Vůně pro babičku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 11.03.11 09:48
Vůně pro babičku

Moje milovaná babička bude mít narozeniny a já se rozhodla, že do svojí parfémové osvěty zatáhnu také jí a koupím jí nějakou vůni :D

No jo, ale jakou? :conf:

Mám nějaké tipy, ale potřebovala bych poradit… trošku vám jí popíšu:
Babičce bude 73 let, ale na svůj věk je velmi moderní, obléká se sportovně - běžně nosí džíny, mikinu, ale umí se samozřejmě obléknout i elegantně. Má světlé vlasy nakrátko, je to milá veselá paní se smyslem pro humor, má ráda přírodu, procházky…
Pokud vím, žádnou vůni nepoužívá, dříve co si pamatuju měla něco svěže květinového, takové ty líbivky z drogerie. Takže bych pro ní chtěla něco opravdu nenáročného, líbivého.

Napadly mne tyto vůně:
Calvin Klein Truth
Elizabeth Arden Sunflowers
Cacharel Noa
Cerruti 1881 Femme

Nejvíc by se mi na ní asi líbila ta Ardenka… co myslíte Aromačky?

Na poličce 18 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 11.03.11 09:51

Zrovna Sunflowers se mi tedy jako vhodná moc nezdá (je hodně sladká, ovocná, do tepla nevhodná), ale pokud Ardenku, tak Splendor (jak jsem četla ten babiččin popis, tak mě tahle vůně okamžitě napadla)

http://arome.cz/…tailvune.php?…

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 11.03.11 12:14

Se Sunflowers bych podarovala nejakou mladou holcinu,ale babicku urcite ne. :speechless:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 11.03.11 13:42

Hmmm… a proč ne? :conf: Já si jí docela dobře dovedu představit i na někom starším…

To je právě to, že pod takovouto svěží vůní si každý představí mladou holku, která do pořádných parfémů teprve doroste. A na starší paní si každý představí minimálně Poison, Magie Noire a podobně…

Tak teda nevím, co byste mi tedy poradily jiného?  :whistle:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 11.03.11 13:55

Já bych zkusila Calvin Klein Truth, Dalliflor od Daliho-to je taky moc pěkná vůně ta by se mohla babičce líbit, nebo Cerruti Image to je taky krásná vůně a za pár šupů :)

Pokud by si chtěla tak ti mohu dát vzorky dvou posledních.

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 11.03.11 14:05
Bridgett píše:
Hmmm… a proč ne? :conf: Já si jí docela dobře dovedu představit i na někom starším…

To je právě to, že pod takovouto svěží vůní si každý představí mladou holku, která do pořádných parfémů teprve doroste. A na starší paní si každý představí minimálně Poison, Magie Noire a podobně…

Tak teda nevím, co byste mi tedy poradily jiného?  :whistle:

Prave ze Poison nebo Magii Noir si na mlade holce predstavit dokazu,ale Sunflower na starsi osobe ne.
Ale mozna to bude tim,ze se me jevi jako priserna vune a nedokazu si ji predstavit na nikom. 8)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 11.03.11 15:21

Sunflowers není typická líbivka. Stejně tak Truth je docela specifická. Nemusí sednout každému.
Cacharel Noa a Cerruti 1881 Femme jsou docela dobré nápady.. stejně jako Splendor.
Od Dalího mě napadla ještě Sea & Sun in Cadaques.
Od E. Arden: 5th Avenue, Green Tea Exotic (i jiné druhy zeleného čaje, ale já znám jen tenhle a klasiku)
Bvlgari: Omnie (všechny kromě té klasické - hnědé), Eau Parfumée au Thé Vert, Voile de Jasmin
Jennifer Lopez: Still
Jesus Del Pozo: Esencia de Duende, možná i Duende
Kenzo: něco z řady Eau De Fleur..
Lacoste Pour Femme, Lanvin Eclat D´Arpege
Laura Biagiotti: Aqua di Roma, možná i Laura
Ted Lapidus: Creation The Vert
Versace: Versense, Versace Woman

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 11.03.11 15:44

Holky díky za tipy! Zítra babičku uvidím, od některých vůní mám vzorečky, tak jí dám prostě přivonět, ať si sama vybere - nápadné to nebude, rodina je zvyklá, že jim pořád dávám něco očichávat :lol: Jsem docela zvědavá, co se jí bude líbit :wink:

ajaalca
Znalkyně 293 příspěvků 11.03.11 17:54

Kdysi v mých parfémových začátcích si ke mě v MHD přisedla nějaká sypmatická šedivá babička a po pár stanicích mi řekla,že mám nádhernou vůni a hned se i ptala jak se jmenuje,že se ji takové vůně moc líbí… Light blue
tak třeba taky tip…
byla to jediná reakce na vůni od cizího člověka :conf:

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kiam
Parfémová maniačka 585 příspěvků 14.03.11 09:42

Byzance od Rochas

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 14.03.11 10:21

Tak jsem dala babičce nenápadně něco očichat a vyhrála to Cerruti 1881 Femme :D Pravila, že má táda takové ty zemité, ne moc pronikavé. Myslím, že jí bude slušet.

Jinak moc děkuji ostatním za tipy!!!

mirka81
Nevyléčitelná závislačka 1614 příspěvků 15.03.11 12:00

Já babičce koupila odstřik Soir de Paris -vyprávěla mi o ní, že to byla její první vůně, kterou kolem 20 dostala a pořád na ní myslí :D

Tak jsem jí oživila vzpomínky na mládí - letos jí bude 90.

Zkus taky jestli nemá nějakou oblíbenou vůni na kterou vzpomíná… :D

Na poličce 29 parfémů 7 miniatur 16 odstřiků 100 vzorků V tužebníku 48 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 15.03.11 12:12

Babičky jsou různé, ta naše oblibuje Citizen Queen.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 15.03.11 13:30
Juana píše:
Babičky jsou různé, ta naše oblibuje Citizen Queen.

Ježiš, já četla oblizuje :lol: .

Jinak moje babi má na poličce velkou flašku Chanel No.5 Eau Premiere, dále Lacoste Pour Femme, Rumeur a Guess Seductive :D . Nedávno jí bylo 70 a je to milovnice turistiky a kultury všeho druhu.

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Sendy
sv. Parfema z Kecálburgu 2218 příspěvků 15.03.11 15:21

Mám maminku, která má ráda vůně a má 69 let. Spolu s tchýní, které je 87, se shodly, když jsem jim předvedla čichací orgie, na dvou vůních jako na krásných, které by chtěly. Babi - nevím, ale máma si obě pořídila a „protáčí je“.

Jsou to VS - Very sexy a Pure Poison od Diora. A věř mi, že Pure Poison na starší dámě vypadá moc hezky, tak něžně a přitom žensky.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist