vune podobne noa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eliska  06.11.07 11:52

holky, mam problem, tak prosim zkusenejsi o radu.strasne se mi libi klasicka noa od cacharelu, mam ji, ale problem je, ze na me nedrzi.ale vubec.za hodinu ani nevim, ze jsem se navonela.a neni to tim ze jen ja ji necitim.tak prosim o radu, jestli existuje neco na ten zpusob, ale s vetsi vydrzi.zkusit edp se bojim, nekde na parfemovych diskuzich jsem cetla ze to je neco zcela jineho nez edt.jinak klidne navrhnete cokoliv, pro zjednoduseni napisu, co jsem vlastnila za parfemy a ktere se mi libi.mela jsem pure od jil sander, porad mi prijde moc pekna a klidne bych si ji zopakovala.potom isseyho ve vysokem flakonku, tu jsem mela dlouho nejoblibenejsi ale ted se mi zda az moc silna.pak miracle, hezky ale na me dost sladky a ted se mi prave libi takove ty kremovejsi.tu noa stridam s dieselem plus plus feminine, za ty penize mi prijde moc hezka! a jeste mam boss femme, to uz je ale typ vune co ma miliony zen, kytky s ovocem, takze neni muj nejvetsi favorit.pokukuji po e.lauder pure white linen a nekdy se mi z papirku libi j.lo glow, prave pro tu zaplavu mydla.mam rada kdyz je vune v zakladu porad stejna, myslim aby se po trech hodinach nezmenila na neco uplne jinyho nez byl zacatek.vim, ze jsem se rozepsala, snad se najde nekdo s radou.dekuju

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 06.11.07 12:10

Eliško mám úplně stejný vkus na vůně jako Ty!!!!!Vše co jsi vyjmenovala se mil líbí a s Noa mám stejný problém,je to sice krásná vůně,bohužel ani na mně nedrží!!!!Zkus ještě Sensi white notes od Armaniho a Bvlgari pour femme-ta je sice sladší a výraznější,ale mně se líbí,tak třeba Tobě taky.Glow je moje poslední láska,taky se mi na ní líbí,že je pořád stejná,ikdyž to mýdlo je opravdu hooodně výrazné,tak pokud nemám náladu na ostatní a chci podtrhnout jen svěžest,tak sáhnu po ní.Jinak jak píše i Áda,tak ještě možná Sergio Tacchini Donna,ta mi hlavně po rozvonění,když vyprchá melounový ton přijde hodně Noa podobná,koncem ale už ne.

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

eliska  06.11.07 12:33

je, vazne, UPLNE vsechno se ti libi?to je zvlastni ale tesi me to, ze nejsem uplne divna.ja jsem dost nakrkla ze obycejny diesel za par stovek na me drzi skoro cely den narozdil od noa, ktera je nejmin trikrat drazsi..achjo, co nadelam.mam podezreni ze je na me moc jemny protoze ja jsem uplne tmavy typ, neco jako spanelky.tu glow mi rozmlouva mama, protoze ji prijde kostymkova.ja jsem tou vydrzi zmlsana tim isseym myiakem, ten drzi jak pribitej.jeste jsem premyslela ze k te noa bych si porisila tel.mleko ale na jahode neni a jinak je to hodne drahe, tak nevim jak to resit.zkusim jeste toho armaniho.jo a u te j.lo me samozrejme namlsava i ta cena.zkus tu pure white linen, ta mi prijde moc krasna,ale nevim jestli i ted na zimu.a navic je draha.ale zase estee lauder by nemel zklamat kvalitou.a co rikas na bosse, tu femme, taky libi?ja si porad nejsem jista co si o ni myslet.a vydrz tez zadny zazrak.a podle recenzi jsem vycetla ze by mi, tedy asi tobe:-)), mohla sedet d&g feminine.zkus nekde ocuchat, ja jsem ji nezkousela, jsem v anglii a jeste se tu moc nevyznam

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 06.11.07 12:54

Všechny tyhle vůně co jmenuješ znám,Pure White linen si chci pořídit až na jaro,ta je taková jemnější,na zimu se moc nehodí.Plus od Dieselu mám taky,opravdu ta cena je skvělá,na mě i vydrží a jsem spokojená.Femme od Bosse je vcelku hezká,výrazněj­ší,ovocná,ale do ní bych asi nešla,nějak mi není Boss jako značka vůní sympatická :)

Já jsem teda asi pravý opak španělek :),ale myslím si,že tak ani o typ nejde,zkrátka na někom vůně drží,na někom ne.

eliska  06.11.07 12:59

ja si asi vazne budu muset poridit tu glow, protoze ta mi neprijde tak slaboucka jako noa ale maji tam ty spolecny prvky, co musi mit parfem, abych z nej byla paf:-)) kdyby treba dove doplnil svoji radu o parfem, byl by muj problem krasne vyresen.a ten diesel mi prave prijde ze se na zimu i krasne hodi.a tacciniho donnu si matne pamatuju ale taky mi prijde celkem bez vydrze.je to tezky, aby jemna vune nebyla jenom slaboucky nic..a ten armani se myslim prestava vyrabet tak to snad ani nebudu testovat.akorat bych byla nastvana.a boss jako znacka se mi taky nelibi, ale ta femme mi trochu pripomina moji lasku myiaka, tak asi proto.a ma krasny flakon

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 06.11.07 13:04

Taky jsem něco slyšela,že se snad sensi notes přestává vyrábět,ted jsem si objednala 75 ml a uvidím,na netu by snad ještě zásoby mohly být,tak třena si pak koupím do zásoby.Glow je asi fakt hodně specifická vůně,ale mně se líbí,ikdyž jsem ze začátku nechápala,kdo jí může nosit,je to zatím jediný parfém,na který jsem si musela zvyknout a ted bych ji nedala :)Papa

Gudrun  06.11.07 14:05

eliska: Zkoušela jsi Moschino Cheap and Chic ?

eliska  06.11.07 14:26

nene, nezkousela.tam me trochu odrazuje ten silenej umelohmotnej flakonek:-)) a ani myslim jsem nikde necetla ze by mela byt nejak dokremova nebo pudrova.zkusim na letisti az poletim na vanoce domu.dekuju za tip

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 06.11.07 14:46

Souhlasím s Gudrun,na Moschino jsem zapomněla!!!A mně zrovna pudrovo-krémová přijde,buhužel zase na mně nedrží :( Ale jinak povedená vůně,cítím z ní ty fialky a ty se mi ve vůni líbí.Chce to vyzkoušet.

Gudrun  06.11.07 16:27

Maty: Puma Flowing - fialky a pudr, výdrž slušná.

eliska  06.11.07 17:17

ted me jeste napada, po precteni temer vsech adinych recenzi, nevite, jestli nejsou typem ciste vune bez kudrlinek ty dve odnoze bvlgari od klasicke pour femme?jedna je ruze, druha jasmin.jestli mate nekdo nacuchano a mohl by mi je priblizit nebo srovnat s noa, budu vdecna.kvetinove vune mi nevadi, tak by to mozna slo..a zkusim teda to cheap and chic, neskleneny flakon jsem ale jeste nikdy nemela:-))

svatka  06.11.07 18:08

Jásám, našla jsme moje holky. Mám ráda vše, až na Armaniho Sensi white notes (Code byl taky úlet: můj) , Ale teď jsem „objevila“ Boucheron Initial. Máte s ním zkušenost? Není moc silný? Dá se nosit do práce? Noa je hezký, ale taky mám pocit, že za chvíli je fuč.

Paty  06.11.07 18:45

Moje dcera říká, že Chip & Chic voní jako modrá indulona.

Ella  08.11.07 11:20

Zdravím a hlásím se také k vůním typu Noa. Před 2 lety jsem měla klasickou Noa. Pak jsem uběhla k Escada Signature - také pro mě velmi pěkná, ale teď mám Estée Pleasures a Estée Pleasures Exotic. Ta klasická Pleasures - NÁDHERA.
Takže tyto vůně také jsou můj šálek kávy.

danda1
Znalkyně 297 příspěvků 13.11.07 18:35

Zdravím, Noa se mi taky líbí, ale teď jsem si pořídila novinku J. del Pozo In white a je taky nádherná. Jen s výdrží to taky není až tak skvělé… to asi budou všechny tyto typy vůní.

Jen mě prosím uklidněte :-) Naslepo jsem objednala Sensi White notes, neudělala jsem chybu? Líbí se mi výše uvedené, Pleasures, Tendre Poison… Tak mám trochu strach, co mi přijde :-)

Na poličce 30 parfémů 2 miniatury 5 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist