Vůně pro dospívající dívku i kluka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alanna
Učednice 145 příspěvků 25.11.10 22:41
Vůně pro dospívající dívku i kluka

Potřebovala bych nějaké tipy vůně pro kluka asi 17letého a jeho 16letou sestru. Pro ni vím, že nic viditelně růžového, přitom jde o něžnou blondýnku, takže nic extra kořeněného.
Přivítala bych nějaké tipy, jsem doma s marůdkem už dlouho a asi ještě budu, možná se nedostanu do obchodu a budu muset njakupovat po netu :conf:

Díky moc.

Na poličce 2 parfémy 2 miniatury 17 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 26.11.10 01:06

Cenovo by som bola za S.T. Dupont na Cheapsmellse ich maju Pure Ice Pour Homme/Pure Ice Pour femme.
m:
Davidoff Cool Water game, Lacoste Essential, Jil Sander Sport, Ck In2U /heat for him 09/, Clinique Happy, Jil Sander Sun Man, Hugo Boss- In Motion Blue, Energize, Ralph Lauren Polo Sport, Tommy Hilfiger Tommy,
f:
Davidoff, Cool Water Woman, Ralph Lauren Romance, Anna Sui-, Salvatore Fergammo - Incanto Bliss, Shine, Charms, Tommy Hilfiger…, Salvador Dali- Little Kiss odnože, Sea&Sun, Moschino - I love love, Miss sixty elixir, Armani Remix, Hugo Boss - hugo woman, Lacoste Inspiration, Ck In2U, Van Cleef and Arpels - Ferrie edt,

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Alanna
Učednice 145 příspěvků 26.11.10 07:01

emily, wow, diky. Z těch znám je Feerie, tu mám, tu bych jí nedávala, ale je tam spousta značek, které vůbec nepoužívám, a ty by mohly být ono :!:

Díky moc, pánské jsou pro mě totální španělská vesnice. Manžel je konzerva, používá deodorant Axe a ničeho dalšího se nedotkne :lol:

Alanna
Učednice 145 příspěvků 26.11.10 07:06

Emily, ještě jeden dotaz: Cheapsmells je jen v UK? Protože to by sem taky do vánoc nemuselo dojít, Loni jsem objednávala knihy synovi k vánocům z amazonu a ztratily se, musela jsem honem objednávat ještě jednou a byla to teda honička, nakonec dostal až k narozkám. :bang:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 26.11.10 12:17

Cheapsmells posílají rychle, zpravidla do týdne. Naposledy tu ovšem někdo psal, že mu balíček šel 3 týdny a že byl poslaný ze Švédska. No ale to je snad jen výjimka, podle mě tam ten balíček poslali prvně omylem, jinak by tu byl určitě hned ;-)

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 26.11.10 13:59
Alanna píše:
emily, wow, diky. Z těch znám je Feerie, tu mám, tu bych jí nedávala, ale je tam spousta značek, které vůbec nepoužívám, a ty by mohly být ono :!:Díky moc, pánské jsou pro mě totální španělská vesnice. Manžel je konzerva, používá deodorant Axe a ničeho dalšího se nedotkne :lol:

Trošku mám prehľad, pretože som sama nedávno vyberala pre rovnaké vekové kategórie. Zabudla som na Marc Jacobs Daisy…
Ružové vône som schválne vynechala /ale celkom podarené sú od Davidoff Echo, Boucheron Miss Boucheron, Britney Spears Fantasy, Hillary Duff - Wraped With Love
No mne šiel balíček 3 týždne raz, ale to bolo objednané medzi sviatkymi, tak sa ani nečudujem. Ak ho objednáš ešte teraz niekedy, podľa mňa by mal byť doručený do Vianoc. Mne zvyčajne odtiaľ chodia 10 dní, ale 2× už sa stalo, že som objednala v piatok a v stredu ďalší týždeň som mala balík doma, takže je to dosť individuálne.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist