Vůně poslední záchrany

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 18.05.09 21:10
Vůně poslední záchrany

Nevím, jak vy, ale… na poličce mám solidní zásoby vůní a někdy nevím, čím se navonět, ale… přijde doba, kdy je mi za všech vůní, co mám, zle od žaludku.
Vyjít nenavoněná mezi lidi je jako vyjít nahá, ale… ze všech vůní, co mám, se mi dělá mdlo.
Znáte to? Zažily jste to někdy, dámy?
Co děláte, když se vám to stane? Máte nějakou vůni poslední záchrany, kterou můžete skutečně kdykoli (resp. i když jste těhotné a po jízdě na horské dráze po kilu kyselých okurek se zmrzlinou :lol:) ?

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 18.05.09 21:12

Moje VPZ je Sensi . Prožila toho se mnou mnoho :wink: . Když nevím, co na sebe, beru Sensi.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 18.05.09 21:14

Čistý vzduch to spraví! Širín, všetkého veľa škodí …a keď sa jeden -dva dni nenavoniam,
nevadí, aj tak mi voňajú všetky veci…:-)

Možno si len presýtená vôňami. Prevoňaná…
Daj si malý oddych a uvidíš…:-)

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 18.05.09 21:14

Já měla Tea Rose Ambre , ale… teď mě zklamala :cry: .
Ze všech vůní je mi zle a když se kouknu na polici, říkám si, co jsem to za „krávu“ jaké „debilní“ vůně si to pořizuju, když mi žádná vlastně nevoní! :!: !

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 18.05.09 21:14

tak mně ne že by bylo přímo zle od žaludku, ale někdy prostě člověk nemá náladu skoro na nic - v tom případě nastupuje Bvlgari Au the rouge - neurazí, nenadchne, ale aspon se člověk „šplíchne“
daleko horší je druhý případ - vyjít nenavoněná z baráku = jak kdyby ti chybělo část oblečení :cry: a mně se to stalo před 14 dny, kdy jsme vyjeli na celodenní výlet do Plzně, ráno jsem doma nestíhala, tak že se navoním cestou a já zjistila, že v kabelce nemám zhola nic!!!!!!!!!!!!!!!! z výletu jsem nic neměla a hrozně jsem se těšila domů :lol: :lol:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 18.05.09 21:16

Já když nevím, zachrání to Terracotta :wink:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 18.05.09 21:18

Dobré téma.
Mám - DKNY Women . Můžu ji vždy a všude. Čím víc se mi zdá běžná a obyčejná (v tom dobrém slova smyslu), tím víc jsem s ní srostlá a nadšená z ní.
Když nemám náladu na experimenty, liju na sebe nějaké zelené čaje, ale to spíš kvůli pocitu svěžesti a čistoty. U DKNY Women mám vždycky pocit, že jsem navoněná.
Prý je docela rozšířená, ale ještě jsem ji na nikom necítila.

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 18.05.09 21:20

(Nenavoněná z domu klidně vyjdu, ale bez naušnic jsem jak nahá, to nikdy :lol: :lol: )

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 18.05.09 21:21
ledifia píše:
(Nenavoněná z domu klidně vyjdu, ale bez naušnic jsem jak nahá, to nikdy :lol: :lol: )

S tými náušnicami to máme spoločne!

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Zuzek
Znalkyně 265 příspěvků 18.05.09 21:22

Pro mě je to Eternity, nenavoněná z domu bych nešla.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlinedomenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25900 příspěvků 18.05.09 21:22

Ještě se mi nestalo, že by mi bylo z vůně, kterou jsem si vybrala a pořídila, zle od žaludku. Natož ze všech :wink:

Když se výjimečně zapomenu navonět, stejně zjistím, že mi třeba voní rukávy saka, nebo mám k kabelce vzoreček, nebo voní stromy v parku … :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 18.05.09 21:25

VPZ je pro mě 31 Rue Cambon, tu mohu kdykoliv. :wink: Ale jinak nemívám tyhle stavy, vždy se rozhoduju mezí více vůněmi na ten který den, podle nálady. :D

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 18.05.09 21:50
Alena píše:
daleko horší je druhý případ - vyjít nenavoněná z baráku = jak kdyby ti chybělo část oblečení :cry: a mně se to stalo před 14 dny, kdy jsme vyjeli na celodenní výlet do Plzně, ráno jsem doma nestíhala, tak že se navoním cestou a já zjistila, že v kabelce nemám zhola nic!!!!!!!!!!!!!!!! z výletu jsem nic neměla a hrozně jsem se těšila domů :lol: :lol:

To se mi taky občas stane, když jsou taková ta „rušnější“ rána. Jednou jsem měla po ruce mamku, tak mi na ten den dala jeden ze dvou odstřiků, co měla v kabelce :D No, a když není ani mamka, tak hledám, kdy mám během dne volnou hodinu ve vyučování a jedu do nejbližší parfumerky „něco ozkoušet“ :oops: No blbý, já vím, ale parfumerka je blízko a (nedopatřením) nenavoněná je divný :?

Moje VPZ (hezká zkratka, mimochodem :D) bývá zpravidla MaxMara - když nevím co na sebe, sahám po ní. A když mě neláká ani ta - ten stav, kdy se mi všechno hnusí - tak prostě nic. Naštěstí tyhle stavy přicházejí zpravidla o víkendech, kdy nikam nemusím, tak mě to tolik netíží. :wink:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 18.05.09 21:53

sice nejsem holka, ale zjistil jsem, že když je mi špatně, nebo mě bolí hlava, tak jedinou vůní, která mě nedráždí, je právě ta původní 4711 8)

a když jde o to, že se nemůžu rozhodnout, jistí to obvykle Quorum :)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 18.05.09 22:18
estelle píše:
ledifia píše:
S tými náušnicami to máme spoločne!

Taky se přidávám - bez kruhů v uších ani ránu! :lol: :lol:

Zatím mi nikdy nevadila Pětka a Allure…

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist