburgu 2352 příspěvků 02.03.16 22:23

@Knihomolka90
Jeden cas jsem Tresor in love nosila, dlouho to byla i ma divadelni vune :palec: , zkusila bych Chance Eau Tendre, Chance Eau Vive, mohuna i Eclat.

Na poličce 14 parfémů 12 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist