Vůně podobná Womanity

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

infected
Nováček 4 příspěvky 11.12.12 15:30
vůně podobná Womanity

Zdravím milovnice krásných vůní,
poohlížím se po nějakém novém parfému a nemůžu si vybrat. Můj oblíbenec no. 1 je Thierry Mugler, měla jsem od něj téměř vše a vždy jsem byla naprosto okouzlena a spokojena :) Momentálně mi dochází milovaná Womanity a já nevím co si pořídit až dojde úplně :( Poradíte?

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

naja1
sv. Parfema z Kecálburgu 3792 příspěvků 11.12.12 16:56

Že by Womanity? Nač měnit něco, co se mi hodně líbí, když chceš stejně podobnou vůni.

Na poličce 23 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 41 vzorků V tužebníku 0 parfémů

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 11.12.12 18:11

Ak sa Ti páči Mugler, čo tak vyskúšať niečo od neho, čo si ešte nemala? Napr. Alien Essence Absolute. Síce, ona nie je taká „ostrá“ ako Womanity, ale je to typický Mugler.

Treba skúšať na vlastnej pokožke, aby si zistila, ktorá Ti sadne. ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

infected
Nováček 4 příspěvky 12.12.12 09:38

Naja: Jo, já vím…určitě se k ním zase brzo vrátím, ale ráda bych objevila něco nového…tak jsem jenom chtěla vědět, jestli někdo nemá nějaký tip na parfém, který by se mi mohl líbit :)

infected
Nováček 4 příspěvky 12.12.12 09:41

opoponax: Včera jsem čuchala k Womanity z té gurmánské kolekce - Womanity CHUTNEY DE FIGUES. A nevím no…čekala jsem od toho trochu víc, klasická womanity mi přišla taková „plnější“…ale špatné to nebylo, to rozhodně ne :)

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 12.12.12 09:48

To bychom museli mít skleněnou kouli, abychom zjistili, jak bude ten který parfém reagovat s tvojí kůží (a jestli ti ten výsledek bude příjemný na počich) :D
Vytipuj si pár vůní (podle Adiných recenzí, podle složení…popř. podle obojího) a vyraz do parfumérií či nakup vzorky. A zkoušej, zkoušej a zkoušej ;)

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

teena-s
Nováček 20 příspěvků 03.08.16 08:38

Co takhle paco rabanne ultraviolet? Citim v ni neco velmi podobneho womanity- takovou tu „zenskou sladkost“

Na poličce 51 parfémů 11 miniatur 17 odstřiků 100 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist