Vůně pro bratra - muzikanta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Careaux
Nováček 3 příspěvky 30.11.10 23:04
Vůně pro bratra - muzikanta

Ahoj,
co byste prosím doporučili za vůni k Vánocům pro bratra:
25let, muzikant, zábavný, společenský typ se zájmem o kulturu . Doposud používal jen obyčejné „drogérkovky“ a sám by chtěl už trošku něco kvalitnějšího.
O víkendu jdu obrazit parfumérie, ale potřebovala bych odborně nasměrovat :D . Děkuji

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Mandarinka
Parfémová maniačka 638 příspěvků 02.12.10 17:14

Jestli můžeš, tak to ještě trochu specifikuj. Má to být výraznější nebo lehké, svěží nebo sladší, hodně chlapské nebo ne apod. Co doteď používal? Má nějaké oblíbené vůně v okolí nebo jídlo nebo tak něco? Jakou hraje hudbu? Trošku přibliž, co je pan bratr zač, a hned se bude radit líp. :wink:

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 56 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Careaux
Nováček 3 příspěvky 02.12.10 21:25

Děkuji za připomínku, pokusím se tedy více specifikovat:
Bratr hraje v rockové kapele, oblečení nosí ležérní, á la skateshop v té neextrémní podobě (žádný hiphoper) a je s ním sranda, rád chodí mezi lidi. Je to kuřák .
Jinak co používal doteď - jen deodoranty, klasická drogérka, všechno na jedno brdo. Takže v tomhle směru se není od čeho odrazit.
No vůně co si s ním spojím jsou tabák, zelený čaj, rum, dělá se dřevem. Ale parfém pro něj vidím spíš svěžejší , nic těžkého, dusivého, nic nóbl. Něco mezi lidi, aby hezky zajímavě voněl, ale ne příliš vtíravě.

Zatím co jsem se koukala tady na arome mě podle popisu zaujaly Bvlgari - Black, Pour homme, Aqua, Versace Dreamer, Dolce Gabbana Pour Homme.

Děkuji moc za rady, je to se mnou těžké, v pánských vůních jsem úplně mimo :lol:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 03.12.10 08:08

Sázka na jistotu je Hugo Boss No.6

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 03.12.10 09:41

Parfum d'empire - Wazamba :)

Mas nejakej rozpocet?

Dreamer bych asi nevolil, DG ph asi taky ne ..... to je spis na takovy ty elegany.
Bvlgari Aqua ne ne ne a jeste jednou ne.

ja myslim, ze by dobre poradil Flirtboy … u neho se inspiruj na policce … bude vedet, co jde dobre k tabakove vuni. … hlavne vim ze zkusenosti, ze zadna „aqua“ k tabaku proste nejde … je to na pobliti

ja bych doporucil cokoliv vetiveroveho a sucheho … mozna lehoulince do sladka.
Pokud to musi byt svezi, tak me napada YSL Live Jazz
ten Bvlgari Black nemam ocichany, ale podle popisu by to mohlo jit …

On je trosku problem v tom, ze pokud to my byt vune, ktera sedne na telo, tak to nevyberes podle sebe, ale musis jit s brachou a vybrat to spolem.

Nejlip si tady vyzadat vzorecky a pak to s nim probrat ...... jestli to ma byt prekvapeni, pak je to problem …

Ale zase to po Vanocich tady treba muzes vyhandlovat za neco jinyho ;)

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mandarinka
Parfémová maniačka 638 příspěvků 03.12.10 11:28

Bvlgari Black bych mu dala nejdřív očichat. Je hodně zvláštní a jako začátečník by se mohl trochu vyděsit. K tabáku se ale hodí perfektně. K mladému zajímavému muži taky. :wink:

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 56 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Leny
sv. Parfema z Kecálburgu 2436 příspěvků 03.12.10 11:52
Mandarinka píše:
Bvlgari Black bych mu dala nejdřív očichat. Je hodně zvláštní a jako začátečník by se mohl trochu vyděsit. K tabáku se ale hodí perfektně. K mladému zajímavému muži taky. :wink:

Souhlas…Black mě napadl jako první. Syn (mimochodem rocker) prohlásil, že je to zatím nejlepší vůně. kterou měl. /Chodíme mu na ni já i starší syn. :whistle:

Na poličce 30 parfémů 4 miniatury 21 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 14 parfémů

deirdre
Nováček 21 příspěvků 04.12.10 18:06

Podobný problém som riešila asi pred pol rokom s mojim bráchom. Ten síce nie je muzikant, ale športovec, ale tiež nikdy nepoužíval poriadny parfém.

Vybrala som nakoniec YSL Jazz Live a bola to trefa do čierneho. Pre tých, čo s čuchaním nemajú veľké skúsenosti to proste nie je pecka do nosa, ale je pritom zaujímavá.

Spomenutý Bvlgari Black na slepáka - neviem neviem :conf: .. nie každý má rád vôňu spálenej gumy (a ja tam holt nič iné necítim :)).

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Careaux
Nováček 3 příspěvky 04.12.10 19:16

Mockrát děkuji všem za rady!

Dnes jsem tedy byla obejít parfumerky a nejvíce mě zaujaly YSL Live jazz a potom John Richmond For Men . Taky od Bosse jsem pár zkoušela a všechny voní pěkně, ale nějak mě neuchvátily.
To Bvlgari Black se mi líbilo dost, zajímavá vůně, ale k bráchovi mi moc nesedí.

Ještě jsem pokukovala po vůních Burberry a Ralph Lauren, ale to už jsem nezvládla všechno ozkoušet…

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 04.12.10 19:58

Kupovávala jsem bráchovi vůně na slepo, přišlo mi to jednodušší, než pro kohokoliv jiného. Nikdy jsem se nespletla, s oblečením taky ne. Určitě dobře vybereš, i chemie kůže bývá podobná.

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 05.12.10 23:02
Mirka píše:
Kupovávala jsem bráchovi vůně na slepo, přišlo mi to jednodušší, než pro kohokoliv jiného. Nikdy jsem se nespletla, s oblečením taky ne. Určitě dobře vybereš, i chemie kůže bývá podobná.

Hmmm … to je moc zajímavej postřeh … s tou chemií kůže. Krev není voda.

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

funeris
Nováček 21 příspěvků 08.12.10 17:53

bvlgari black je vona ,ktora sa urcite nehodi k zabavnemu a spolocenskemu typu ludi.jej pochmurnost a povedal by som az zlovestnost ju predurcuje ,aby nositel stravil osamely vecer s flasou kvalitneho cerveneho vina pri pocuvaniu napr.takych ELEND.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist