Vůně pro aktivní starší ženu

Světluška 13.11.08 15:25

Vůně pro aktivní starší ženu

Aktivní šedesátnice, mladá tělem i duší, vypadá minimálně o 10 let mladší, lehce ztřeštěná, ale ta šedesátka „už“ klepe na dveře. Rozhodla jsem se, že ji obdařím nějakou vůní, ale není to žádná parfémy nepolíbená „začátečnice“ a v tom vidím problém. Tak zkuste, prosím, něco vymyslet!

Reklama

jitka006 13.11.08 16:44

Mnno a co má ráda?Co používá teď?

Světluška 13.11.08 17:10

Pokud vím, jsou to nějaké Chanely, určitě Dior, pravděpodobně se orientuje v klasice, takže by to mohlo být něco pro ni i lehce šokujícího, určitě by to snesla, má velký smysl pro recesi, ale Light Blue bych jí dávat nechtěla :wink: :wink:

jitka006 16.11.08 16:58

A co Casmir? Ten je moc krásný a viditelný :P Řekla bych nepřehlédnutelný a přitom příjemný.

Světluška 16.11.08 21:23

A nebude až příliš přeslazený :?: Ovšem v nadcházejícím zimním období by to mohla být i trefa :wink:

jitka006 16.11.08 21:32

mě se Casmir ze začátku zdál dost výrazný až žvýkačkový a už jsem ho šla umýt a ještě jsem vyběhla ven a najednou se rozvoněl do krásné orientálky, myslím, že se musí libit skoro každýmu :wink: a taky polibek draka je nádherný.Můžu ti poslat vzorečky :)

Světluška 16.11.08 21:53

Katerinko, Jitko006, bezva nápady, každý z jiného soudku. Na Fidji jsem už skoro úplně zapomněla, že vůbec existuje, přitom jsem kdysi používala parfém, polibek draka znám také, za ten vzorek Cašmiru bych byla vděčná, napíši Ti do SZ :wink:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist