Vůně pro babičku...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuzirozi
Učednice 104 příspěvků 14.01.09 16:20
Vůně pro babičku...

Vím, že tohle téma už tu bylo, ale nějak se nemůžu dohledat…Chtěla bych znát vaše tipy a názory, vždycky dobře poradíte…Potře­bovala bych poradit s vůní pro svou 80-tiletou babičku, je to elegantní dáma znalá trendů…Vždycky ovšem používala spíš svěží vůně, mívala onehdy Chanson d Eau, pak si brala z Oriflame Northern Lights - jsou to prostě svěží vůně, citrony…Myslím, že by se jí líbilo něco v tom duchu, ale zas to nemusí být svěží za každou cenu (s přihlédnutím k pokročilému věku), hlavně nic orientálního, těžkého, sladkého…Myslela jsem na Lanvin Eclat d Arpege, nebo ta nová Chloé (vycházím z předpokladu, že mně se většinou její vůně líbily a naopak), vůně typu Light blue už je asi moc svěží…Díííky

Na poličce 9 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 14.01.09 16:45

Zkus jen Arpege, je nádherná :D

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 14.01.09 20:15

Co třeba Chanel Chance edt?

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 14.01.09 20:16

Po Chanson d'Eau bude Arpege asi skoro zabiják. Co některá z Aqua Allegoria? Nebo některá ze Jardin od Hermés. Nebo přitvrdit a zkusit Cristalle, ale to už je o ústa… :conf:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 14.01.09 20:40

Na mé kůži voní Arpege opravdu jemně a velice žensky :oops:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

scarlet
Učednice 72 příspěvků 14.01.09 20:48

Laura Biagiotti - Donna, jinak svěžejší vůně Escada -Escada, Into the Blue, E.Lauder White linen breeze 2008

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

scarlet
Učednice 72 příspěvků 14.01.09 20:59

ještě jsem chtěla dodat Green Tea nebo 5th Avenue od El. Arden, Od Diora Midnight Poison Elixir, od Givenchy Ange ou Demon Tendre nebo klasický Ange ou Demon

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

sLenka
Parfémová maniačka 990 příspěvků 14.01.09 21:27

Pro mě je úžasná vůně (jemná) Caleche Delicaté …
Až teď, když babička, není bych si ji na ní uměla představit… Tu vůni miluju, je to pro mě ta něha co mi babička dávala, proto bych ji jí tak ráda darovala … i když ona se chudák voněla tak prací na poli, louce a dřině kolem statku

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

zuzirozi
Učednice 104 příspěvků 15.01.09 07:14

Díky všem, po něčem se poohlédnu…

Na poličce 9 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 15.01.09 17:45

Já tedy jdu asi s křížkem po funuse, ale…co takhle MDCI Enlevement Au Serail…je to krásná, nostalgická, staromilská vůně pro velkou dámu… Já vím, ta cena, ta cena…ale třeba byla babička moooc hodná :wink:

Chci si ji pořídit letos v srpnu…musím si na ni našetřit. Musím to vydržet, musím to vydržet… :bang:

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 15.01.09 20:19

osobně bych se přimouvala ke Chloé, pak bych ještě zkusila Chanel Chance eau Fraiche , S. Dali eau de Rubylips.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Žádná čokoláda a další kruté rady, které vážně zabírají na akné

Jak na akné, když už jste vyzkoušela všechno a nic nezabralo? Je nám líto, ale kosmetika není všemocná. Co přestaly jíst ženy na Arome, píšou v diskuzi Akné ach jo.

Celý článek »
TOPlist