Vůně pro bratra - muzikanta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Careaux
Nováček 3 příspěvky 30.11.10 23:04
Vůně pro bratra - muzikanta

Ahoj,
co byste prosím doporučili za vůni k Vánocům pro bratra:
25let, muzikant, zábavný, společenský typ se zájmem o kulturu . Doposud používal jen obyčejné „drogérkovky“ a sám by chtěl už trošku něco kvalitnějšího.
O víkendu jdu obrazit parfumérie, ale potřebovala bych odborně nasměrovat :D . Děkuji

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 02.12.10 17:14

Jestli můžeš, tak to ještě trochu specifikuj. Má to být výraznější nebo lehké, svěží nebo sladší, hodně chlapské nebo ne apod. Co doteď používal? Má nějaké oblíbené vůně v okolí nebo jídlo nebo tak něco? Jakou hraje hudbu? Trošku přibliž, co je pan bratr zač, a hned se bude radit líp. :wink:

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Careaux
Nováček 3 příspěvky 02.12.10 21:25

Děkuji za připomínku, pokusím se tedy více specifikovat:
Bratr hraje v rockové kapele, oblečení nosí ležérní, á la skateshop v té neextrémní podobě (žádný hiphoper) a je s ním sranda, rád chodí mezi lidi. Je to kuřák .
Jinak co používal doteď - jen deodoranty, klasická drogérka, všechno na jedno brdo. Takže v tomhle směru se není od čeho odrazit.
No vůně co si s ním spojím jsou tabák, zelený čaj, rum, dělá se dřevem. Ale parfém pro něj vidím spíš svěžejší , nic těžkého, dusivého, nic nóbl. Něco mezi lidi, aby hezky zajímavě voněl, ale ne příliš vtíravě.

Zatím co jsem se koukala tady na arome mě podle popisu zaujaly Bvlgari - Black, Pour homme, Aqua, Versace Dreamer, Dolce Gabbana Pour Homme.

Děkuji moc za rady, je to se mnou těžké, v pánských vůních jsem úplně mimo :lol:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 03.12.10 08:08

Sázka na jistotu je Hugo Boss No.6

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 03.12.10 09:41

Parfum d'empire - Wazamba :)

Mas nejakej rozpocet?

Dreamer bych asi nevolil, DG ph asi taky ne ..... to je spis na takovy ty elegany.
Bvlgari Aqua ne ne ne a jeste jednou ne.

ja myslim, ze by dobre poradil Flirtboy … u neho se inspiruj na policce … bude vedet, co jde dobre k tabakove vuni. … hlavne vim ze zkusenosti, ze zadna „aqua“ k tabaku proste nejde … je to na pobliti

ja bych doporucil cokoliv vetiveroveho a sucheho … mozna lehoulince do sladka.
Pokud to musi byt svezi, tak me napada YSL Live Jazz
ten Bvlgari Black nemam ocichany, ale podle popisu by to mohlo jit …

On je trosku problem v tom, ze pokud to my byt vune, ktera sedne na telo, tak to nevyberes podle sebe, ale musis jit s brachou a vybrat to spolem.

Nejlip si tady vyzadat vzorecky a pak to s nim probrat ...... jestli to ma byt prekvapeni, pak je to problem …

Ale zase to po Vanocich tady treba muzes vyhandlovat za neco jinyho ;)

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 03.12.10 11:28

Bvlgari Black bych mu dala nejdřív očichat. Je hodně zvláštní a jako začátečník by se mohl trochu vyděsit. K tabáku se ale hodí perfektně. K mladému zajímavému muži taky. :wink:

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Leny
sv. Parfema z Kecálburgu 2436 příspěvků 03.12.10 11:52
Mandarinka píše:
Bvlgari Black bych mu dala nejdřív očichat. Je hodně zvláštní a jako začátečník by se mohl trochu vyděsit. K tabáku se ale hodí perfektně. K mladému zajímavému muži taky. :wink:

Souhlas…Black mě napadl jako první. Syn (mimochodem rocker) prohlásil, že je to zatím nejlepší vůně. kterou měl. /Chodíme mu na ni já i starší syn. :whistle:

Na poličce 31 parfémů 4 miniatury 20 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 13 parfémů

deirdre
Nováček 21 příspěvků 04.12.10 18:06

Podobný problém som riešila asi pred pol rokom s mojim bráchom. Ten síce nie je muzikant, ale športovec, ale tiež nikdy nepoužíval poriadny parfém.

Vybrala som nakoniec YSL Jazz Live a bola to trefa do čierneho. Pre tých, čo s čuchaním nemajú veľké skúsenosti to proste nie je pecka do nosa, ale je pritom zaujímavá.

Spomenutý Bvlgari Black na slepáka - neviem neviem :conf: .. nie každý má rád vôňu spálenej gumy (a ja tam holt nič iné necítim :)).

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Careaux
Nováček 3 příspěvky 04.12.10 19:16

Mockrát děkuji všem za rady!

Dnes jsem tedy byla obejít parfumerky a nejvíce mě zaujaly YSL Live jazz a potom John Richmond For Men . Taky od Bosse jsem pár zkoušela a všechny voní pěkně, ale nějak mě neuchvátily.
To Bvlgari Black se mi líbilo dost, zajímavá vůně, ale k bráchovi mi moc nesedí.

Ještě jsem pokukovala po vůních Burberry a Ralph Lauren, ale to už jsem nezvládla všechno ozkoušet…

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 04.12.10 19:58

Kupovávala jsem bráchovi vůně na slepo, přišlo mi to jednodušší, než pro kohokoliv jiného. Nikdy jsem se nespletla, s oblečením taky ne. Určitě dobře vybereš, i chemie kůže bývá podobná.

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 05.12.10 23:02
Mirka píše:
Kupovávala jsem bráchovi vůně na slepo, přišlo mi to jednodušší, než pro kohokoliv jiného. Nikdy jsem se nespletla, s oblečením taky ne. Určitě dobře vybereš, i chemie kůže bývá podobná.

Hmmm … to je moc zajímavej postřeh … s tou chemií kůže. Krev není voda.

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

funeris
Nováček 21 příspěvků 08.12.10 17:53

bvlgari black je vona ,ktora sa urcite nehodi k zabavnemu a spolocenskemu typu ludi.jej pochmurnost a povedal by som az zlovestnost ju predurcuje ,aby nositel stravil osamely vecer s flasou kvalitneho cerveneho vina pri pocuvaniu napr.takych ELEND.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist